Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kis súlyú baba fórum

Kis súlyú baba (beszélgetős fórum)


2013. okt. 23. 11:19
Sziasztok, ír még ide valaki?
11. kat34
2012. jún. 4. 16:41
Hülye vagyok, így utólag visszagondolva... március 25-én fogant meg a fiam (tudom pontosan..XD), és április 10-től szedtem az Elevitet... De mindegy is, csak a rend kedvéért. :)
10. kat34
2012. jún. 4. 09:51
Hello. Az én fiam 2320 grammal született. Méhen belül "sorvadt" baba volt.. Jajj de rosszul hangzik így.! A 37. hétre született, az utolsó hetekben nem kapott megfelelő tápanyagot,és nem tudott növekedni. Hogy miért? Senki nem tudja. Maximálisan odafigyeltem az étkezésemre, semmi káros dolog, és a terhesség 12. hetétől napi rendszerességgel szedtem az Elevitet... Ennyi. Ja, a fiam 6 hónapos, és majdnem 7 kiló :) Mára sokmindent lehet rá mondani, de azt, hogy sorvadt, azt tuti nem!! :D :D
9. Jk
2012. máj. 30. 00:06
Milyen vicces utólag visszaolvasni. Tesómék babája most édes digi dagi husi egyeves.:)) hát behozta.
8. Évi anyuka (válaszként erre: 6. - Vkatka)
2011. jan. 18. 13:38
Júúúúúj, de durva!!!!!! :OOOOOOOOOOOOOOO
7. Jk
2011. jan. 17. 13:26

köszi a válaszokat.

Gondoltam segítek nekik nagyszülőket leállítani, de előtte tudni akartam hibázhattak e valamit tényleg.

2011. jan. 17. 12:22

Sógornőm gyereke 1800 grammal született a 34. hétre.

Valamiért nem fejlődött, sőt még fogyott is odabent.

Végig szedte a vitamint, sok gyümölcsöt, zöldséget evett, senki nem tudott rájönni, miért lett ilyen pici. A legvalószínűbb, hogy azért alakult így, mert a párja családjának van egy kocsmája, és ő bizony naponta több órát is elidőzött ott a füstben.

Nem tudta, hogy az káros. (butácska nagyon)

5. 222fc493d7 (válaszként erre: 4. - Katinkaboszi)
2011. jan. 17. 12:21

Kisfiam 2550-nel született, 2350nel jöttünk haza a kórházból. Ma reggel 5060 g-t mértem. Ja és 10 hetes.

És nálunk a nagyik abszolut nem filoztak a kis súly miatt. Mázlim volt, úgy néz ki:)

4. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - 222fc493d7)
2011. jan. 17. 12:19

hajaj, nagyszülőknél? Minden :)


anyósom áldott jó asszony volt, míg élt, de amikor megszületett az első unokája, a fiunk, hát minden nap jött munka után és azt nézte, hogy mi van a füzetben, mennyit evett ma a baba :(

és jött, hogy bezzeg az én fiam .....


addig ment ez, míg a férjem szép csendesen rá nem szólt, hogy az én voltam ,ez pedig az én gyerekem, mindenki más, jó lenne abbahagyni.

2011. jan. 17. 12:16

a nagyszülőket lehetetlen, ne is próbálkozzatok.


egyénként kérdezzétek meg, hogy a kedves mama és a kedves papa mennyi súllyal született, mert az is lehet, hogy ők sem voltak világ ducijai :)


2225 gr felett már nem kis súlyu, csak vékonyka.

na és, majd meghízik, mint minden más gyerek is.

az a lényeg, szopik, iszik teát eleget, hogy kitisztuljon a gyomra. később kapja a többi finomságot is, addig meg ne idegeljék a kedves kismamát, mert elmegy a teje, nah :)

2011. jan. 17. 12:14
Számít ez, ha egészséges?
1. Jk
2011. jan. 17. 12:13

tesóm gyereke kis súllyal született. na nem vészes csak kétezer valamennyi. mindenki találgatja miért lett kicsi.


létezik olyan, hogy a vége felé kevés volt a magzatvíz és nem fejlődött? vagy mert nem szedte az elevitet? vagy simán nincs rá magyarázat és kész? a nagyszülőket kéne leállítani ennek agyalásában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook