Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Döbbenetes gyermekbántalmazás fórum

Döbbenetes gyermekbántalmazás (beszélgetős fórum)


2014. júl. 2. 18:51
Tudom, régi topic, csak most jött ki oldalt a fórumok közt. Erről én nem is hallottam akkor. Megdöbbentem, főleg azon, h az apa miért nem üti meg anyukát úgy, hogy a nyaka megcsavarodjon? Nem értem, ha a gyerekemmel csinalna ezt a férjem, hát megnyúvasztanam, de az biztos nem hagynám, h tönkretegye a gyereket.
19. 7529edede9 (válaszként erre: 18. - Judith03)
2011. márc. 5. 01:20
Mindannyian így érezzük de akkor mondja már meg vki,h a fenébe itélhették neki a gyereket,mivel indokolja ezt a bíróság?
2011. márc. 5. 00:57

Sziasztok. Erről a történetről azt hiszem hallottam már. Állitólag az apa évek óta harcol a gyerekért, de nem tud elérni semmit.

Mindenesetre csodálom az önuralmát! Én gyűlölöm az erőszak minden formáját, de most, hogy néhány másodpercet meghallgattam (sajnos) az egyik felvételből, kibújt belőlem a vadállat.

Én ezt a nőt - és minden hozzá hasonlót - centiméterenként megvagdalnék és behajitanám a vöröshangyák közé.

Ne haragudjatok! Kikészültem.

2011. márc. 2. 18:00
Én egy konkrét fordított esetről tudok, ahol a bántalmazó, pszichésen elnyomó apukának itélték a gyreket, mert az anyuka elmenekült egy nap és úgy értelmezte ezt a bíró, hogy elhagyta a gyerekét. És ebben az esetben az anyuka többször kért előtte segítséget a gyámügytől (mindig elutasították) A gyreket pszichológushoz kellett hordani annyira retteget az apjától, de allentmondani meg nem mert. Ez is felháborító volt.
16. Alkeszosz (válaszként erre: 15. - 7529edede9)
2011. márc. 2. 17:56
Értem. :(
15. 7529edede9 (válaszként erre: 14. - Alkeszosz)
2011. márc. 1. 18:00

Én is azt írtam,h eltörtem volna a karját.

Ez van,a bíróság szerint nála jó helyen van a kisgyermek.

Na látod ezért nézem a VV-t és csámcsogok rajta mert az igazi való világot nagyon nehéz megélni és addig sem kell agyalni a valóságon.

2011. márc. 1. 17:38
Kitéptem volna mindkét karját ennek az "édesanyának".
2011. márc. 1. 17:10

Ez borzalmas. :(:(


Rossz hallani. De a férfi miért nem tett semmit? :(

2011. febr. 15. 11:30
Véglegesen az anyánál helyezték el a kisfiút:(((
11. 7529edede9 (válaszként erre: 10. - Anyuci91)
2011. jan. 19. 09:50
Igen igazad van, ez már nem igazságszolgáltatás.Hofi már mikor megmondta,hogy az i betűt el kell onnan venni és szomorú,hogy azóta sem történt semmi.Azért reménykedek,hogy maradhat az apukánál a kicsi biztos lesz még hír róla.
2011. jan. 19. 08:35

Kedves beírók!

Én ezen a törvényen régesrég változtattam volna, mert, így van és ezt már többször is szóvá tettük a hoxa portálon döbbenetes dolgok történnek és ezt csak aláírásgyűjtéssel lehetne kezdeményezni az egész országterületén. Sajnos a jogrendszer, v. is az igazságszolgáltatás teljesen megcsorbult és tekintélyét vesztette és ezt visszaállítani hosszú időbe telne. Mikor ilyeneket hallunk legyen az felnőtt v.fiatalkorú gyermek, akik ártatlanok nem hogy tennének ellene Itt említeném meg Kéri Kittí esetét, aki az elvetemült apját szúrta hasba csak egy a sok közül, amik még nem derülnek ki. Ezek ellen én sokkal szigorúbban kellene fellépni. Üdv.Ágnes

9. Gigi80 (válaszként erre: 6. - 7529edede9)
2011. jan. 19. 01:32

Nagyon kiborított nem tudtam végighallgatni:(


Szerintem apuka azért beszél így,mert ő csinálja a felvételt,és ha nekimegy az anyának akkor félt hogy nem neki ítélik a gyereket.Így se:-(

8. 7529edede9 (válaszként erre: 7. - 579e1f2127)
2011. jan. 18. 14:44
Az a szomorú,hogy mennyi ilyen család lehet ahol ütik-verik a gyereket és ki sem derül.Engem is megviselt főleg,hogy nekem is ilyen korú a gyermekem de soha de soha nem tudnám megverni.
2011. jan. 18. 14:09

Bárcsak ne hallgattam volna bele!!!:(Nem tudtam végig hallgatni! Most szívem,testem,lelkem fáj!

Nem tudom elhinni,hogy ezek után egy ilyen elmebeteg nőnek ítélték a kicsit!:(:(:(:(

2011. jan. 18. 12:14
Az apja meg csak monoton hangon mondja a nőnek,hogy ne bántsa.Én a férfi helyében a nő karját is eltörtem volna!
2011. jan. 18. 12:12
Igen,minden jóérzésű ember kiborul ezt hallván.Ahogy az a kisgyermek visít egyfolytában én még ilyet nem hallottam.Bárhol jobb helye lenne ennek a kicsinek mint az anyjánál.
2011. jan. 18. 12:11

Hát ez!?

Szegény kisgyerek :( Úgy sajnálom, hogy így kell felnőnie!

A bíróság meg, furcsa mód mindig azt ítéli el, aki ártatlan - elég sok esetben így van, én azt vettem észre! A bűnösből mártír lesz, az ártatlan meg hibás. Nem a gyerek érdekeit nézi a bíróság, ha így dönt, de akkor mégis mi a céljuk? Vagy tesz értelmes dolgot?

2011. jan. 18. 12:07
Ez a nő nem normális.Borzasztó a felvételt hallgatni,kiborított.
2011. jan. 18. 11:54

Itt az egyik hangfelvétel

[link] =f

2011. jan. 18. 11:50
Egy mai blikk cikk szerint( [link] egy gyermekét folyamatosan bántalmazó anyának itélhetik a gyermekét.Iszonyatos hangfelvételek találhatók ezzel kapcsolatban ami nagyon megviselt és sírásra késztetett.Hogy tehet ilyet egy anya és a bíróság mi alapján mérlegel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook