Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kb két hónapja egy rossz mozdulat után napokig fájt a mellkasom, levegőt is alig mertem venni.Azóta fizikai aktivitásra kiújul.Mi lehet ez? fórum

Kb két hónapja egy rossz mozdulat után napokig fájt a mellkasom, levegőt is alig mertem venni.Azóta fizikai aktivitásra kiújul.Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


9. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Ryta)
2011. jan. 20. 09:19

Lehet enyhe, jelentéktelen, de akár komoly oka is.


Javaslom, hogy vizsgáltasd ki mielőbb.

2011. jan. 20. 05:48
Orvost javasolnék. Szerintem bordaközti izmok gyulladása...
7. t.Ili (válaszként erre: 6. - Ryta)
2011. jan. 19. 22:25
Azóta voltál már orvosnál?
6. ryta
2011. jan. 15. 16:14
a két mell találkozása felett kb 2-3 centire baloldali irányba
5. t.Ili (válaszként erre: 1. - Ryta)
2011. jan. 15. 16:10

Mégis,hol fáj pontosan?

Mell alatt,felett,között?

Ha egy rossz mozdulat volt,lehet,hogy a szegycsont ízületét rántottad meg,ami ha begyullad,akkor valóban nagyon kellemetlen levegőt venni!

4. ryta
2011. jan. 15. 16:07
inkább bal oldalon mondanám,néha mélyebb levegővétel vagy köhögés során is érzem,egy pontban,szinte meg tudom mutatni,hol.De ma takarításkor,pakoláskor megint éreztem,főleg ha lehajolok vagy ha pl.jol kihúzom magamat.
3. 1d8984f9f3 (válaszként erre: 1. - Ryta)
2011. jan. 15. 16:04

Szia!!!

Hááát,azért nem ártana orvoshoz is menni,ilyen nekem is volt,és szivizom-gyulladás lett belőle.A szived tájékán fáj,és rossz, ha levegőt veszel???

Figyelj Magadra!!!

B.

2011. jan. 15. 16:01

Bordaközi gyulladás? Anyumnak most volt, meg még mindig vacakol, neki a sok köhögés miatti erőlködéstől lett.

Nézesd meg dokival!

1. ryta
2011. jan. 15. 15:57
Kb két hónapja egy rossz mozdulat után napokig fájt a mellkasom, levegőt is alig mertem venni.Azóta fizikai aktivitásra kiújul.Mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook