Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » OLIMPIQ StemXCellel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? fórum

OLIMPIQ StemXCellel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? (tudásbázis kérdés)


18. ronka
2016. febr. 18. 12:59
Elég sok idő eltelt az utólsó bejegyzés óta!Van Valaki aki használja mostanság az Olimpiq-t?Vannak tapasztalatai?Változott e a vélemény 7-8 évvel ezelőttihez?Én cukorbeteg vagyok és olvastam ,hogy fejlesztettek nekünk is terméket.Ha segítene szívesen megpróbálnám.
17. Pirosalma (válaszként erre: 9. - Bluelake)
2009. aug. 10. 09:33
Gyakorlatilag senki nem vizsgálta. Elég nagy botrány volt a termék körül, emberkísérlet gyanúja.
2009. aug. 9. 16:31
Van valaki aki probálta ezt a szert.kiváncsi lennék a tapasztalatára.Van olyan aki érszükületre szedte vagy szedi?
2009. máj. 21. 23:20
Szió!Én anyumnak vettem mert már járni alig tudott annyira fájt neki a csípője dereka..az orvosok azt mondták hogy ezzel a fájdalommal együtt kell élnie,majd műtét kell...Megvettem neki ezt a tablettát és mióta szedi jól van kb 70%al csökkent a fájdalma.beszed egy adagot és jól van utána kb fél évig..
14. endris
2009. máj. 13. 14:44
Szedi e valaki az Olimpiq Stem x Cell őssejt szaporító és védó kapszulát? Ha igen kinek milyen tapasztalata van?
13. Bluelake (válaszként erre: 12. - 70a5a27405)
2008. nov. 1. 11:29
Még nem döntöttem beszedem-e, de ha nem akkor megbeszéljük!
12. 70a5a27405 (válaszként erre: 11. - Bluelake)
2008. okt. 31. 20:35
Add nekünk majd mi elhasználjuk...
11. Bluelake (válaszként erre: 10. - Pirosalma)
2008. okt. 31. 16:10
Az a baj hogy kaptam 2 dobozzal ingyen. És nem tudom mit tegyek, mert 20 éves vagyok és napi 16 gyógyszert szedek rengeteg betegségem van egy hmm nevezzük "kórházi baleset" miatt... Egyébként teljesen egészséges voltam. És minden romlik, azt mondták ettől javulhatnék. Az a baj, hogy én orvosnak készülök és csak az orvostudományban hiszek. Se természetgyógyászat, se semmilyen készítmény... És már május óta nézem a 2 dobozt. Egyrészt jó lenne már javulni, mert mire diplomát készhez kapom szeretnék egészséges(ebb) lenni másrészt nem akarok többet ártani se....
10. Pirosalma (válaszként erre: 9. - Bluelake)
2008. okt. 31. 14:59

Szia!


Attól még, hogy a fogyasztó nem tapasztal erre utaló tüneteket, még megindulhattak nemkívánatos folyamatok.


Az esetleges káros hatások felderítésére nem valószínű, hogy a gyártó végeztetett volna vizsgálatokat, nincs rászorulva ezekre, ugyanis mivel étrendkiegészítő, ezek nem kötelezőek.


Ez az őssejtnövelő elég durván avatkozik bele a szervezet működésébe, a gyógyszerekkel összemérhető mértékben (pedig hogy köpködnek a gyógyszerekre, ha viszont a forgalmazó megfelelően tálalja - természetes, öngyógyító mechanizmus, természetes anyagok blablasatöbbi -, akkor az ember nem is gondol arra, hogy ez gyakorlatilag gyógyszer).


Ilyen esetben pedig gondosan meg kell vizsgálni az anyagokat, csak hogy ha gyógyszerként törzskönyvezik, akkor mire piacra kerül, kb. 10 év, addig meg a forgalmazó éhen hal.

9. Bluelake (válaszként erre: 8. - Pirosalma)
2008. okt. 31. 14:32
De erre már voltak tapasztalatok is?
8. Pirosalma (válaszként erre: 7. - Bluelake)
2008. okt. 31. 12:06

Szia!


Az őssejtek számának megnövelése daganatos elfajuláshoz vezethet, nem ok nélkül nincs annyi őssejt a szervezetben.

2008. okt. 23. 11:02

20 éves lány vagyok, 2 éve egy nővéri figyelmetlenség miatt többszörös beteg lettem(epilepsziától asztmán keresztül keringési zavarig elég sok minden). Jelenleg napi 16 adag gyógyszert szedek és kezelésekre is járok. Meggyógyítani senki semmit sem sikerült, csak kezelve vagyok, de az sem tökéletesen(pl epilepszia miatt hiába 2féle gyógyszerem is van majdhogynem naponta rohamozok). Ajánlották az Olympicet, de mivel drága nem vettünk. Azonban nem rég kaptam 2hónapnyi adagot. Én még nem tudom, hogy kipróbálom-e. A baj, hogy nem sok tapasztalatról tudok, és nagoyn sok helyen rosszat mondanak róla(konkrétumot nem tudok, csak ilyen "infok" mint amit Pirosalma is beírt, hogy nagy zűrök vannak vele. Az egész testem belülről káosz, nincs kedvem még jobban megkavarni...

Esetleg valakinek nincs itt tapasztalata? jó vagy rossz! Bármi!

6. Manman (válaszként erre: 4. - Pirosalma)
2007. okt. 10. 10:34

Kedves Pirosalma!Miféle zűrök vannak a termékkel ??Lécci osszad meg velünk!! Én beböngésztem érte a világot és sehol nem leltem "zűrre " a termék körül, hacsak a sok kókler ,nyerészkedő okán, akik dupla áron akarják forgalmazni mint a gyártó maga!!

Na ,hát ha zűr, akkor ez az!

2007. szept. 8. 22:46
Én adom a fiamnak,hátha dob valamit rajta, ugyanis autista. Csodát nem várok, de vannak pozítív észrevételeim a gyerekkel kapcsolatosan.
2007. szept. 6. 21:30
Én nem szedném, de ez magánvélemény. Elég nagy zűrök vannak vele kapcsolatban.
2007. szept. 6. 21:21
konkrét akart lenni
2007. szept. 6. 21:21
Az őssejt fokozóra gondolsz? Van ismerősöm aki szedi.Ha van kokrét kérdésed írj.
2007. szept. 3. 22:04
OLIMPIQ StemXCell Egy speciális készítmény

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook