Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van rá esély, hogy a kutyáim "kibékülnek"? fórum

Van rá esély, hogy a kutyáim "kibékülnek"? (beszélgetős fórum)


9. H.Ancsi (válaszként erre: 7. - Cirmoss)
2011. jan. 17. 09:41

ez jó ötlet, én ugy csináltam kb 3 hetes koruk körül, hogy egyet a kezembe vettem és ugy mutattam meg a papának, hogy a mama kutya is ott volt, figyelni kell a szuka reakcióját!!!

Ha a másik is szuka akkor még jobban kell figyelni, mert ugyan szerencsére ritkán, de előfordulhat, hogy a másik megtámadja a kölyköt!!!!

8. 99c6cef036 (válaszként erre: 1. - Cirmoss)
2011. jan. 16. 22:21
a szuka kutya nem szivesen tur meg mas kutyat a kozelebe ha kolykei vannak,miutan elvalasztod a kicsiket nem lessz problema.
2011. jan. 16. 11:38

Köszi a válaszokat,anyon édik vagytok!:)

Remélem tényleg nem lesz semmi gond.

Most elkerítettünk egy kis helyet az anyának,ahol legalább látja a másik kutyát(aki egyébként az anyja,csak h barátkozzon azzal,h ott a másik kutya is.

2011. jan. 16. 10:44

kb két hét amig ennyire védi őket, ha előtte megvolt köztük a rend a ranglistán, nem lesz később gond, ha még nem játszották ezt le, akkor lehet, hogy most jött el az ideje.

ha a kölykeit védi, akkor teljesen mindegy hogy kan, vagy szuka a másik, két-három hétig nem engedi a közelükbe.

2011. jan. 16. 10:41
Attól függ mennyire vesztek össze:))))
4. judit87 (válaszként erre: 2. - Lisy50)
2011. jan. 16. 10:12
Itt vagytok Ti példának pont gazdi szemszögből:)
2011. jan. 16. 10:11
Nyugi:).Az anyakutya félti csak a kölykeit a másik kutyától, de ez megfog változni, ahogy a kiskutyik egyre nagyobbak lesznek.Egyes anyák még valamikor a gazditól is féltik a kicsiket előtte meg olyanok voltak mint a kezes bárány. Jobban jársz, ha pár hétig elzárod a másik kutyától.Ne erőltesd!Így az anya is nyugodtabb lesz.Sok sikert a picikhez.
2. Lisy50 (válaszként erre: 1. - Cirmoss)
2011. jan. 16. 10:07

Szia!

Szerintem csak addig félti őket ilyen nagyon amíg kicsik, nálunk a férjemre is morgott, csak engem engedett oda,pedig előtte nem volt ilyen! Mire egyedül ettek a kicsik, már nem érdekelte, ő is menekült előlük hogy ne szopjanak!Várj egy kicsit, és fokozatosan szoktasd, mit szólnak egymáshoz!:)

2011. jan. 16. 10:00
Van 2 nőstény kutyám. Az egyiknek most születtek kiskutyái és azóta a másik kutyát el kell zárni,mert az "anyuka" megtámadja. Attól félek,hogy ha a kiskutyát elviszik,akkor sem fog változni a helyzet. Mit csináljak????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook