Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A legjobb arctisztító tonik zsíros bőrre? fórum

A legjobb arctisztító tonik zsíros bőrre? (tudásbázis kérdés)


17. diegóóó (válaszként erre: 16. - PrincessSirivannavari)
2011. jan. 22. 12:19
Kipróbálod valamelyiket?
2011. jan. 22. 02:09
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)
2011. jan. 13. 08:23
Nekem a Vichy Normaderm arctisztítót és Tri Active hidratálót használok. Nekem nagyon bevált, pedig elég zsíros a bőröm.
14. csilla80 (válaszként erre: 10. - PrincessSirivannavari)
2011. jan. 12. 23:28
Ha minden arcapolasi termekkel atallsz Ilcsire vagy ugyancsak vmi mereganyagmentes termekre,tuti,hogy megszunik a borproblemad,nalam is megszunt a zsiros,fenylo bor...
13. Binky (válaszként erre: 10. - PrincessSirivannavari)
2011. jan. 12. 23:21

nem-nem

rengeteg bőrgyógyásznál voltam, bennük már van elég tapasztalatom:)

sok hülyeséget összehordtak, egymásnak ellent mondtak, hogy kevert típusú bőröm van meg alapvetően zsírosodásra hajlamos, blablabla...

a fenéket.

könnyen kiszárad a bőröm, ez igaz a fejbőrömre és az arcomra is. ezt viszont egy intenzív zsírosodás követi, gondolom a test reakciója...így az lesz a vége, hogy hámlik is az arcod, de nagyon zsíros



... most a salvust használom, de nem a mattítót, hanema másikat(egyszerűen azért, mert roszat vettem le a polcról:/), és előtte tonikozok


nekem eddig bevált, nem zsírosodik, nem hámlika bőröm

2011. jan. 12. 23:21
Nekem is elég zsíros volt a bőröm.Használtam mindenféle menő és drága kenceficét, de egyik sem használt.Már egy jó ideje csak kecsketej szappant használok reggel este.Reggel utána aloe vera géllel kenem be este pedig sószappant használok.Hagyom megszáradni és csak reggel mosom le. Ritkán használok még Ar.max-os tonikot.(alkoholmentes, natúr kozmetikum)Kéthetente radírozok. Kell egy kis idő hozzá, de nagyon szép az arcom.Teljesen letisztult és egész nap nem zsírosodik.
11. 83e25137af (válaszként erre: 10. - PrincessSirivannavari)
2011. jan. 12. 23:12

Szia


pont hogy nem. a tonikozás csak a második lépés a tisztítás után. mindenképp kell kövesse hidratálás különben csak erősödik a zsírosodás mert a tonik ugye szárít.


én nem tonikozok hanem arctejezek. eddig bevált.

10. PrincessSirivannavari (válaszként erre: 6. - Binky)
2011. jan. 12. 23:07

Én attól félek,hogyha bekenem hidratálóval,akkor jobban fog zsírosodni :( De lehet,hogy kipróbálom majd ezt a variációt is :)

Ha megfelelően tisztítom az arcomat,akkor szerintetek mennyi idő alatt normalizálódik a bőröm ?

Tonikból egyébként az ilcsi-féle almás-citromosra gondoltam. Tud róla estleg vki vmit?

2011. jan. 12. 23:06
l.real pure zone nekem bevállt, bár nekem inkább vegyes típusú az arcbőröm...nem használom naponta, csak amikor úgy látom, hogy a bőröm megkívánja:)
8. PrincessSirivannavari (válaszként erre: 4. - Krisszi_cr)
2011. jan. 12. 23:05
Ha lesz egy kis időd és le tudnál írni pár receptet,azt nagyon megköszönném :)
2011. jan. 12. 23:04
Köszi a válaszokat!
2011. jan. 12. 22:54
Én egy egyszerű c&c tonikot használok, utána meg bekenem az arcom hidratáló krémmel. Hidd el, sokat segít. A tonikok mind agyonszárítják a bőrt, az meg emiatt elkezd zsírosodni. Ha szinte azonnal hidratálsz utána, akkor a probléma megoldva.
2011. jan. 12. 22:51
Próbáltad már tiszta olajjal áttörölni az arcod? gondolok extraszűz olívaolajra, mandulára stb. A sminket nagyon szépen leszedi az olaj és a zsíros bőrt is normalizálja. Persze ki kell tapasztalni.
2011. jan. 12. 22:44
En sokmindent kiprobaltam,de egyik bolti vacak sem segitett. Most hazilag osszeallitott kremekkel probalkozom,hatha segit,ha erdekel ird meg,irok par receptet
2011. jan. 12. 22:39

zonik=tonik :D

bocsi

2011. jan. 12. 22:38

Zsíros bőrre szeretnék zonikot venni,de nem tudom melyiket válasszam. Akinek van tapaszatalata ezzel kapcsolatban,az tudna ötletet adni,hogy melyik fajtát válasszam?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 12. 22:37
A legjobb arctisztító tonik...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook