Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Légzésfigyelő + bébiőr fórum

Légzésfigyelő + bébiőr (beszélgetős fórum)


17. polex
2011. szept. 12. 19:56
Nekünk is sokat riasztott és látszatra semmi probléma nem volt, de azért elmentünk alváskontrollra, ott kiderült hogy nem téves riasztások voltak. Már a pittyegő jelzésre felébrednek sokszor a bébik szerencsére. Szóval aki nem tapasztalt semmit riasztáskor, az ne gondolja azt hogy nincs gond. Volt kezelés, és már nagyobbacska is, úgyhogy azóta meg nem riaszt be. Ez is érdekes.... Biztos van olyan hogy hamisan riaszt néha, mert nincs jól elhelyezve stb, de szerintem nem ez a jellemző, csak mivel a szülők nem látnak semmit mire odaérnek, azt hiszik csak hülyéskedett a gép.
16. demeeri (válaszként erre: 15. - Hnol86)
2011. jún. 19. 13:58
Hát annyi mindent írtatok,hogy nem lettem oksabb.Akkor most jó a kettö az egyben van inkább külön-külön?Jobb hasznát veszem a bébiőrnek?Először csak azt akartam venni.
15. hnol86
2011. ápr. 15. 06:54
Úgy látom másnak is van vele hasonló problémája, nekünk is az Angelcare van. Minden este beriaszt egyszer. A férjem szalad megnézni a kicsit de ő nyugodtan alszik. Én meg tiszta idegesen fekszem vissza és forgolódom egész este hogy biztos minden rendben?! Nekünk a légzésfigyelő és bébiőr egyben van. Nagyon praktikusnak találom a bébiőrt, mert már azt hallom ha pincuri esetleg megmozdul:)
14. Alkhatar (válaszként erre: 13. - Bf5264a5b9)
2011. febr. 16. 17:04

Sziasztok!


Mit jelent az, hogy az Angelcare nem vált be?


Nálunk is AC300 van a 11 napos babánk alatt, de tönkreteszi az idegrendszeremet. Átlag 4-5x riaszt egy héten, persze berohanunk és semmi baj, a baba alszik, lélegzik, nem kékül ilyesmi. Egész sereg volt már itt, hogy jól beállítsa, de ma megint megszólalt. Szívem szerint már kidobnám, csak hát mi van, ha mégis...


Szóval ilyesmit tapasztalt már valaki?


köszi

13. bf5264a5b9 (válaszként erre: 10. - Gera175)
2011. jan. 15. 20:00

Szia!


Ha nem kapcsolod ki, akkor mire leülsz a picivel, elkezd sípolni. Nekünk rendszeresen úgymaradt :)


Nekünk az Angelcare nem vált be, de kinek a pap kinek a papné... szóval én másik márkára esküszöm.


Vannak kombinált eszközök, amivel lehet pénzt spórolni, viszont így a bébiőr mobilitása megszűnik.

12. gera175 (válaszként erre: 11. - Marques)
2011. jan. 15. 08:28

Köszönöm a válaszod!

Én most vagyok a 4.hónapban, júniusra várom a babánkat. És hát azért már készülünk az érkezésére.

11. marques (válaszként erre: 10. - Gera175)
2011. jan. 14. 15:12

Szia!


Az Angelcare-nek van két olyan eszköze, ami légzésfigyelő és bébiőr egyben.

Nekem az első két gyerekkel ilyen volt: Angelcare 401.

Nagyon jól működött, volt néhány riasztása, amikor kiugrottunk a bugyinkból, de nem volt baj soha.

De inkább riasszon feleslegesen, minthogy átaludjam, ahogy a kismanó...

Szóval nekünk ez bevált, DE. Most két külön készüléket veszek, mert így ha máshol akarom használni a bébiőrt, nem a kiságyban, pl. babakocsi a teraszon, kertben, akkor nem kell a légzésfigyelőt szétszerelnem.

Ezért most egy Philips bébiőr és az Angelcare légzésfigyelő mellett döntöttünk.

Te mikorra várod a picúrt?

2011. jan. 14. 12:45

Sziasztok!

Örülök, hogy valaki feldobta ezt a témát. Én még csak most vagyok kismamma, és nagyon foglalkoztat a dolog, hogy melyiket és miért. Elnézést, ha butaságot kérdezek, de megteszem:

- mi az, hogy egyben bébiőr és légzésfigyelő? Azt hittem, 2 külön eszközt kell beszereznünk. Egyet a bölcsőhalál megelőzésére, a másikat, hogy halljam ha felsír.

- A légzésfigyelőt amikor kiveszem a babát az ágyból, ki kell kapcsolni? Mert ugye nem fog légzést érezni.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Az angelcar-t én is láttam, hogy úgy árulják, hogy bébiőr és légzésfigyelő.

2011. jan. 13. 18:08

Nekünk is angelcare van, olyan, ami egyben bébiőr is.

De tényleg nagyon hangosan sípol a légzésfigyelő, ha beriaszt, persze lehet, hogy a porszívó hangja elnyomja.

2011. jan. 13. 09:54
Nekem még sajnos nincs gyerekem, de nagyon jó dolognak tartom, hogy ide fejlődött a technika. Számomra ez nagyon megnyugtató. Fogok venni én is ha aktuális lesz.
7. azure_ (válaszként erre: 5. - Mrs_soprano)
2011. jan. 13. 08:22

nekünk is angyalka van/volt. A legmegbízhatóbbnak tartom.

Babaőr: FisherPrice. Használtam vettem. Az egyik legjobb és leghasznosabb vétel volt!

Nyáron az udvarra vittem magammal az adóvevőt és hallottam ahogy szuszog a kisfiam.

2011. jan. 13. 08:20

Szia!

Nekünk is különböző típusú volt a bébiőr és a légzésfigyelő.

A bébiőrben mindent hallassz még a baba légzését is. Felerősíti a zajokat. Mi a mai napig használjuk a walkie-talkiet :) ha a gyerek alszik, pedig már 15 hónapos.

A légzésfigyelő meg olyan élesen sípol, hogy babaőr nélkül is meghallod! :) Próbáld ki!

2011. jan. 13. 07:54

nekünk Angelcare a légzésfigyelőnk és van hozzá Angelcare babaőr, AC 401 típusú.

Még pocakban van a baba de koraszülött osztályon dolgozom és mi Angyalkát használunk a babákhoz.Jobb nincs is!Soha nem ad téves riasztást.

2011. jan. 13. 07:41
Nekünk Philips bébiőr van, és Babysense légzésfigyelő volt hozzá (már nem használjuk). Tökéletesen kompatibilisek voltak :)
2011. jan. 13. 00:35
Nekünk angel care figyelő és ikeás bébiőr. Nagyon jól vezet, azonnal hallom ha a kisfiam megfordul azt is, pedig 1 emelet választ el bennünket amikor alszik.
2011. jan. 12. 23:07

Nekünk pelusra rakható légzésfigyelő van és Angelcare bébiőr.

Fura, mert én is elöbb hallom meg ha csipog a légzésfigyelő, minthogy a bébiőrben hallanám. Valahogy olyan a frekvencia, hogy szabadfüllel hallható jobban.

2011. jan. 12. 23:04

Az lenne a kérdésem, hogy akinek különálló bébiőre és légzésfigyelője van, mit tapasztalt?

A bébiőr viszi a légzésfigyelő esetleges riasztó hangját?

Mert az hallottam bizonyos típusú bébiőröknél ez esetleg probléma lehet..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook