Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van okom aggódni az exe miatt? fórum

Van okom aggódni az exe miatt? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 19. 11:05

Hm érdekes történetek vannak itt....Köszi a hozzászólásokat.Igazából a szívem azt súgja hogy bízhatok benne.Az igazság az hogy előfordult már hogy eltávolodott tőlem egy lány miatt.(Erre írtam hogy nem volt mindig felhőtlen a kapcsolatunk)Akkor se volt köztük semmi azzal a lánnyal,egyszerűen csak többet voltak együtt a kelleténél.És akkor egyáltalán nem így viselkedett velem.Inkább távolságtartó volt,nem keresett.De az évekkel ezelőtt volt és rég rájött már hogy én kellek neki.De ez a lány azért idegesít mert hogy viccesen fogalmazzak ő a "főgonosz".Mindig is rettegtem hogy egyszer csak felbukkan.És tessék,a vonzás törvénye működik. :)

Szóval ha ezt kibírja a kapcsolatunk akkor már mindent kibír innentől.De egyébként úgy látom rajta hogy nem nagyon érdekli ez az egész,mert ha felhozom akkor olyan "jaj hagyjuk már" nézéssel néz rám.Meg amikor mondtam neki hogy akkor zárjuk már le ezt a témát akkor azt mondta hogy ő már akkor lezárta amikor kiderült.És aztán ugyanolyan kedves velem,szóval semmi harag nincs benne,meg azzal se nagyon foglalkozott hogy felhívtam a csajt.Arról nem beszélve hogy többet tervezgeti a jövőnket mint én :)

Szóval bízok benne de mivel nő vagyok ezért állandóan agyalok és bizonytalan vagyok. :D

28. Pen80 (válaszként erre: 27. - 5bfba16667)
2011. jan. 19. 10:57
Ez kemény. Nem is tudom, mit tennék. Nem jutnék szóhoz... pedig az nálam durva :DD
27. 5bfba16667 (válaszként erre: 26. - Pen80)
2011. jan. 19. 10:45

Kedves Pen, ezt konkrétan neked célzom, mert nem a témához vág, amiről konkrétan nincs véleményem, vagyis van, de úgy gondolom, hogy rosszul gondolom, úgy hogy inkább nem is mondom. Szóval egyetlen kilengés, és távozom is.


A kedvenc rámászós storimat már ezerszer elmeséltem, de azért most is:)

A párocskám egy elég helyes fiatalember, magas, erős testalkatú, borostás, olyan tipikus lányok kedvence, éés még beszélni is tud.:)

Szóval épp egy motorkiállításon voltunk, ahol Drágám is "dolgozott", legalábbis jól érezte magát, és próbált segíteni a közönségnek. Épp nem volt érdeklődő, amikor odajött hozzám, megfogta a kezem, majd mondott valamit, amit egy vállon veregetés szakított félbe. Míg Drágám fogta a kezem, a leányzó konkrét kérdést tett fel, miszerint:

-Nem lenne esetleg kedved bejönni velem abba a hátsó szobába?


Én meg csak bambultam bambán, hogy mégis ezt hogy meg mégis hogy meri, és miért, és normális az ilyen? Ezt szóvá is tettem, erre közölte, hogy jah.. nah, Te is jöhetsz. Mondtam neki, hogy takarodjon, mert megtépem.. A párom meg röhögött, és szólt az egyik munkatársának, hogy tegyen pórázt a barátnőjére..:D


Gááááááááááááááááááááááááááááááááz..


Becsuktam a klaviatúrám, elnézést a kilengésért!

Kellemes napot mindenkinek!

26. Pen80 (válaszként erre: 24. - 6154be5858)
2011. jan. 19. 10:30
Én is utálom őket. Én amúgy is konzervatív vagyok annyira, hogy egy nő ne másszon már rá egy férfira. Olyan megalázó! Nem egy normális kezdeményezésre gondolok, hanem erre a rámászásra.
2011. jan. 18. 20:01
nem pont a sajátomra akartam válaszolni de a lényeg ugyanaz!:D
24. 6154be5858 (válaszként erre: 17. - 6154be5858)
2011. jan. 18. 19:59
Nem a kedvességre gondoltam!:)mindenki megérdemel egy esélyt!De csak egyet!a bekavarós ribiket nagyon utálom.hihetetlen hogy majdnem minden kapcsolatban van ilyen.keselyük a véres húsra.
23. spinneli (válaszként erre: 17. - 6154be5858)
2011. jan. 18. 16:31

Egyenlőre szerintem lenyelhető, hogy kedves vele a párja.

:)

22. Gubóka (válaszként erre: 20. - Pen80)
2011. jan. 18. 16:27

én minden vizsgaidöszakban elgondolkodok h jajjjj biztos azert nem olelt meg most mert nem szeret, jajj ez jajj az. azért ölelget gyakran mert vaj van a füle mögött. rájöttem ha stresszes vagyok valami miatt, agy kikapcs. :))) és tökéletesen bevállt.. jó nálunk hozzajön h 3 hetente látjuk egymást.


Szerintem ha az ember stresszel valami miatt sokkal könnyebben bele lat mindenféle marhasagot. A forumindito is stresszel az ex miatt, aztán bele lát dolgokat. NEM SZABAD :))

21. 702b020dc9 (válaszként erre: 1. - Beliveinlove)
2011. jan. 18. 15:52

Szeritnem ilyen helyzetben mindenkinek megfordul a fejében minden! Nemrég nekem is volt egy hasonló esetem a páromra rászállt egy csaj, jó én sem vok tökéletes de az a csaj na normábban nézek ki ez a lényeg meg gondolkodásban is igen eltérőek vagyunk az én javamra :P mint kiderült :) nemtudom h igazán hogy kezdődött ő mondta azthiszem hogy felhívta,(amugy osztálytársak vagyis olyas félék mivel levelezőn tanul de alig jár be a párom,mert dolgozik)csak nemtudta kié az a szám mivel a párom számát valamelyik idióta kiadta neki :S aztán ő meg küldte neki a vhkat és nagyon vszínű h félre értette a csaj meg azt is hogy beszélgettek a suliban!na mindegy és csupa ige voltam ordítottam sírtam ami csak belefért! jól van valamennyire lenyugodott ez a dolog de bennem mindig ott bujkált :S aztán mit ad a gép elkezdte csörgetgetni felment bennem a pumpa nem kicsit!! ő mindig mondta hogy hát kinek kéne az a... meg hogy engem szeret,meg hogy mit mondjon hogy elhiggyem. Aztán meg bezséltük hogy elege van már ebből leállítja a csajt hogy ne keresse. jah és amugy már megmondta neki suli közbn egyszer hogy őt nem érdekli nem tetszik neki. meg most is meg mondta nki h ne keresse meg ilyenek.. hát a csaj letört mint a bilifüle xD úgy kell neki!! Amugy ennek a csajnak van egy babája aki még talán 1 éves sincs és leszarja kb! Megy bulizik szombatonként vasárnap regel 7kor bepiálva szépen felül a buszar és haza megy!! szóval gyönyörű!!

KB ennyi alényeg, leeht kicsit zavaros lett :9 ahogy leírtam :)


Na szóval azóta kicsit megváltozott a kapcsolatunk mert biztosabb lett! simogat ahol szeretem,éjszajánként megpuszil, amik eddig igazán nem voltak szokásai :)

20. Pen80 (válaszként erre: 19. - Gubóka)
2011. jan. 18. 15:15
Én is erre gondoltam.
2011. jan. 18. 13:27

nekem is volt ksiertes az eletemben, elgondolkodtam. utzolag belegondva jo nagy marha voltam h egyaltalan ezsembe jutott elgondolkodni is :)) vizsgaidoszakban az emebr sokkal labilisabb..na mind1 a lenyeg nekem a puszta gondolattol lekiismeretfurdalasom van h elgondolkodtam... es oha sem csaltam meg a baratom soha. es utanna h rajottem h nincs az a pénz amiert en ot lecserelnem, sokkal jobb eltt a kapcsolatunk, mert rajottem mit is jelent o igazabol.


szoval lehet siman egy iylen dolog..nem kel lrogton rosszra gondolni :)

18. 14ecb25163 (válaszként erre: 1. - Beliveinlove)
2011. jan. 18. 12:59

Neki kellet volna ezt elmondania helyetted!


Ha én nem akarok egy férfitól semmit nekem nem járogatna be a munkahelyemre max. egyszer: először és utoljára.


Én kívánom, hogy ne kavarjanak a hátad mögött, de mérget nem vennék rá. Eleve nem értem, hogy hívhatja fel a párodat a csaj és egyáltalán minek tartja vele a kapcsolatot. Nem kikapcsolni kell a telefont, nehogy már ti bujkáljatok. Le kell zárni és kész!

2011. jan. 18. 12:28
Ilyen fiatalon nem szabad mindent eltűrni,lenyelni.
16. Pen80 (válaszként erre: 6. - 6154be5858)
2011. jan. 18. 12:18
Lehet, hogy az emlékért volt oda, aztán rájött, hogy az nem a valóság. Igen, biztos, hogy lelkiismeret-furdalása is van az elbizonytalanodás miatt (reméljük, nem más miatt), ez nem kétséges szerintem.
15. Pen80
2011. jan. 18. 12:16
Természetes, hogy mindenki magából, a saját tapasztalataiból indul ki. Én is magamból indultam ki. :) Mindegyik létezik, aki benne van, az tudhatja melyik az igaz.
14. Evawitch (válaszként erre: 6. - 6154be5858)
2011. jan. 18. 12:13
Amikor elolvastam a történetet egyből kiírás után, nekem is ez jutott eszembe, csak nem akartam leírni. :S
13. 6154be5858 (válaszként erre: 11. - Mágnes74)
2011. jan. 18. 12:03
Persze hogy van más lehetőség és kívánom is hogy az nyerjen!elsö szerelem?én már nem is emlékszek rá!:)
12. 6154be5858 (válaszként erre: 8. - Beliveinlove)
2011. jan. 18. 12:00
Legyetek nagyon boldogok együtt!!de a szemed legyen nyitva!
11. mágnes74 (válaszként erre: 9. - 6154be5858)
2011. jan. 18. 11:59

Persze, lehet, hogy Neked van igazad, ez nem is kérdés.

Csak van más lehetőség is.

Az első szerelem azért más szerintem, mint a többi, így az elbizonytalanodás is.

10. Ailen Zia (válaszként erre: 6. - 6154be5858)
2011. jan. 18. 11:57
Én is pont ezt akartam írni, hogy nem biztos, hogy amiatt lett teljesen más, mert hogy lezárta...
9. 6154be5858 (válaszként erre: 7. - Mágnes74)
2011. jan. 18. 11:57
Nem akarok rosszat de ez kinek jó hogy velem van 3éve és jön valaki aki elbizonytalanítja majd visszakullog hogy mégis téged szeretlek.valahol jó,valahol meg nem.DE NE NEKEM LEGYEN IGAZAM.Egy esélyt még úgy is megérdemel!
2011. jan. 18. 11:55
Igen ebben én sem kételkedek.Biztos hogy nem volt köztük semmi komolyabb.De úgy néz ki kellett neki ez a "kísértés" hogy rájöjjön egy két dologra,és mint ahogy Pen80 írta valószínű hogy kellett ez a próbatétel a kapcsolatunknak,hogy lezárja végleg az előzőt.Remélem így van.
7. mágnes74 (válaszként erre: 6. - 6154be5858)
2011. jan. 18. 11:49
Ez is egy lehetséges variáció, de Te elfogult vagy most. Miért ne lehetne csak azért kedves, mert rájött, hogy mennyire szereti a mostani párját. Nem kell ehhez feltétlenül bűntudat.
2011. jan. 18. 11:47
Szia!nem lesz egy jó dolog amit most leírok.látod,elmondta neked hogy a lány bejárogat hozzá mert ezen nincs mit titkolni,ártatlan dolog lehet.de a feltámadt érzelmeket már eltitkolta.a párod hirtelen változására az is lehet a magyarázat hogy valami történhetett a párod és az exe között amit a srác megbánt és a lelkiismeretfurdalását csillapíthatja azzal a viselkedéssel amit most tanusít.egy ember hirtelen nem változik.minden okkal történik.szivem,neked ez jó hogy egy másik ekkora vágyakat ébresztett benne hogy elbizonytalanította?gondold át nagyon!ha nem szakitasz elviseled majd a gondolatot hogy azzal a ribivel volt?hogy nem vett figyelembe téged?ha megbocsátod vajon tudsz-e bizni?vajon nem lesz benned ha késik,nem hív,külön lesztek hogy vele van?nagyon rossz én tudom.hasonló cipőben járok mint te!a mi kapcsolatunkat ez megmérgezte,eltorzította.jobb lett volna szakítanom.azt tedd ami neked jó de ne tedd magad tönkre!ha gondolod irj a privimre.puszi
2011. jan. 18. 11:43
Szerintem sem kell aggódnod,ő már téged választott.A telefonbeszélgetés is bizonyítja hiszen ő is jelen volt akkor.
4. e2579acec2 (válaszként erre: 1. - Beliveinlove)
2011. jan. 18. 11:41
Nagyon utálom az ilyen bekavarós libákat:( Szerintem nincs okod aggódni az exe miatt, tényleg komolyan gondolja!
3. mágnes74 (válaszként erre: 1. - Beliveinlove)
2011. jan. 18. 11:32

Az első szerelem elég meghatározó mindenki életében.

Szerintem érthető, hogy eszébe jutott a mi lenne, ha...

Ez talán mindenkivel előfordul. Viszont most Téged szeret, és ezt nap, mint nap bizonyítja, ahogy írod.

Akkor ne foglalkozz a lánnyal, és bízz a párodban.

2. Pen80 (válaszként erre: 1. - Beliveinlove)
2011. jan. 18. 11:29
Simán esélyes, hogy a párod most zárta azt le végleg.
2011. jan. 18. 11:25

3 éve vagyunk együtt a párommal,és nem volt mindig felhőtlen a kapcsolatunk mert volt egy lány előttem,akin nagyon nehezen tette túl magát,ő volt neki az első nagy szerelem.De a lány csak játszott vele kihasználta,csak harmadik félként volt jelen a párom a kapcsolatukban.Na most ez a lány olyan október vége felé felbukkant és elkezdett bejárogatni a párom munkahelyére.Én erről tudtam,elmondta a drágám.De azt tegnap tudtam meg,hogy valamit felkavart benne mert megfordult a fejében,hogy esetleg mi lenne ha ők ketten újra együtt,mert hogy kicsit közelebb kerültek egymáshoz megint....na most ezt egy msn beszélgetésből derítettem ki amit egy haverjával váltott.Ez a beszélgetés november elsejei.Decembertől olyan mértékben megváltozott kedves lett,mint még soha.Figyelmes,érdeklődő kedves,puszilgat ölelget,lesi minden kívánságomat,és ez a mai napig tart.És ahogy tegnap kiderült ez az ex dolog elmondta hogy azért lett ilyen kedves velem,mert rájött hogy azt a lányt soha többé nem tudná szeretni és hogy soha de soha nem tudna úgy megszeretni senkit ahogy engem.(Én mindig feltétel nélkül szerettem,szeretem,őszintén,teljes szívemből.Mindig mellette vagyok jóban-rosszban.)

És ahogy ez kiderült tegnap,nem sokkal később hívta a csaj...Ő nem vette fel,kikapcsolta,egész nap csak rám figyelt,babusgatott,százezerszer elmondta őszintén hogy csak engem szeret.Este felhívtam a csajt (a párom jelenlétében) és minden balhé nélkül,normálisan megkértem hogy hagyja békén a páromat,ne hívogassa,ne járjon be hozzá.Azt mondta jó oké rendben.Most várom hogy tényleg betartja-e.

Én elhiszem hogy csak engem szeret és hogy nem érdekli már az a lány,és ez a dolog is novemberi már és mondom azóta teljesen máshogy áll a kapcsolatunkhoz.De akkor miért volt benne ez a dolog hogy mi lenne ha ők újra...Ez csak tényleg egy kósza gondolat volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook