Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kétségbeesett barátnő fórum

Kétségbeesett barátnő (beszélgetős fórum)


22. cbc194424a (válaszként erre: 21. - Zsófyc)
2011. jan. 26. 23:43

hát ebben az egyben egyetértek vele.....ha nem lesz gyerek az nem véletlen...a jó Isten vigyáz rá....de ott a szabad akarat....ha rosszul dönt az az ő felelőssége....szerintem te mindent megtettél érte...innentől kezdve nem a te problémád...sőt..én azt tanácsolnám értékeld át magadban a barátságotok...én biztos megfontolnám a barátnőm tanácsát mert ő objektív...olyan dolgokra lát rá amire egy kapcsolaton belül nem lehet....

szóval ha a barátnődnek ez kell hát legyen....

21. zsófyc (válaszként erre: 20. - Cbc194424a)
2011. jan. 26. 21:18

Mondtam neki, de hát mintha a falnak beszélnék...Pont ma beszéltünk, az esküvőt kicsit csúsztatják, mert h most jó együtt nekik, inkább erre koncentrálnak mint a szervezkedésre. Meg h a házassághoz erős, jó kapcsolat kell. DE a babaprojekt ugyanúgy megy tovább. Mert h eddig sem esett teherbe, pedig erősen a témán vannak.

Szerinte nincs véletlen, ha teherbe esik, ha nem, annak oka lesz, és úgy kell lennie.


Rám meg haraxik mert mondtam neki, h sztem a gyerekvállaláshoz még erősebb kapcsolat kell, és nem a véletlenen múlik, hanem szimpla biológia...:(

20. cbc194424a (válaszként erre: 1. - Zsófyc)
2011. jan. 25. 22:28
mond meg neki hogy adjon ultimatumot a gyereknek...érzelmi zsarolás amit vele csinál....biztosítsd hogy te mellette állsz mindenben-csak akkor tedd ha így is van-és dobja ki kb.2 másodpercen belül...............
19. 07c4794583 (válaszként erre: 12. - 73b2b27e13)
2011. jan. 15. 21:25
Na nehogymár az legyen a menő csávó, aki már ült börtönben! Eszem megáll.
2011. jan. 15. 20:37
Szinte egyértelmű, hogy az a srác csak élősködik a barátnődön. De a szerelem ugyebár vak... Egyetértek a 2.hozzászólóval, hogy ha másból nem, majd a saját tapasztalatából tanul az ember. Az már a nagyobb baj, ha ennek a csalódásnak, leckének már egy közös kisgyermek is részese lesz...
17. Pancsika37 (válaszként erre: 1. - Zsófyc)
2011. jan. 15. 17:22

Szia! Elhiszem hogy aggódsz a barátnődért. De ahogy mások is irták ő választotta. A gond csak az, ha belegondolunk kb. 2 hónapja vannak igazán együtt. Mert a srác a kapcsolat nagy részét a börtönben töltötte. Hogy már a baba jár az eszükben ez is azt bizonyitja hogy nem normálisak. Szerintem legalábbis. A barátnőd nem lát a lila ködtől és egyhamar nem is fog. Ki fog derülni a szülei számára is hogy mi a helyzet, csak kérdés mikor. Az igaz hogy nem sok mindent tudnak ellene tenni.

Hát nem nagyon tudok mit tanácsolni, az a baj ha megmondod az igazat akkor még te vagy a rossz meg a szemétláda stb... De sok mindent nem tehetsz max. elfogadod a barátnőd választását.:((((

16. kisj
2011. jan. 15. 17:08
Mire kellene várni?? (80% eséllyel lehet borítékolni mindent:()
2011. jan. 15. 16:19

várnia kéne...nekem is ez a véleményem....ha lesz baba és otthagyja a pasi mit csinál???

türelemmmm

14. zsófyc (válaszként erre: 12. - 73b2b27e13)
2011. jan. 15. 16:19

?????


Én ilyet egy szóval sem mondtam!!!! Mert ha azt látnám a srácon h oda van a bnőmért, kedvébe jár, hálás érte h várt rá, stb. és azt látnám h csak 1 KICSIT IS SZERETI, akkor nem aggódnék. Meg ha legalább próbálna változni érte.

De nem tudnék elfogadni magam mellé egy ilyen embert, aki szarik bele a kapcsolatba, és még a nagy "barátaival" összejár, akik mellesleg nem csak belevitték, de benne is hagyták a szarban. Akik meg sztreoidokat meg minden vackot összeszednek testépítés címszó alatt, tudom milyen agresszív ÁLLATOKKÁ válnak, tapasztaltam...

Ebből vélem úgy, h bántani fogja. Nem az a baj vele, hogy ült!!!!

2011. jan. 15. 16:12
ült
2011. jan. 15. 16:12

aki valamiért börtönben ölt az már nem ember ,szerinted !!!!!!!!!!!!

kívánom hogy fogj ki egy ilyen pasit és ráfogsz jönni mit hagytál ki eddig az életedből!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11. arcansas (válaszként erre: 10. - Zsófyc)
2011. jan. 15. 16:07
attól kapna észbe,ha a Csernus a saját ordítozós lealázós módszerével leosztaná a csajt!
2011. jan. 15. 16:06
Jah, meg megkértem, hogy legalább olvassa el a Csernus könyvét, mert akkora igazságok vannak benne megfogalmazva, hátha észbekap...
2011. jan. 15. 16:06

szia!


Ne haragudj,hogy ezt mondom,de ez veszett fejsze,és messziről kerüld el ezt a barátnőt!Nem tesz jót neked,hogy rá gondolsz és állandóan csak aggódsz miatta.Én is voltam hasonló helyzetbe egy régi barátnővel kapcsolatban,de már megszakítottam vele másodjára is a kapcsolatot,így sokkal jobb így az életem.



Ez nem igazi szerelem már a barátnőd részéről,meg az előttem szólóékétól,hanem valami nagy hiányból kifolyó megszállottság és őrület,amit valami hülyére vetítenek ki.


Jobb ha kimaradsz az egészből,nem tudsz rajta sehogy sem segíteni...

8. zsófyc (válaszként erre: 5. - Magicmag25)
2011. jan. 15. 16:05

Uhh, hát ez durva:S

Pont ezt szeretném elkerülni, Tényleg aaaaannyi, de aaaannyi dolgon kellett már keresztülmennie. Én mondtam neki, h nem szólok bele, egyet kérek: időt. Ha tényleg szereti nem kell kapkodni, 20 éves, előtte az élet. Várjanak, aztán ha pl. 1év múlva úgy látja, hogy a srác hajlandó teni a kapcsolatukért, akkor ha még mindig szeretné, és neki az kell, menjen hozzá.

De hát ha egyszeer ennyire hülye (már bocsánat)! Gondoltam rá én is h beszélek a szüleivel, de úgy érzem nem tőlem kell ezt megtufniuk, és nincs jogom ilyen szinte beleavatkozni az életébe...:S

7. cb82b220ce (válaszként erre: 5. - Magicmag25)
2011. jan. 15. 16:01

HIhetetlen és elképesztő, hogy együtt tudnak lenni valakivel aki veri őket...

Az ilyen nők lelke nem teljesen 100as szerintem és az agyuk sem sajnos. Ott már nem szerelemről van szó, az függőség.

2011. jan. 15. 16:00
Az evolúció törvényei könyörtelenek.
2011. jan. 15. 15:56

Szia!Nagyon sajnalom ami tortenik a baratoddel, de azt kell mondanom, hogy a baratnod valasztotta ezt!A sogornom huga ugyanilyen helyzetben van.Gyonyoru, fiatal lany volt...sajnos rossz tarsasagba keveredett,allitolag beleszeretett egy drogos fazonba, bortontoltelek...

es akarki akarmit mondott neki,senki es semmi nem erdekelte, osszehazasodtak,a pasi nem dolgozik, termeszetesen, veri a lanyt, aki szult neki ket gyereket...meg terhesen is verte...Es a csaj szerelmes bele!!!!!Meg a bortonbol is kiszedte, vart ra, latogatta...stb...Eszmeletlen!

hiaba mondasz akarmit, nem fog tortenni semmit, maximum elveszited a baratnodet, mert azt fogja hinni, hogy nem akarod, hogy boldog legyen...

Nehez ez sajnos, nem tudsz igazan tenni semmit!

Talan beszelhetnel oszinten a szuleivel, ha vagy veluk olyan kapcsolatban veluk. De igazabol, nem nagyon tudnak ok sem tenni semmit.Nagykoru, felnott no, azt tesz az eletevel amit akar!

4. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Zsófyc)
2011. jan. 15. 15:55

Sajnos nem tudod megvédeni sehogy sem...

NEki kell megtapasztalnia a saját bőrén hogy rájöjjön ez így nem jó. Azzal, hogy beleavatkozol ő csak a rosszatt fogja látni és nem fog a barátjának tekinteni. Sajnos azon kívül, hogy támasza vagy ha kell mást nem igen tehetsz!

3. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Zsófyc)
2011. jan. 15. 15:55

Nem tudod megvédeni.

Ha nem akarná ezt a fiút,akkor az kiderülhetett volna ennél sokkal kisebb dolgoknál is.

A maga kárán fogja megtapasztalni hogy rontja el az életét egy ilyen semmirekellő fiúval.

Mindenesetre a véleményedet elmondhatod,és azt is hogy mellette állsz bármi történjék,csak vigyázzon magára és ne tegyen hülyeséget.

2011. jan. 15. 15:55
sajnos sehogy, ha az ész érvek nem jutnak el a füléig...ugyanez volt a helyzet az Én barátnőmmel, ezerszer mondtuk neki h hagyja ott a srácot, nem hallgatott ránk, sőt még mi voltunk a rosszak h ilyet mondunk, aztán pszichiátriára került a barátnőm a srác miatt úgy kikészítette minden szempontból. Abból tanult...a saját kárán tanul az ember sajnos. Főleg ha szerelmes.
2011. jan. 15. 15:40

Sziasztok!

Van egy nagyon jó barátnőm, gimis osztálytársak voltunk. 2009 szeptemberében kiment Bécsbe dolgozni, majd ott is maradt. Ennek ellenére tartjuk a kapcsolatot, szeretem őt. Az életben sok szar érte, az egész tinikora ráment a még kiskorában elvált szülei marakodására. Korán érő típus volt, de több csalódás érte a szerelemben. Miután kiköltözött lett egy nagyon jó kapcsolata, de a pasas (28 éves) 1 év után csak úgy felszívódott. A barátnőmet (20) ez nagyon megviselte, hiszen csak ő volt ott kinnt neki.

Ezek után májusban összejött egy sráccal. Egy szórakozóhelyen tök részegen egymásnak estek, majd a bnőm lakásán kötöttek ki. Ezelőtt sosem csinált ő ilyet, nem adta könnyen magát még a párkapcsolataiban sem. Reggelre a srác nem tűnt el, hanem csinált reggelit. Azóta együtt vannak.

Szeptemberben kapom az üzit: megkérte a kezét! Elkezdték szervezni a dolgokat, de bonyolítja, h ő magyar, a srác meg eredetileg horvát, de már osztrák állampolgár. Emiatt májusra tűzték csak ki az időpontot, mert addigra meg lesz minden papír+egyéb. Furcsa volt, h nem az a lelkes menyasszony volt, meg úgy kellett mindent kihúzni belőle a sráccal kapcsolatban.

Karácsonykor itthon volt(ak), így sokat dumálgattunk. Kiderült a bibi. 2 hete vtak 1ütt, mikor a srácot lecsukták. Vagyis vissza. 16 évesen visszaesőként(!!!) ültették le fegyveres rablásért. Akkor 5 évet kapott, de 4 után kiengedték. Ekkor jöttek össze. Azonban vmi teszten elbukott, tiltott szert szedett be a kondizás miatt, és visszacsukták 7 hónapra.

Az én birka bnőm végig várt rá, látogatta amikor csak tudta. Dec. 20-án szabadult a srác, rögtön beköltözött bnőmhöz, persze nem fizet bele semmit az albiba.

Rendszeresen megvádolja őt, h megcsalta/ja, hazudozik, stb. Semmi bizalom, semmi hála ("Te választottad ezt magadnak!").

A bnőm nem érdekli mindez, úgy érzi, szereti. Hozzá akar menni, és beindították a babaprojektet.


Borzasztóan féltem a bnőm. Féltem a csalódástól, mert abba belerokkanna. Féltem egy rossz házasságtól, attól, hogy gyereket szül egy börtöntölteléknek, és álmatlan éjszakáim vannak miatta, mert félek, összeveri őt. Nem tudom mit tehetnék, mert süket fülekre talált a szavam nála. A családja támogatja, meg elvileg mindent tudnak, de én ezt kötve hiszem, hiszen az apja kiborulna nagyon, az anyja meg bírónő, hát hogy egyezne ebbe bele?! A srácon nem látom, h szeretné őt, nem látom a rajongást, semmi lilaköd/rózsaszín szemüveg, kedvesség...:(

A balhés haverjaival sem hajlandó megszakítani a kapcsolatot.


Hogyan védhetném meg a barátnőm?:S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook