Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OTP-s számlanyitás - régebbi tartozás fórum

OTP-s számlanyitás - régebbi tartozás (beszélgetős fórum)

11. b826c5a02d (válaszként erre: 10. - Anyucika3)
2011. jan. 16. 19:27

a követelés jogos, bár le merném fogadni, hogy ezek a "részletek" nagyon apró betűvel voltak leírva, az OTP alkalmazottja pedig nem hívta fel külön a figyelmet erre az apró momentumra...

Költséges lecke, ezen sokan átesnek!

10. anyucika3 (válaszként erre: 9. - B826c5a02d)
2011. jan. 15. 10:30

Ez okés is,de ha aláírsz egy szerződést,amiben felszámolnak díjakat,kezelési számlavezetési költség vagy egyebeket,akkor Te azt elfogadtad,számítasz rá,hogy ezek a költségek vannak.Ha úgy gondolod neked ezekre nincs szükséged,akkor bemész megszünteted.De ez a számlatulajdonos felelőssége nem a banké.

Az otp egy rabló banda,de ha nem akarom,hogy közöm legyen hozzájuk,akkor megszüntetek náluk mindent.Így,hogy nem intézkedett,jogos a bank követelése,bármelyik másik bank is így járna el.

9. b826c5a02d (válaszként erre: 8. - Anyucika3)
2011. jan. 14. 23:01

az AXA-nál kb 3 éve nyitottam 1 számlát, de végül nem volt rá szükségem, soha semmi forgalom nem volt rajta, azóta is ott áll üresen.

Minden hónapban küldi a bank a számlalevelet és nem nem mínusszal jön!

Nem számol fel semmi általa kitalált költséget.

Az OTP még azt is felszámolja, ha elmész az ajtajuk előtt!

Szemét banda!

2011. jan. 14. 10:37
Egyet értek abban,hogy az otp a legmocskosabb az összes bank közül.Viszont,esetedben most igazuk van.Bármelyik más bank is így járna el,sehol nem tekintenének el attól,hogy rendezd a tartozásod feléjük.De ez jogos is szerintem.A számla fenntartás felelősség is,nem úgy van az,hogy nem megy rá pénz akkor nem foglalkozok vele.A Te dolgod rendezni,vagy ha nem volt rá szükséged akkor megszüntetni.Menj be hozzájuk és rendezd,még akkor is ha máshol nyitsz számlát.Mert ha emiatt listán vagy,akkor egyetlen bank sem áll szóba veled.
7. Bcicus (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2011. jan. 14. 09:36
Valszeg más banknál is gond lesz. Mivel ha azt azóta nem rendzted tuti, hogy fent vagy a KHR (volt BAR) listán is.
2011. jan. 14. 08:31
Én messziről elkerülném az Otp-t! A legszemetebb bank a világon. Próbáld inkább más banknál.
5. b826c5a02d (válaszként erre: 4. - Vikucka)
2011. jan. 14. 08:17

alig vártam, hogy megszabaduljak tőlük!

Azóta a CITI-Banknál vezetem a pénzügyeinket, szerintem korrekt és profi bank.

2011. jan. 14. 08:14
Az OTP a leginkorrektebb bank a világon.
2011. jan. 14. 08:14
Szerintem legegyszerűbb lenne, ha megkérdeznéd az otp-t. Meg ha még meg van a számla, akkor fel kell tölteni és kártyát is adnak hozzá.
2. b826c5a02d (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2011. jan. 14. 08:13

az OTP-hez akkor se mennék, ha csak ez az 1 bank létezne a világon!

Szemét banda!

Inkább tedd a pénzed párnába, mint hozzájuk!

2011. jan. 14. 08:05

Szeretnék az OTp-nél számlát nyitni. Kb. 3éve volt az,hogy amikor már hónapok óta nem ment rá utalás, minuszba kerültem és tiltották a kártyát,de semmilyen levelet nem kaptam róla. Bementem a bankba és szerettem volna újat nyitni,de azt mondták,hogy csak akkor ha kifizetem a "tartozásom" ami minuszba volt a kártyán. Még most is ez lenne a felállás? Vagy már tudnék nyitni? VAgy forduljak más bankhoz?

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook