Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kellek vagy nem?! fórum

Kellek vagy nem?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
113. church (válaszként erre: 112. - E61ee7c124)
2011. febr. 21. 18:16
köszönöm a választ :) ha jobban belegondolok szerintem is ez a szitu.. de azért az legyezgeti a hiuságomat hogy vonzónak tart :)
112. e61ee7c124 (válaszként erre: 109. - Church)
2011. febr. 21. 17:23

Hát, talán amikor megkérdezett, történt valami a kapcsolatában, vagy annyira belelovalta magát a gondolatba, hogy "meggondolatlanul" tett ajánlatot. Aztán megszólalt a lelkiismerete.

Szerintem inkább túl vonzónak tart, de hű akar lenni a barátnőjéhez.

2011. febr. 21. 11:19
és ha túlságosan is az már baj vagy nem?
110. Pen80 (válaszként erre: 108. - E61ee7c124)
2011. febr. 21. 11:10
Teljesen egyetértek, bármi a szitu.
109. church (válaszként erre: 108. - E61ee7c124)
2011. febr. 21. 00:06

És ha az alábbi a szitu...akkor is ezt mondod?

Egy srác akinek van barátnője, bevallotta hogy ha nem lenne nője, akkor nem lenne ellenére hogy legyen köztünk valami...másnap már megkérdezte h lennék e a szeretője... eközben láttuk egymást mindennap a suliban.. majd egy héttel később leközölte h ö nem akarja mégsem megcsalni a csaját, mert szereti. Ok, ezt el is fogadtam volna...de ezután már köszönni sem jött oda.

Na most azt nem hiszem hogy egy nap alatt már egyáltalán nem tart vonzónak, az addigi történtek alapján...de mégsem keres. szóval itt lehet hogy az van hogy azért nem keres, mert inkább elhatárolja magát tőlem nehogy kísértésbe essen?

2011. jan. 21. 22:54
Nem, te nem vagy kivétel, hanem tipikus eset. Úgyhogy jól jegyezd meg a szabályt: egy pasi akkor nem hív fel, ha nem akar felhívni. Ha úgy érzed, hogy a fickót teljesen hidegen hagyod, akkor jól érzed, mert úgy is van. Nincs kivétel. / Nem kellesz eléggé c. film/
107. 8dc02726ef (válaszként erre: 106. - Wildy)
2011. jan. 19. 19:29

Ügyes, megfontolt döntés.

Igen, biztos vannak olyanok - csak figyelj!:)

106. Wildy (válaszként erre: 105. - 8dc02726ef)
2011. jan. 19. 18:53
Köszönöm a hozzászólásod, már rájöttem, nem foglalkozok vele tovább, ha nehéz is, de túlteszem magam rajta, vannak olyan férfiak is akiken legalább tényleg látom, hogy kellek nekik, inkább közülük választok :)
105. 8dc02726ef (válaszként erre: 1. - Wildy)
2011. jan. 19. 18:45

Kérdeztél, én válaszolok.

Hagyd a francba azt a fickót, csak hülyít!

Ez még nem jött le eddig neked?

Ne nyomd már el az idődet erre a szélhámosra!

104. Wildy (válaszként erre: 102. - Médea89)
2011. jan. 19. 18:40
Én a volt párommal azért szakítottam mert rájöttem, h társkeresőzött, épp a bnőmnek írt, és kiderült, szval én nem tűrném el, de mki máshogy van...
103. anyucika3 (válaszként erre: 102. - Médea89)
2011. jan. 19. 18:24

Hát nem tudom,ezt neked kell eldöntened,nehéz jó tanácsot adni.Az természetesen érthető,hogy rosszul esik.Én kétségbe esnék,ha a férjem ezt tenné,mert arra gondolnék valami bibi van köztünk,amit nem oszt meg velem,vagy esetleg én nem figyelek rá eléggé.

Beszélgess el vele,a megfelelő kommunikáció csodákra képes,és tanulható tudatosan,ha mindkét fél akarja.


Én értem,hogy ha szerelmesek vagyunk,akkor nehéz józanul gondolkodni.Azt viszont nehezen értem meg,hogy ha nincs viszonozva a szerelem,akkor miért nem adja fel egy nő?Hát már csak a büszkeségem is vissza tartana attól,hogy bármiben is reménykedjek,vagy bármit lépjek ha nem érzem úgy,hogy oda van értem a férfi.Nem nekem kell Őt meghódítani,hanem fordítva.Legalábbis az én értékrendemben.Mondjuk én konzervatív vagyok etéren.Minek reménykedni bármiben is,ha nem egyértelmű mit akar tőlem,hogy szerelmes belém?

Hát nem tudom,én mondjuk mindig a "földön" jártam.De szerintem így sok csalódástól meg is kíméltem magam.Remélem nem bántódik meg senki az őszinteségért.

2011. jan. 19. 13:52
MI van akkor ha párom mellettem sexchatel?Mit tegyek, hogy abbahagyja? vagy őt hagyjam el inkább?
101. anyucika3 (válaszként erre: 100. - Wildy)
2011. jan. 19. 08:45
Sajnálom:(((
100. Wildy (válaszként erre: 99. - Anyucika3)
2011. jan. 19. 08:36
Hát az a baj, hogy én asszem beleestem mint ló a meszesgödörbe, szval már elég nehéz így is, de tudom, hogy nem szeret, felfogtam, volt már pár kapcsolatom és tudom milyen mikor szeretnek, hát nem ilyen sajnos :( Tudom, hogy nem bántani akarsz, köszönöm. :)
99. anyucika3 (válaszként erre: 98. - Wildy)
2011. jan. 18. 22:16

Mit szeretnél tőle őszintén?Kapcsolatot szerelmet,vagy alkalmi kapcsolatot,csak szexet?

Én nem szeretnélek elkeseríteni,de nem szerelmes beléd,nem vagy túl fontos neki,az tuti.Akkor kezét-kábát törné,hogy minden alkalmat lehetőséget megragadjon a kapcsolatfelvételre veled.

Gondolkozz józanul,ne álmodozz ne kelts magadban hiú reményeket,mert fájni fog a csalódás.

És nem bántani akarlak szintén,csak a józan ész sajna ezt mondatja.

98. Wildy (válaszként erre: 96. - Gigi13)
2011. jan. 18. 21:59
Azóta nem keresett, tudja, hogy holnap megyek haza, hát majd meglátjuk ír-e, nem reménykedek...:(
97. 14ecb25163 (válaszként erre: 1. - Wildy)
2011. jan. 18. 13:04

Éppen ott kedves ahova megy és éppen azzal akivel éppen van.


Ha nincs egyik akkor megy a másikhoz.

Ha kellenél neki igazán akkor állandó lenne az érdeklődése!

96. Gigi13
2011. jan. 18. 11:27

Majd írj, hogy mi történt, hogy folytatódik a történetetek!!! Drukkolunk.

:-)

95. Wildy (válaszként erre: 94. - Anyucika3)
2011. jan. 16. 08:26
Én sem haragszom. :) Én is erre gondoltam, hogy egyértelműen rákérdezek a tisztánlátás végett...
94. anyucika3 (válaszként erre: 91. - Wildy)
2011. jan. 15. 22:03
Én nem haragszom:))Remélem Te sem.Tudom milyen szerelmesnek lenni,és azt is,hogy ebben az állapotban képesek vagyunk akár hülyét is csinálni magunkból,vagy belemenni olyan helyzetekbe ami megalázó.Csakhogy a szerelem társasjáték,2 ember kell hozzá.Ha a másik is azt érzi amit az egyik,akkor nincs gond,minden szuper.Viszont vannak akik aljas módon képesek kihasználni mások érzéseit,játszadozni velük.Pláne a férfiak,egy kis szexért sok mindenre képesek.Ezért jobb ha tisztában vagy Te is magaddal,azzal mit szeretnél,és azzal is,hogy Ő mit akar.De ez csak jótanács,ha akarod megfogadod,ha nem nem.Ha keres,hogy beszéljetek,én a helyedben egyértelműen rákérdeznék mit akar tőled.Már ha kapcsolatot szeretnél vele,amihez érzelmek is kellenek az Ő részéről is.
93. 07c4794583 (válaszként erre: 92. - Wildy)
2011. jan. 15. 21:41

mindig ezt mondják, ha kis erőfeszítéssel hamar akarnak szexhez jutni :p


a te dolgod annyi, hogy ne add magad könnyen. ha feladja a küzdelmet, akkor nem tetszettél eléggé neki. szar érzés, de van ilyen. akkor keresel olyat, akivel jobban passzoltok.


de még ne temessük. :)

92. Wildy (válaszként erre: 90. - 07c4794583)
2011. jan. 15. 21:39
Én is valami ilyesmit szeretnék kihozni a dologból, persze, feltéve, ha keres és mostmár azért kicsit kaparjon. Bár mintha egyszer elsütötte volna, hogy nem egy romantikus fajta, szval meglátjuk mi sül ki belőle.
91. Wildy (válaszként erre: 89. - Anyucika3)
2011. jan. 15. 21:36
Oké, köszönöm a véleményed, nem fogom engedni, hogy játszon velem :) És te se haragudj, ha megbántottalak. :)
2011. jan. 15. 21:22

Nekem is inkább az a benyomásom, hogy nem vagy elég "érdekes" neki, ha csinál is valamit, azt is csak olyan félgőzzel, nagy kihagyásokkal..

Hát meg kell nézni, mit lehet ebből kihozni, de azért ha találkoztok.. szóval én nem engedném, hogy hozzámérjen vagy bármivel próbálkozzon, mert az eddigiek alapján nem jártok, szóval akkor beszélgessen vagy udvaroljon először, mert ez a fázis ugye kimaradt... az alkalmankénti szex az meg nem kapcsolat. a kapcsolat az, ahol akkoris szívesen vagy a másikkal, ha nincs épp szex. tehát programok, őszinteség, stbstb. Ezt a fázist nem tudom, utólag hogy lehet kihozni ebből, főleg ha nem töri magát az ember ebbe az irányba.

89. anyucika3 (válaszként erre: 87. - Wildy)
2011. jan. 15. 21:14
Oké,de itt csak abból lehet bármire következtetni,amit leír a fórum indító.Gondolat olvasók nem vagyunk.Tudom,hogy sokkal jobb érzés elhinni ha azt olvashatod minden szupi lesz,szép és jó,és legyen is úgy,de abból amit tőled megtudtunk eddig számomra nem ez jött le.Hidd el nem akartalak én bántani,Te véleményeket kértél,én azt írtam le,amire az írásodból következtettem.Én általában reálisan próbálok látni,nem rózsaszín szemüvegen át.Persze ez könnyebb,amikor nem vagyunk érzelmileg érintve.Legyen szerencséd a pasival,én csak azt nem hagynám a helyedben,hogy játszadozzon velem.Persze neked kell tudni Te mit akarsz.
88. Wildy
2011. jan. 15. 20:38
Tehát kb. ez az egy alkalom volt, hogy én hoztam fel neki a talit...
87. Wildy
2011. jan. 15. 20:36
Hmm... hát igen, mert részletekbe nem mentem bele, az is hozzá tartozik, h mikor megtörtént a dolog utána én sem foglalkoztam vele, kerültem, amikor írt, h találkozni akar, egyébként is hazajöttem volna, tehát nem miatta, és amelyik napra meg volt beszélve aznap nem kerestem ő keresett meg, h akkor hánykor találkozzunk. Az utolsó alkalom, pedig egy poénos sms-ből indult ki, amit itt nem szeretnék leírni, a lényege, viccelődtünk egy dolgon és ő erre a dologra írta, h mikor szeretnék rajta bosszút állni... Én meg erre írtam, h másnap ráérek esetleg :P. Nah és erre nem írt vissza, majd másnap délután írt, hogy B...re kell mennie és csak este ér haza, és én ezután írtam meg neki azt a bizonyos e-mailt. Remélem így már nagyjából érthető a dolog.
86. anyucika3 (válaszként erre: 76. - Wildy)
2011. jan. 15. 20:27

"1. Wildy 2011-01-13 20:49

Van egy pasi, nem tudom eldönteni, hogy kellek-e neki. Szóval ő 32 éves és már egy ideje mindig "flörtölget" velem, elmentem egyik este bulizni, ő is ott volt, nem foglalkozott velem végig, mikor épp indultam volna haza, akkor kijött utánnam, és nem engedte, hogy elmenjek, elhívott magához, és hát megtörtént a dolog. Aztán másnap úgy csinált mintha mi se történt volna, sőt került. Meghívtam Szilveszterre a házibuliba amit tartottam, de nemjött. Január 1-jén arra ébredtem, h sms-t írt: "Az nem lehett, hogy nem vagy itt" szöveggel. Aztán eltelt egy hét, és írt sms-t, én épp nem voltam itthon, hogy találkozzunk, megbeszéltük, hazajöttem és eljött értem, majd nála voltunk és annyira kedves volt, simogatott, rendelt pizzát, puszilgatott, majd hazakísért. Azóta megint távolságtartó, találkozni akartam vele, h beszéljünk(nem mondtam neki, h beszélni akarok vele), és inkább elment máshova, minthogy velem találkozzon. Nem értem mi van most. . ."


Ez az első hsz-od,amiben leírod a szitut.

Nekem ebből az jön le,hogy te szeretnéd jobban szorgalmazni a dolgot, a pasi meg szívat.

De lehet,hogy nekem vannak szöveg értelmezési problémáim:-)))

85. Wildy (válaszként erre: 84. - 07c4794583)
2011. jan. 15. 20:20
:) Ez a tervem, most is már holnap lesz 1 hete, hogy nem megyek abba a presszóba ahol dolgozik, és azért azóta keresett is(mielőtt az e-mailt megírtam vna tgnapelőtt), azóta csak a valamikoros sms-t írta, de gyanítom, h érdeklődik irántam, mert a futárjuk tegnap felhívott nem-e megyek fel, ma meg az egyik közös ismink, szval lehet érdeklődött, na de innestől "fagyos" leszek irányába :)
84. 07c4794583 (válaszként erre: 83. - Wildy)
2011. jan. 15. 20:14

Na ez a beszéd :)


És ha keres is, szerintem legyél kicsit távolságtartó. Ha azt látja, hogy nagyon akarod, nem leszel érdekes. ;)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook