Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fejvadász cég fórum

Fejvadász cég (beszélgetős fórum)

2011. jan. 14. 13:32

A fejvadászat tulajdonképpen magasan kvalifikált munkaerő megkeresése, és átcsábítása a másik céghez. (megbízó) Ők leginkább adatbázisból, de leginkább munkaerőpiaci információk összegyűjtéséből (folyóiratok, mind írott, mint elektronikus, szakmai kiadványok, kapcsolatrendszer, stb.) keresnek az adott pozícióba megfelelő embert, akivel felveszik a kapcsolatot, kölcsönös érdeklődés esetén pályázat, ajánlat, stb.


Amivel leggyakrabban összekeverik (Grafton, Randstad, stb., ők munkaerő közvetítő cégek. Úgy működik a dolog, hogy több céggel kapcsolatban állnak, akik szabad pozíciókat "adnak" nekik. Ők erre elkezdik toborozni az embereket. Adatbázisból (leginkább azokra a pozíciókra használják, ahova nehéz embert találni), illetve különböző hirdetési fórumokon találkozhatunk a hirdetéseikkel. Ha megfelelsz valamely pozícióra, behívnak egy interjúra. Itt leginkább a személyiségedet mérik fel, hiszen elméletileg a pozícióra a képzettséged/tapasztalatod alapján megfelelsz. Ha nem túl jó a cv-d, akkor esetleg az interjún pontosítják a dolgokat. Erről interjúlap készül, ami tartalmazza a megjelenésedet, személyiségjegyeidet, és szakmai tapasztalataidat is. (Ez azért cégenként eltérhet, hogy ki mit kér.) Ez az interjúlapot továbbítja a tanácsadó a megbízó felé. (Ha úgy látja, hogy nagyon nem felelsz meg, nem fogja továbbítani, csak a személyi anyagod mellé teszi.) Ezután a cégnél még a cv-d és az interjúlap alapján döntik el, hogy behívnak-e, vagy sem. Ezenkívül a tanácsadó és a megbízó HR-ese egyeztetnek még rólad. Ezután jön általában a cégnél a HR-es interjú (felmérik a személyiséged, beleillesz-e a vállalati kultúrába, hajlandó vagy-e fejlődni, ha esetleg nem felelsz meg minden kritériumnak, csapatjátékos vagy-e, a cég ösztönzési rendszere motiváló hatással lehet-e rád, stb. - ha nem jobb is, ha nem mész tovább, mert Te sem fogod jól érezni magad, és nekik sem fogsz megfelelni, így hosszú távra nem lehet tervezni veled). Ezután jün a szakmai interjú/k. Ha kölcsönösen megfeleltek kapsz egy ajánlatot.


Röviden ennyi a folyamat. Ha nem felelsz meg az adott pozícióra, vagyis végül nem téged vesznek fel, a közvetítő cégnél ott van az anyagod, interjúlapostól, így legközelebb megkereshetnek másik ajánlattal, és akkor már nem kell odamenned interjúra.


Ehhez még hozzá tartozik, hogy a közvetítő cégeknek leginkább a felsőfokú végzettséget elváró pozíciókat adják ki, mert elég drága a közvetítés díja. Ha a cég is könnyen be tudja tölteni a pozíciót, nem fogja kiadni.


Persze vannak kivételek, kisebb közvetítőcégek, stb., ahol eltérhet ez a folyamat (vagy ha sürgős betölteni a pozíciót például).


Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 14. 13:23
én a pbs international kft-n keresztül kerültem a cégemhez, azóta is itt vagyok. (hat éve, terület: informatika). véleményem szerint a fejvadász cég inkább képzettebb, diplomás munkaerő esetén, illetve speciális szakképzettséggel rendelkezők esetén hatásos.
2011. jan. 14. 12:20

Szia!

A neten talált álláshirdetést amire jelentkeztem a Grafton adta fel és Ők is végezték az első 2 fordulós interjút.

Először magyarul, aztán angolul és németül mivel a cégnél akihez jelentkeztem fontos a nyelvtudás. A 3. és a további fordulókat onnan már a cég intézte, de a Grafton munkája volt az, hogy kiszűrje a sok jelentkezőt.


Ui. ez pár hét alatt zajlott le.

4. agis
2011. jan. 14. 12:02

Engem a randstadon keresztul `kozvetitettek`. Az adatbazisba regisztralast kovetoen behivtak egy szintfelmeresre, elozetes elinterjura, ahol felmertek a nyelvtudasomat, es az erdekoldesi koromet.


Amikor volt olyan szabad pozicio naluk, ami engem erdekelt volna, felhivtak telefonon, es megkerdeztek, hogy elkuldjek-e az oneletrajzomat.


A tovabbiakban a leendo munkaltatoval voltak interjuk.


Nagyjabol ennyi a folyamat.

2011. jan. 14. 12:02

A fevadász céget azok a cégek bízzák meg munkaerő-kereséssel, akik épp munkaerőt keresnek. Jó nagy lóvét lehúznak egy-egy sikeres ügylet után, ezért megéri nekik rengeteg embert meghallgatni.

A kevésbé profik akkor is megkeresik az álláskeresőt, ha a végzettsége vagy tapasztalata köszönőviszonyban nincs az adott cég által előírtal, annak reményében, hátha mégis találnak alkalmas embert.

A jobbak még a megkeresés előtt szűrnek.

Ha valaki megfelel az előírtaknak, azt behívják magukhoz interjúzni, ez az első szűrő. Itt elmondják, hogy nagyjából mit várhastz, talán személyiség-tesztet is töltetnek, és ha ezt a lépcsőt abszolváltad, továbbküldenek az adott céghez.

Így a céget megkímélik a hosszas kereséstől.

Nagyjából így működik.

2011. jan. 14. 12:01
A fejvadász cég olyan munkát közvetít neked, amilyent szeretnél, és a végzettségednek megfelelőt.
2011. jan. 14. 11:58

Sziasztok!


Van köztetek olyan, aki fejvadász cég segítségével talált munkát?

Hogyan működik ez az egész?

Milyen végzettséggel rendelkezel?

Mennyi ideig tartott mire lett megfelelő munkád?


Várom a tapasztalatokat!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook