Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? fórum

Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. márc. 13. 19:31
sziasztok.játszik valaki farmeramat?
838. csakazértis1 (válaszként erre: 837. - E07aa834c4)
2011. márc. 11. 18:05

egészen jól sikerült. de még nem az igazi, egy 14hóssal pont olyan mintha otthon lenne az ember :) volt hajnali kelés, szoptatás, de az igaz, hogy máshol sétáltunk :D


a picikém már alszik, a nagyocska lement medencézni az apjával, igy én itt vagyok: :) különösebb semmittevős napom volt, sétáltunk egy nagyot ebben a tavaszban. csak a szél rondított bele.

jövőhéten már dolgozik a férjem, remélem gyakrabban tudok jönni

837. e07aa834c4 (válaszként erre: 832. - Csakazértis1)
2011. márc. 11. 13:49

Dubai?szuper lehetett!

Nem tudtalak még vissza olvasni egyik lábam ott,másik kezem itt:D A szemem meg hatfelé:D

2011. márc. 11. 13:47

decemberbe voltam otthon...temetésre:(

Ja Törökbálint üzemi konyhára megyek:)

De jó hogy a fiad így visszaaludt enyém másfél órát pihent baba-mama klub után, megcsináltuk a 2-3 éves státuszt a kicsi 14 kg a nagy 15:)

835. eduso1
2011. márc. 11. 10:15

Hova sikerült főállásban elhelyezkedni??Mit fogsz csinálni?Mikor voltatok utoljára Erdélyben??

Edina,ha van lehetőséged hívj,remélem semmi gond nem lesz!!Örülök,hogy legalább kint jól érezted magad!!Fiad jó sok élménnyel lett gazdagabb:-))!!

Bubuka-hogy vagytok?Mit csináltok ebben a gyönyörű időben??Ada,hogy van?Zsombi nagyon jól érzi magát a Nagyszülőknél,igaz reggel 5 kor kelt,de Anyu mondta neki,hogy álmos,így még 1 órára vissza aludt:-))

2011. márc. 10. 19:07
Fenyveske mozgalmas napjaid lesznek akkor :)))
833. 367d5fde7b (válaszként erre: 832. - Csakazértis1)
2011. márc. 10. 19:07

akkor marad egyenlpre megint az sms, és telefonálás :D

remélem nem lesz minden a régi nálatok :S

na, ha megyek figyelembe veszem ezek a dolgokat, amiket írtál :))

2011. márc. 10. 18:39

csajok, nincsenek túl jó híreim, nem tudom mikor tudok jönni, most is csak beugrottam.

szokásos cirkusz van itthon, megtolddva azzal, hogy a neten k...válkodom...

Dubai csodás, eszméletlen gazdag és koszos. Gyakorlatilag csak a külföldiek dolgoznak, indiaiak, pakisztániak és még kitudja mifélék.

Bubu ha mész egy tanács, mindig öltözz fel! vigyél magaddal egy kendőt amit a fejedre tudsz teríteni, nagyon hálásak érte ha tekintetbe veszed a szokásaikat. az arabok egyébként nagyon figyelmesek és tisztelettudók, de ha miniben és topban jelensz meg, azonnal k..vaként kezelnek.

turistáknak van minden, inni is lehet (ha akarsz), mecseteket is meg lehet kukkantani, de én a picivel leginkább csak sétáltam és pancsoltunk. a fiúk voltak sielni, fürödni, motorozni a sivatagban, tevegelni minden szart kipróbáltak.

az idő isteni volt, napsütés és 30fok körül. a tenger hideg volt, de a férjemk természetesen abba is belemásztak.

2011. márc. 10. 17:14
végre haza értünk...amilyen nagyon féltem a munkáltatómtól annál nagyobb kellemes csalódás ért,jót beszélgettünk,szépen korrekten megszüntettük a munkaviszonyt,semmi cirkusz.Tökéletes.Amikor kiléptem az ajtón hívtam egy 6 éve volt kollegámat aki jövő hét szerdától vár sok szeretettel hozzájuk dolgozni:)Lerendeztem néhány ad6-os csereberét,elrohantunk Ázsia centerbe munkaruhát venni-nincs fehér pólóm:))Aztán végre haza jöttünk.Most huzós heteim lesznek,szombat vasárnap a hétvégi munkám,hétfőtől-péntekig főállás.Ezt a hónapot végigdolgozom ha vasárnap azt nem mondják hogy ha ugyis elmegyek akkor nem kivánják a munkámat többet:)nem izgulok sinen van a főállás s ez a lényeg.Mondom a férjemnek menjünk haza péntek este Erdélybe mire ő:és hétvégén ki fog dolgozni:(na tessékvállaljam tul magam szerintem éjszakai munka is kellene:D
2011. márc. 10. 11:01

na Eduso akkor remélem sikerül mindent átbeszélnetek!!!!! Zsombika meddig lesz távol?

jaj Edinca isten hozott ismét köztünk. hiányoltalak már :))

829. eduso1
2011. márc. 10. 09:07

Utólag boldog szülinapot a kisfiadnak!!


Üdv itthon Edina!!Ha van rá lehetőséged akkor mesélj mi volt!!Kicsit lehetne figyelmesebb és nem csak a .... után!Jó egy kicsit szünetet hagyni,azt hiszem az orvosod is mondta!!

Zsombit ma elviszik a Nagyszülők,így végre lesz időnk Lacival átbeszélni a dolgainkat!!!

2011. márc. 10. 08:46

Addig jó míg elismerően néznek ránk a pasik és nem undorral:)

most festek hajat készülök a munkáltatómhoz balhézni:Dröhögök de tiszta gyomoridegem van:(

2011. márc. 10. 07:41

sziasztok!üdv az újaknak! vagyis nekem újak.:)

hazaértünk, szép volt, jó volt, majd igyekszem mesélni is.

persze nem sok új van a nap alatt, itthon már megint áll a bál, most éppen azért mert egyenlőre nem szeretnék harmadik babát.

nem azért mert nem akarok többet, hanem egyszerűen azért mert örülök, h Nórika végre kezd nőni, nem kell éjszaka szoptatni, felkelni, szeretnék végre pár hónapot-évet eltölteni úgy, h élvezem a nagy és okos gyerekeimet.

4éve szoptatok-pelenkázok és most úgy érzem elég volt! de a férjemmel nem jutok dűlőre, mindenáron harmadikat akar.

este jól összevesztünk ezen, bár a közvetlen oka a balhénak a taxis volt. imádom a férjem hülye féltékenységét. amikor a fejéhez vágtam, h ha úgy akar látni mindig mint egy cicababát, akkor ne vegye zokon ha ezt más is észreveszi, akkor persze én voltam megint a hibás :S

826. benvik (válaszként erre: 824. - E07aa834c4)
2011. márc. 9. 20:39
Mázlista:-) Nekem a nagyobbik már nem alszik napközben, így ilyenről nem is álmodozhatok.
2011. márc. 9. 19:26
szia mindenkinek
2011. márc. 8. 14:49

lemaradtam bocsi:)hol van Zsombi?

Én elaltattam magamat:)lefektettem a kicsiket s ugy elaludtam mint a bunda:)

823. eduso1
2011. márc. 8. 14:15

Még nem jelentkezett!Képzeld itt volt az exem és elvitte a biciklit!!odaadtam és becsuktam az ajtót!Visz lát!!!Olyan furi,hogy 5 év után elkéri!Ma jönnek haza,hiányoznak!ZSOMBI telefonba mondja,Anya:-)))

Gyönyörű idő van,lehet,hogy lemegyek egy kicsit sétálni!!

2011. márc. 8. 13:44

sziasztok!


én is kitakarítottam emeleten a 2 apartmant..

olyan jó az idő nemsokára leviszem Adát biciklizni a partra meg csavargunk egyet.

Eduso: mizujs? Edináról van híred? remélem jól telik nekik ez a pár nap..

2011. márc. 8. 09:13
de hülye vagyok:D ma még csak nyolcadika van.Fiam 10-én született.Mára mindenkinek nagyon boldog Nőnapot kívánok!:)
820. e07aa834c4 (válaszként erre: 814. - Eduso1)
2011. márc. 8. 09:11

Voltunk az elevenparkba már kétszer 1-2 éves kortól már nagyon élvezik a kicsik.Nekünk bevált óriási élmény volt:)Ma 2 éves a pici fiam:)

Ebédet megfőztem sajtos cukkinis tésztát,hamarosan megyünk sétálni.

Szép napot nektek.

819. benvik (válaszként erre: 817. - E07aa834c4)
2011. márc. 7. 18:52
A gyes az nem sok:-( Nekem is az lesz csak fél év múlva:-(
818. benvik (válaszként erre: 814. - Eduso1)
2011. márc. 7. 18:51
Szerintem az ilyen gyerekprogramokon nem baj ha nem ül egy helyben. Legalábbis ahol én voltam ott rohangáltak a gyerekek, de azért a fülük ott volt:-)
2011. márc. 7. 18:29

sziasztok:)

szétuntam a munkába magam szombaton nagytakarítást csináltam....piszkos munka ugynéz ki az enyém...vasárnap meg két vendégen kívül csak a melósok voltak:)ááá nem nekem való a punnyadás:)

Képzeljétek mikor dolgozni mentem megkérdeztem a férjem bírni fog akicsikkel.Persze hogyne..szombat-vasárnap olyan nyuzott és fáradt volt hogy megsajnáltam:)ejsze mégse olyan könnyű a gyereknevelés:)De nem valotta be azt mondta sokat takarított:D szép hetet nektek én morcos vagyok nagyon kevés gyed-et kaptam s 10-étől már gyesen leszek:(

816. eduso1
2011. márc. 7. 12:01

[link]


nagyon jó receptek vannak

2011. márc. 7. 11:15
sztem nézhetsz már programokat Zsombinak. bábelőadások és egyebek. sztem lekötné. meg ha látja, h tbbi gyerek is nézi ő is fogja. Ada sem bír megülni egy helyben, de m ikor megyünk vhova tátott szájjal bámul :) na akkor ma pihizel :) remélem minél előbb megtudjátok beszélni a dolgaaitokat. vagyis közös nevezőre juttok. mit főztél és sütöttél tegnap?
814. eduso1
2011. márc. 7. 11:03
Laci elvitte Zsombi és csak holnap jönnek haza!Sokat beszélgettünk,de nehéz közös nevezőt találni!Nem lennék Lacim helyébe!!Tegnap csináltam kaját,így ma teljes pihi van,nem fogok csinálni semmit-igaz most is mosok:-))!!Csütörtöktől kettesben leszünk itthon,na akkor lesz igazán egymásra időnk!Zsombit mikortól vigyem ilyen programokra??Alig ül meg egy helyben!
2011. márc. 7. 10:51
akkor kicsit tudtál pihenni si a hétvégén :) és rendeződtek a Ti dolgaitok Lacival? mi már nem vagyunk betegek.. kicsit folyik az orrunk és ennyi. szerdán lesz itt a kultúrházban reggel 10től ilyen gyerekeknek való műsort, elviszem Adát. papám most ment könyvtárba megveszi nekünk a jegyeket is. remélem tetszeni fog Adának. mi lesz a mai program? mit főzől?
812. eduso1
2011. márc. 6. 16:11

Igen jobban vagyok,egész hétvégén egyedül voltam,Laci elvitte Zsombit mindenfelé!!Most Kereszt apuval van játszóházban!Ferihegyen is voltak nézni a repülőket!Lacit teljesen leszívja a hétvégén:-)))!!Csináltam ma egy nagyon finom sütit,kaptam egy oldalt ahol fényképpel együtt fent vannak a kaják,sütik!!Kicsit megmásítottam,de isteni lett!!

Ti hogy vagytok??Ada élvezi a lent töltött napokat??

2011. márc. 6. 11:26

ez a cumi nekünk is így van.. bár, én pont most szoktatom le Adát, mert nem győzőm a cumikat venni :D meg 3 évesen ne cumizzon folyamat. lusta pohárból inni. te jobban vagy?


mit csináltok ma?

810. benvik (válaszként erre: 805. - E07aa834c4)
2011. márc. 6. 10:53
Remélem minél hamarabb összejön Nektek is a saját ház. Bár ha valaki 4 éve azt mondja, hogy hamarosan kertes házban fogok lakni, akkor lehülyézem. És tessék. Bár egy része a banké még pár évig:-((((
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook