Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Biatorbágyi szülő problémája.. fórum

Biatorbágyi szülő problémája.. (beszélgetős fórum)

2011. márc. 12. 08:32

Ti mindent elhisztek??

Elmondom az igazi sztorit: Gondolom az volt, hogy a drága kis (stréber) gyermeke nem kapott ötöst az itt említett tanároktól/tanárnőktől és vagy a gyerek vagy a szülő kitalálta ezt a mesét..

Ismerem az itt említett tanárokat és tudom,hogy SOHA nem mondanának ilyet. A gyerekeknek biztos, hogy nem de szerintem magánéletükben sem mondanának ilyet. És mégvalami.. Ez az aggódó szülő egy felháborodott flúgos idióta... Így olvassátok. És mégvalami: a gyerekét mindenki utálta, de most mégjobban megutálta..

7. Jk
2011. jan. 12. 17:04

A válaszokat továbbítom majd az anyukának.

Én is eléggé meghökkentem levelén, ezért is továbbítottam. Érdekelne a tanárok véleménye is, mert manapság tényleg nehezebb a gyerekekkel, de nem hinném, hogy kollektíve így kéne bánni velük.

6. Mosoly30 (válaszként erre: 4. - Margaréta virág)
2011. jan. 12. 15:52
Szerintem is ez lenne a megoldás.
2011. jan. 12. 14:05
Médianyilvánosság!
4. margaréta virág (válaszként erre: 1. - Jk)
2011. jan. 12. 13:51
Szerintem,fel kéne venni a tanárnő szövegét,majd feljelentést tenni+a családsegítőnél kiskorúak lelki bántalmazása miatt.Ha ott nem foglalkoznak vele,akkor a LEGKÖZELEBBI hivatalhoz fordulni(városban)Én hírtelen ezt tenném.
2011. jan. 12. 13:51
Jézusom, ez felháborító és durva.
2011. jan. 12. 13:46

banyeg, ez durva!!!

Csodálom, hogy ezek a tanárok még élnek, és egy szülő sem nyírta ki őket...


Jegyző tudna talán segíteni!!!

1. Jk
2011. jan. 12. 13:42

JK - Nem érint csak továbbitottam.


Az elmúlt hetekben folyamatosan keresem a fórumot, hogy a nyilvánosság segítségét

kérhessem a Biatorbágyi 1.sz. általános iskolában tapasztalt súlyos válság miatt.

Baráti család már végigjárta a hivatali utat. Ők először az érintettekkel próbáltak

a végére járni a problémakörnek, mely az alábbi:


Gyermekek panaszkodtak eleinte csak a történelem-biológia szakos tanár nőre.


A tanerő igen érdekes nevelési és pedagógiai elveket vall. (Sajnos kénytelen vagyok

szó szerint idézni, amit a gyermekek megdöbbent és szorongó arccal kommentáltak.)

Tanítási órán kis „pöcsöknek” és kis „kurváknak” szólítja az illető pedagógus a

gyermekeket!!! Legutóbb miközben a táblánál magyarázott a „geci”és „köcsög” szavak

fűződtek a mondandójába. Egyik minapi órán pedig egy könyvvel úgy orrba vágott egy

kisfiút, hogy folyt a vére, majd még percekig ordítva ráncigálta. Bár csak ő ilyen

durva, de nem az egyetlen, aki nem éppen tisztelettel viseltetik a jövő generáció

iránt. Az eset óta a barátomék gyermekének rendszeresen fája feje.



A matematika-kémia tanárnő kis kretén megszólítással illeti dédelgetet féltett

kincseinket. Bár ezt a kifejezést a pedagógusok általánosan elfogadottnak,

gyakorlatilag a gyerek szinonimájának tartják e tanintézményben. Ezt használja

órákon például férfi testnevelő is.



A női testnevelő tanár minden keze ügyébe eső tárggyal dobálózik a gyerekekre. Olyan

is megtörtént, hogy futás közben kiverte gyermek alól a lábát, aki igen nagyot

esett.



Persze a legkiemelkedőbb mégis K.ZS.-néni, akitől elnézést kell kérnünk, amiért a

12-éves gyermekeink nem tudják mi az a leszbikus. Szégyenletesen hiányosan neveljük

a gyermekeinket!



A legdurvább talán mégis az igazgatónő reakciója volt, miszerint e szuperpedagógus

kiemelkedő érzékkel csak a saját anyanyelvükön szól a gyerekekhez. Nos ha az én

véleményemet nézzük az ilyen stílusról, akkor ez durva sértés volt rám és minden

szülőtársamra nézve!!!



K.Zs. legutóbbi húzása: Tanítási órán kontextus nélkül többször azt hangoztatta,

hogy Idézem: „a szar kenhető”


Valószínűleg megrendült a tanerő elmeállapota! Veszélyt jelenthet a gyerekekre. Mi

van, ha legközelebb, amikor megharagszik nem egy könyvet kap fel?!!



Az igazgatónő erre ismét csak azt reagálta, hogy nem lehet másként „ezekkel a

gyerekekkel”!


A barátomék, még mindig hisznek a hivatali útban. Szerintem csak a nyilvánosság

segíthet!


Kérek mindenkit, reagáljon, küldje tovább, másolja be fórumokba!


Egy aggódó anyuka!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook