Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni szeretnék fórum

Fogyni szeretnék (beszélgetős fórum)


1 2
35. Mari20
2011. márc. 3. 12:31

szép napot mindenkinek


én is szeretnék egynéhány kilótól megszabadulni

első lépés fejben kell rendet rakni, tisztán látni mitől lett... bevallani a mennyiség 2x-3x-5x több mint amire szükségünk van, hogy a szeretet hiányt pótólja az evés élménye....


aztán utánna nézni, merre van az előre, ha már felmerült a probléma, akkor el kéne határozni az életmód váltást.....


olvasni is érdemes, merre milyen, melyik tetszik...


mit utánozzak?

vagy legyek eredeti és találjam meg a nekem valót...


van két ötletem, önsanyargatás helyett


ha a lelki okokat feltártad, és megszeretted magad úgy ahogy vagy, és el tudod magad fogadni, a tükörbe nézel mosolyogsz és mondod magadnak, feltételek nélkül szeretem magam....


még ha nem is igy van, még ha nem is hiszed el... akkor is, minden nap többször....


elöbb utóbb igy lesz.


és ha már higgadtan tudsz dönteni, és van időd kivárni , 1 év alatt a saját szervezeted csodákra képes


a vércsoport diéta ( könyvét a rád vonatkozó részből ) kiválogatni a számodra elönyös ételeket... és 20 dkg-nál nem több adagokat naponta akár 5x is ehetsz.


az arányt mindig figyerlembe tartva


a nyers ételeket megismerni, jótékony hatásuk miatt megszeretni.... és sokat enni, inni

a megfelelő társitással fontos



és ha úgy érzed segitségre van szükséged , mert lehet hogy ha valaki akiben bizol és megmondja ( amit te magadnak is megadhatsz)


akkor két ajánlatom is van

egyik a metabolik anyagcsere tipusu mérésen alapuló egyénre szabott fogyást elösegitő és vitalizáló életviteli szaktanácsadás


és vagy egy természet gyógyász.....

dr Flórián Sándor akihez én jártam....

én meg vagyok, voltam elégedve, a hibákat kijavitottuk volt egy kis Candidám.....

Gombák üzenete a testünkben vmi ilyen könyvből megtudod mikor érdemes gyanakodni rá....

főként ha sok cukrot, cukrosat csokit eszel...


a pajzsmirigy is lehet oka a sulymegtartásnak

net-en találsz fizetős ambulanciát ahol ellenőrizhető


de önfejlesztéssel egy kis agykontrollozással

magadat is gyógyithatod


a vitalkozport... ra kattintva nézz körül.


szóval torna, azt amit szeretsz, amennyi jól esik

ami örömet okoz


én a hullahopp karikára esküszöm, nem megeröltető napi 10 perc és pár hónap alatt a pocak derék fenék rendben lessz, én imádok biciklizni, ha csak tehetem napi 50 km-ert tekerek reggel 6-tól....


és az ugráló kötelezés nem kell kötél, csak csinálj úgy, szönyegen, fokozatosan ha már napi 200 megy és tartósan minden nap megtudod tenni, észrevétlen vissza nyered optimális alakodat.


de nem 2-3 6 hét alatt

csodát ne várj, csak csodállatos dolgot.


még egy nagyon jó mondat, ha nem hiszel benne, de használod, hatni fog


minden egyes kortytól és falattól egyre karcsúbb vagyok.


a vágy, a hit, az elvárás

erősődjön meg bennünk, és minden helyre jön.


sok sikert

MAri

34. ArniX (válaszként erre: 33. - Kucser)
2011. febr. 7. 03:16

Ez sajna géneken múlik, és még sok egyéb tényezőn attól, hogy te 20 évesen két lépéstől leadtál 3 kilót másnak lehet, hogy ezért heteket kellett diétázni. amúgy a diéta nem bonyolúlt és nem is nagyon koplalós. a lényeg, hogy minden fő étkezés előtt egy fél grapefruitot meg kell enni kb 20-30 percel. reggelire tojás, maximum teljes kiörlésű kenyér, zsírszegény tej, joghúrt stb.

ebédre kevés rízs, lehet krumpli is, pulyka hús, hal, hozzá cékla. egész napra lehet enni rendes mandulát de max 16 szemet. napi min.2dl fehér-tea, 2dl csalán-tea, kerülendő: tészták, lisztes dolgok, cukor, zsíros dolgok. ha olajon akarunk valamit sütni akkor az oliva olaj legyen, esetleg mangalicazsír.

este 6után nincs evészet és 6kor egy joghurt belekeverve két evőkanál lennmaggal. esetleg alma, áfonya. és napi 1 csésze kávi is jó.

Ez elvileg nagyon felpörgeti az anyagcseréjét mindenkinek, hogy ki mennyire reagál rá... nekem 2 hét alatt 6 kiló lement és vissza se megy pedig eszegetek édeségeket is. csak mértékkel.

Sok sikert aki kipróbálja.

33. Kucser (válaszként erre: 31. - ArniX)
2011. febr. 6. 22:01
Na engem aztan tenyleg erdekel, hogy 20 evesen milyen dietat tudtal osszehozni. Az anyagcsered kiv'llo, mi kell egzebb. Ebbe a korba, rolam olvadtak a kilok. Eleg volt csak szerelmesnek lennem. De azert a hulyeseget felre teve, ird meg.
32. 07c4794583 (válaszként erre: 24. - 3a8f3f8f11)
2011. febr. 3. 01:07
én is mindent agyonsózok, mégis a s..em óriási. derék 95, csípő 135. ennyit a sóról
31. ArniX (válaszként erre: 1. - 96d582fa12)
2011. febr. 3. 00:56
Én fejlesztettem ki egy nagyon jó fogyókúrát, ha érdekelne még a dolog írj! (:
2011. jan. 21. 15:04
sziasztok én ma tornáztam 15 percet de többet nem birtam mert kifáradok.de hétfötöl mindig mindig többet tornázok
2011. jan. 21. 14:59
én is csak éhezni nem tudok hozzá és eleget mozogni se..szóval álom marad
2011. jan. 21. 14:55
sziasztok csatlakozhatok?
2011. jan. 18. 23:49

jajj olyan szar ez nem, nem gondoltam volna hogy valaha is diétázni fogok, de olyan kellemetlen, tényleg mindenütt jó lenne csak a hasam, nagy háj mintha terhes lennék, pedig nem vagyok :P

amúgy ma a harmadik napja volt, hogy futok, felülésezek és rengeteg folyadékot iszom, kíváncsi leszek. A táplálkozásomra meg nem tudok odafigyelni, nem tehetem meg a munkám miatt, azt eszem amit adnak......

26. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 25. - 96d582fa12)
2011. jan. 18. 13:56
Hát úgy, ha keveset eszek és diétázok, beindul az anyagcserém, kiürülnek a belek és lapos a hasam:D de onnantól is elég csak a kajázásra figyelnem és mennek le a kilók.. a hasamról.. de a comb és a fenék az ahonnan kemény torna nélkül nem nagyon:S
25. 96d582fa12 (válaszként erre: 23. - 3a8f3f8f11)
2011. jan. 18. 10:43

És azt hogy csinálod mármint "ha akarok napok alatt centiket fogyok a hasamból" szívesen kipróbálnám :)

Benéztem különböző fórumokra, dehát ott szinte mindeki nagy súllyal van és kezdte és kirögögnek hogy mit akarok fogyni az 58 kilómból...szóval kellemetlen

24. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 15. - Marcsykaa)
2011. jan. 16. 15:13
Különben a sós elméletedet is meg kell cáfolnom, mert én is nagyon sósan eszem, mégse hasra hízom. NEm ezen múlik ez, jó is lenne, akkor szerintem mindenki hozna annyi áldozatot, hogy nem eszik sősan:D
23. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 15. - Marcsykaa)
2011. jan. 16. 15:12

Ezzel mondjuk nem értek egyet, attól függ inkább milyen típus vagy. Én a hasamból ha akarok napok alatt centiket fogyok, nekem a fenekemből és a combomból nem megy.


Kérdezőnek: válassz valamilyen diétát, ami akár életmódnak is elmenne, tehát nem ilyen 1 hetes hiper szuper diétára gondolok, hanem amit hosszú távon is szenvedés nélkül tudnál csinálni, és mellé pedig valamilyen zsírégető/ alakformáló tornát. Nem kell sok, de fontos hogy az egész testet átmozgassa, a csak egy területre koncentráló tornák nem segítenek. Különben van itt egy fórum Fogyókúra januártól, ki tart velem? szerintem nézz be oda, ha más nem ötleteket gyűjteni :)

22. Éva7407 (válaszként erre: 1. - 96d582fa12)
2011. jan. 15. 23:03
Én is:)))
2011. jan. 15. 23:01
Lokális fogyás nincs... ha hasazol, felüléseket csinálsz, akkor a hasizmod dolgoztatod, de nem feltétlenül a hasadról fog lemenni a zsír. Mindenképpen mozogj, és előbb vagy utóbb a hasadon is fog látszódni az eredmény.
20. 8ef78160df (válaszként erre: 15. - Marcsykaa)
2011. jan. 15. 23:00
belso combrol nehezebb.....
19. megi04 (válaszként erre: 15. - Marcsykaa)
2011. jan. 15. 22:56
Őőőőőőőőő...én egyáltalán nem eszem sósan...és úgy nézek ki,mint egy 10 hónapos gravida...:DDD
2011. jan. 15. 22:52
köszi, de akkor is rémes, ha látnád a hasam és a derekam...:S
2011. jan. 15. 22:50
óóó, 58kg?? Ne akarj fogyni:) Én is szívesen lennék annyi. Sőt ez az álomsúlyom:)
2011. jan. 15. 22:48

igen rájöttem :)

amúgy most 58 kg vagyok és 165 magas, tudom ez lenne az ideális, de a poci és az úszógumi idegesít...régebben felvehettem testresimuló ruhákat most meg marad a két számmal nagyobb bő poló, hogy ne látszódjon :S

2011. jan. 15. 22:45
Hát én olvastam és tapasztaltam is, hogy aki sósan eszik, az a hasra hízik.. Én nagyon sósan eszem, és a pocimon meg is látszik.. Am a hasról a legnehezebb fogyni.. sajnos..
14. anda1986 (válaszként erre: 8. - 1d1983f461)
2011. jan. 15. 22:45
gratula neked ;)
2011. jan. 15. 22:43
Itt vagyok, mondjuk az hogy fűszeresen eszem.
2011. jan. 15. 22:43
Én is, ráadásul mihamarébb és sokat! :DD
2011. jan. 15. 22:42
én ma tekertem 40 percet, csináltam 200 hasizmot, aztán meg csilis babot vacsiztam :(
2011. jan. 15. 22:41
Eltűnt a kérdező??
2011. jan. 15. 22:41
nekem a súlyzózás régebben jót tett, de most lusta vagyok sajnos)
8. 1d1983f461 (válaszként erre: 1. - 96d582fa12)
2011. jan. 15. 22:39
Alma típus vagy (én is). Ha csak 1 kg hízol az rögtön a pocira megy :S Külön a hasról amúgy nem lehet fogyni, ha fogysz akkor minden honnan fogysz.
2011. jan. 15. 22:39
Viccen kívül kérdezem:) Sósan eszel?
2011. jan. 15. 22:39
okés csináljuk együtt de hogyan???
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook