Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baby Merc AGAT Lux babakocsi vélemények fórum

Baby Merc AGAT Lux babakocsi vélemények (beszélgetős fórum)


2011. jan. 24. 17:39
sziasztok! Én is ezt a kocsit néztem ki,jövő hónapba vesszük meg,láttam élőbe,és ki is próbáltam,ahol mi lakunk ott van egy bababolt (20km.re) kimondottan ezt a tipust árulják. Nagyon kényelmes (beleült a kisfiam) és könnyű tolni is,igaz én fix kerekeset választottam mert a bolygós olyan mintha ki akarna törni. Csak nagyon nehéz megemelni.
2011. jan. 14. 21:04

Szia! Nekem BM Olimp van. nagyon kényelmes, de óriási és nehéz. Elfoglalja az egész csomagtartót. Nálunk garanciális javítás is volt, amire 4 hónapot vártunk!!!

Most 10 hós a picim, de már vettünk egy másikat, ami kisebb, ha jobb idő van már azt használom! :))

4. sysy66 (válaszként erre: 2. - Suzanne7)
2011. jan. 14. 17:51
én rendelném itt a neten.
2011. jan. 14. 17:22
Szia! Válaszolni nem tudok, de nekem is lenne pár kérdésem. Nagyon tetszenek a baby merc kocsik. Árban azért nagy különbségek vannak. Kiváncsi lennék,hogy ki melyiket ajánlaná. A vázon cserélhető elemeket pl. kilehet használni?
2011. jan. 14. 17:17
szia!én ilyen babakocsit szerettem volna szerintem nagyon szuper, csak a távolság miatt nem vettük meg,mert én csak Pesten találtam mi pedig nagyon messze lakunk több mint 200km-re!
2011. jan. 14. 16:44
sziasztok. azt mondják ez a mindentudo babakocsi. van vkinek ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook