Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ízek, imák, szerelmek... fórum

Ízek, imák, szerelmek... (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 23. 21:18

a könyv tetszett, a film már nem annyira, de biztos csak azért, mert a könyvvel hasonlítottam össze.

egyébként jól játszottak a szereplők, és szépen is volt fényképezve, azzal nem volt baj, de szerintem a történet a könyvben jobban ki volt fejtve (végülis ez érthető).


szerintem mindenki inkább olvasson, de az sem baj, ha utána filmen is megvolt (legalább ki lehet pipálni ezt is:))

2011. jan. 23. 19:55
Én eddig csak a könyvet olvastam, de ma este készülök megnézni a filmet!:) A könyv nagyon tetszett!:)))
2011. jan. 15. 21:00
A válaszommal senkit sem szeretnék bántani vagy leszólni!!!
2011. jan. 15. 20:59

Én is láttam.

Szerintem tanúságos és sok embernek azért nem tetszik,mert nem értik vagy mert nem látják,hogy mi a lényeg.

Nagyon elgondolkodtattó film. Nekem tetszett!!

Safirah neked mi a véleményed?

2011. jan. 15. 18:03
Én láttam a párommal együtt, nekünk nagyon tetszett.
2011. jan. 15. 18:01
Az első 30 percet láttam aztán kikapcsoltam, mert nem tetszett. Én is felíratosan néztem.
2011. jan. 15. 17:54

Szia!


Én nem láttam a filmet,csak egyik ismerősöm mondta,hogy halál unalmas volt. Szerinte.

Én a könyvet olvasom,annyira nem jön be!

Remélem ír olyan is,aki látta:)

2011. jan. 15. 17:37

Azok véleménye érdekelne, akik látták a filmet! Hogy tetszett? Milyen érzésekkel jöttél ki a moziból?

Egyébként van magyar szinkronos kópia? Mert én mindenhol csak feliratosan látom, holott anno a tv-ben magyar szinkronnal ment a reklámja!

2011. jan. 15. 17:36
Ízek, imák, szerelmek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook