Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Radiesztézia fórum

Radiesztézia (beszélgetős fórum)


2012. okt. 8. 21:26
Valóban többen is foglalkoznak földsugárzás méréssel. Nálunk is voltak páran, de a táltosok nem igazán mérnek megfelelően, ahogyan ezt tapasztaltuk. Ezt abból következtetünk, hogy általában rövid időn belül végeztek a méréssel, és igazából sok minden nem történt. Sem tanácsadás, sem rajzot nem kaptunk. Viszont pár hónappal ezelőtt találtam egy hirdetést az interneten és felhívtam a fiatalembert. Albecz János a neve, őt ajánlanám mindazoknak, aki becsületes, szakmájához értő radiesztétát keres.Árban elfogadható összegért dolgozik. Rajzot is kaptunk, hogy a sugárzások hol találhatóak a szobában. Az ágyat a férjemmel átraktuk arra a helyre ahová ő ajánlotta. Régebben a férjem lába minden reggelre bedagadt, de egy ideje nincs ilyen panasza. Illetve kipihenve ébredünk azóta.
2012. júl. 16. 09:40
Rengeteg hozzánemértő fogalalkozik lakások radiesztéziai felmérésével. Én is futottam pár kört, és kiürítettem párszor a pénztárcámat , mire ráakadtam azokra, akikben szerintem meg lehet bízni. Pár jótanács: a Táltos iskola képviselőinek nem érdemes szólni, mert csak vízeret és Hartmann-t mérnek, ami bőven kevés. Ezen kívül létezik még Curry, törésvonal, Ley, Szt György, amelyek legalább annyira veszélyesek, főleg a törésvonal. Vannak, akik tagadják az árnyékoló lapok értelmét, mert nem képesek megtanulni a használatát, mindazonáltal így felelősséget sem kell vállalni. Elég csak azt mondaniuk, hogy feküdjünk ide, vagy oda, és ennyi. Nos, az ilyen emberekkel sem szabad foglalkozni. Ezek csak össze-vissza hadoválnak, rajzot nem készítenek (nem marad nyoma a hülyeségnek), miközben gőzük sincs arról, hogy hol, mi van, miközben olyan látványos honlapot készíttetnek, hogy az ember azt gondolná, tudnask is valamit. De legalább ennyire nem volt szerencsám a Biotér Natura Kft-s Almásy zsolttal, aki nem csak össze-vissza mért, de cserébe egy rakás pénzt is lehúzott rólam. Az árnyékoló lapokat pl. majdnem dupla haszonnal (!) árulják. Amiko pedig szembesítettem a súlyos tévedéseivel, sem ő, sem pedig a Biotér nem válaszolt. Szóval ennyit erről a bandáról. Akikben viszont szerintem teljes mértékben meg lehet bízni, az a Bencze Ágnes-Marosi József duó, akik több évtizedes tapasztalattal a hátuk mögött elgfogadható áron, tisztességes hozzáállással, pontosan, precízen mérnek, lépésarányos rajzzal is alátámasztva azt, a lapokat pedig jóval olcsóbban adják mint a fentebb említett díszes társaság.
7. sercegnő (válaszként erre: 4. - 3265084553)
2011. aug. 7. 21:08
ez tetszik!
2011. jan. 21. 09:51

Egy jó kis írás a témában.


[link]

5. mkjudit (válaszként erre: 4. - 3265084553)
2011. jan. 21. 08:20
Igazad lehet..
4. 3265084553 (válaszként erre: 3. - Mkjudit)
2011. jan. 20. 13:11
Méresd be még párral, és akkor már annyi vonal lesz hogy nem fog zavarni!
2011. jan. 20. 13:09
Ma bemérték a lakásunkat és teljesen mást mértek,mint 5 évvel ezelőtt egy másik csapat.Mégsem tudok elvonatkoztatni a bemért vonalaktól,mert minden ilyen dologtól félek. Most ,hogy csináljak magamnak agymosást,hogy nyugodtan tudjak aludni?
2011. jan. 17. 15:28

Érdemes elolvasni Gräff Zoltán tapasztalatait, aki nem egy, hanem legalább 16 radiesztétával mérette fel a lakását, majd a nem éppen egybevágó eredmények láttán úgy döntött, mivel nincs egyetlen hely sem a lakásban, ahol ne volna valami káros sugárzás valamelyik radiesztéta szerint, így a legegyszerűbb, ha ott hagyja az ágyát, ahol van.


[link]


[link]

2011. jan. 17. 15:18
Érdekelne,hogy mennyire hisztek benne,illetve van-e olyan aki már felmérette a lakását a káros sugárzásokkal kapcsolatosan. Mik a tapasztalatai?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook