Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sziasztok! Szeretnék leszedetni az arcomról egy anyajegyet Pécsen, a bőrgyógyászom a Bőrgyógyászati klinikát javasolta. Tapasztalata vkinek? fórum

Sziasztok! Szeretnék leszedetni az arcomról egy anyajegyet Pécsen, a bőrgyógyászom a Bőrgyógyászati klinikát javasolta. Tapasztalata vkinek? (beszélgetős fórum)


8. russodebby (válaszként erre: 5. - Imisz)
2011. jan. 14. 09:56

Nekem is ő csinálta. A cicim alatt kb. 2*1cm-es heg van a cici felett,ahol a melltartó pánt van ott meg 1*1cm-es heg maradt. Szét nyílt mind a kettő és sz@rt rá.


Amúgy egyáltalán nem fájdalmas, helyileg érzéstelenítik. Érezni lehet,de nem vészes. Ha kicsi és kiálló az anyajegy,azt leégetni szokták.

7. Vivii90 (válaszként erre: 1. - Bosz.rita)
2011. jan. 13. 23:20
A kimetszés nem fáj, csak kellemetlen picit, de miért nem ajánlotta a lézeres kezelést?
2011. jan. 13. 23:19
Sziasztok! Nekem tavaly márciusban szedtek le egy anyajegyet az arcomról, egy apró piros csík van azóta a helyén, most ez zavar:( lehet jobb lett volna a lézeres eltávolítás, nem tudom. Attól függ mekkora az anyajegy. Nekem a varrat helyén elszakadt utána egy picit, ismerőseim azt mondják alig látszik a helye, de a hegtől is megakarok szabadulni.
5. Imisz (válaszként erre: 1. - Bosz.rita)
2011. jan. 13. 17:41

Szia!

Hát az arc nem mindegy, milyen lesz egy kisebb műtét után. Megértem, hogy aggódsz. A bőrklinikán nem ismerek senkit de a Lánc u.-i rendelőben dolgozik Dr Durkot Patrícia aki plasztikai sebész is. Egy próbát talán megér, hogy megnézze mit tud kezdeni az anyajegyeddel. Pár éve lányom volt nála de neki a köldökén volt az anyajegy. Ma már nem látszik a helye.


Remélem tudtam segíteni.

4. BayBanya (válaszként erre: 1. - Bosz.rita)
2011. jan. 13. 17:40

Szia!

Nekem évekkel ezelőtt a mellem alól, és a vállamról vettek le anyajegyet - útban volt a melltartónak.

A Lánc utcai rendelőben a sebészeten ... kb.10 percet vett igénybe az egész ... három öltés ... nem lettek csúnyák, bár én állandóan hízok és fogyok ... így kicsit megnyúltak :S ...

Szerintem nem kell félned :)

2011. jan. 13. 17:38

Lakhelyeden a legközelebbi bőrgyógyászaton mindent elmondanak. Ne hagyd hogy lerázzanak.

Ha nagyon zavar, netán úgy érzed akár munkahelyed is múlik rajta, azt is mondd el. Szerintem az arcon lévőt, eltávolítják. Nekem az orrcimpámon is volt egy. Nem azzal mentem be, de rámnézett a doki, és azt mondta leszedi azt is. Szerintem a gyakori orrtörlésnél, könnyen kiszakedhatott volna.

Szépen begyógyult az összes helye. Igaz legalább 15 éve volt...

2011. jan. 13. 17:35
hali!Engem is érdekelne ez a dolog.Igaz én Szegedre járok de nem merek nekivágni épp az arcomon:((
2011. jan. 13. 17:29

Először gondoltam a lézeres kezelésre, elmentem a bőrdokihoz és nem ajánlotta, így marad a kimetszés..

Kicsit félek a végeredménytől, valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatba??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook