Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lurdy házban lévő, Beauty fodrászattal kapcsolatban mik a tapasztalatok? fórum

Lurdy házban lévő, Beauty fodrászattal kapcsolatban mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

7. Drakobaby (válaszként erre: 4. - Ed4f915cc9)
2011. jan. 19. 17:42
Nem sajnos már nem járok :( De nem azért mert nem jó!! Fasza hely nagyon, de most az anyagiak miatt nem engedhetem meg magamnak! De szerintem hamarosan meglátogatom őket, hogy kicsit frissüljön a hajam :) Imádom azt a helyet!!!
2011. jan. 19. 08:58

Én most gondolkodok rajta, hogy ott fogok hajhosszabbítást csinálni. Az árak elég brutálisak és ez egy kicsit még visszatart.

Várom én is a hozzászólásokat, hogy mennyire ajánlja az aki volt már.

2011. jan. 18. 21:13
én még nem voltam, de több ismerősöm igen. volt aki meg volt elégedve, volt aki aztmondta, hogy nagyon bunkók a csajok. és a hajat áron alul vásárolják meg.
4. ed4f915cc9 (válaszként erre: 2. - Drakobaby)
2011. jan. 18. 20:51
Már nem jársz oda?
2011. jan. 18. 20:46

Szia!


Én odajárok Katihoz. Nagyon jó!

2011. jan. 18. 20:16
A legjobb Fodrászat!! Csak ajánlani tudom! Az én hajamat tönkre vágták egy másik fodrászatban, és itt egy nagyon jó fodrász (NIKI aki azóta gyesen van) helyrehozta! Imádtam oda járni, nagyon jó a hangulat, figyelmesek, kapsz akár teát is :D szóval nem fogod megbánni... szerintem korrekt árak vannak! nyugodtan menj el! Én biztos, hogy őket választanám újra más fodrászat helyett!
2011. jan. 18. 20:09
Lurdy ház Beauty fodrászat, tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook