Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ettél-e már avokádót? Milyen az íze? Mangót is ma ettem először, de nem volt túl érdekes.. fórum

Ettél-e már avokádót? Milyen az íze? Mangót is ma ettem először, de nem volt túl érdekes.. (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 12. 16:07
Mindkettš isteni finom tud lenni, ha értett és istentelenül vacak, ha éretlen. Mangót nagyon érettet szabad vanni , de sajnos itthon ritkán lehet finomat kapni, mert mind kényszerérett . Ha véletlenül ilyenhez jut az ember, akkor a sárgabarack-szilva ízvilága jön vissza nagyon szaftos vltozatban.. hmmmm Avokádó meg krémként nagyon finom.
2012. ápr. 12. 15:50

Hát, az avokádot szerintem tudni kell jól elkészíteni, és akkor finom. (Én nem tudom, hogyan kell)

Amikor magában ettem, valahogy nagyon nehéz volt, iszonyatosan eltelített.

2012. ápr. 12. 15:24

Avokádó: akkor jó, ha már puha, de megpuhul, ha nem teszed hűtőbe.Salátába teszik vagy guacamolét készítenek belőle. Nagyon finom, nagyon egészséges étel, a gyerekeim is imádják!


Az érett mangó szintén nagyon finom tud lenni.

2012. ápr. 12. 15:12
Az avokádot senki nem eszi magában. Az nem ugy gyümölcs ha egyáltalán azok közé tartozik én inkább zöldséghez sorolnám. Magában ne probálkozz regeteg avokádo krém recpt van a neten. Kukorica chips-el a legjobb. Ahogy a mexikóiak eszik. ebböl is a puhát kell venni.
2012. ápr. 12. 09:43
tudom tokre igazad van,igen ettem avocadot,nagyon egeszseges,de ize nem sok van,vajas kewnyerre szoktam tenni es orolt borsot szorok ra,vagy saliba teszem.mango nagyon finom ha erett,
2011. jan. 16. 18:09
A mango nagyon finom,ha erett,az avokado ha puha akkor salatanak es kremnek lehet elkesziteni.En peldaul szeretem naturba enni,a diohoz hasonlo ize van.
2011. jan. 16. 12:14
Az avokádó íze a friss, még ki nem száradt dióra emlékeztet. Én nagyon szeretem, és ha tehetem mindig veszek egyet-kettőt. Akkor finom, ha már puha.
2011. jan. 15. 21:20
Valószinü,hogy nem volt elég érett a mangó. Elég kemény volt. Inkább izlett,mint nem. De majd még próbálok puhábbat venni. Drága,az az igazság. Az avokádó még drágább,nem mertem még annyit kiadni érte. De nem is tetszik,hogy kenyérre kell kenni. Nálam a gyümölcs,attól gyümölcs,hogy úgy ahogy van,nyersen megeszem. Nem szeretek gyümölcsböl fözni. Magába szeretem,max gyümisali. Köszi mnkinek!
2011. jan. 15. 19:16

Az avokádó ize sztem a zöld dióéhoz hasonlit. Mikor még a csonthéjon rajta van a zöld burok, de már megrepedt, a belsején a fehér hártya még csak picit kezdett bebarnulni. Na, az avokádó sztem pont ilyen.

piritóson, picit megsózva isteni, de nagyon finom ráksalátával is, ezersziget öntettel meglocsolva.. nyammi :D

2011. jan. 15. 19:12

avokádónak viszonylag semleges az íze, ezért is lehet belőle jó szendvicskrémet készíteni. (neten nagyon sok receptet találsz)


a mangó pedig nagyon finom, ha érett, valószínűleg nyerset vettél (itt nálunk nem is igen lehet rendesen érettet venni, de ha valahol olyan helyen jársz ahol terem a mangó, érdemes újra megkóstolnod)

2011. jan. 15. 18:59

a mangó nagyon finom, ha érett!

valószínűleg nem az volt, amit ettél

2011. jan. 15. 18:58
Akkor valami rosszat vettél, szerintem a mangó isteni finom! Gyümölcssalikba, vagy mangólasszinak, nyami:) Avokádót is heti rendszerességgel eszünk, krémet csinálunk belőle reggelire, vagy salátába tesszük, tortillába... Ha igazán érett akkor önmagában is jó, esetleg kis sóval borssal megszórva.
2011. jan. 15. 18:58

Avokádó? Nagyon hasznos,ha valaki nagyon nagyon beteg lehet egy kis pirítósra csinálni krémet belőle,tele vitamin ásványok sok minden!

UTÁNA KELL NÉZNI! ;)

Avokádó? Furi de fini semmi extra,én nem is tudom mire hasonlít :D

az avokádóra,vegyél egyet nyugodtan és csinálj egy kis krémet reggelire;) finom mi szoktunk csinálni :)

2011. jan. 15. 18:57

rendszeresen eszem avokádót, krémet szoktam belőle csinálni


önmagában nincs túl sok íze

2011. jan. 15. 18:55
Ettél-e már avokádót? Milyen az íze? Mangót is ma ettem először, de nem volt túl érdekes..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook