Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van olyan fogyókúra, diéta, ami nem a zöldségek zabálásán alapul? fórum

Van olyan fogyókúra, diéta, ami nem a zöldségek zabálásán alapul? (beszélgetős fórum)


2018. jan. 23. 14:59
Igen van!
2018. jan. 23. 12:23
kaloriadeficit ketogen dieta idoszakos bojt nekem most ez trio teljesen jo😊
27. simple
2018. jan. 23. 12:16
Akkor fogysz, ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit elhasználsz. Bármit ehetsz, nem csak zöldséget.
2018. jan. 23. 12:01
A fogyásnak egyetlen feltétele van: KEVESEBBET EGYÉL, MINT AMIT A SZERVEZETED ELHASZNÁL! Ha ez megvan, veszíteni fogsz a súlyodból. Hogy milyen minőségű lesz a tested a fogyás után, az az elfogyasztott étel minőségétől és a testmozgásodtól függ. A zöldség azért jó, mert alacsony a kalóriatartalma, de magas a tápértéke.
25. cickány64 (válaszként erre: 24. - Vipiy)
2011. jan. 28. 17:50
nem gáz! a fiam testépítő,ő is a konditeremre esküszik.
24. Vipiy (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2011. jan. 23. 13:29
Szia,puszi! Bocsi,ne haragudj,de csak olvastalvtam el az előzményeket.:-o Ez ciki nekem.:-( Viszont az aloe verás zöld teát nagyon ajánlom Neked! gyogynoveny.lap.hu és 1éb oldalakon találsz róluk leírást.
23. Vipiy
2011. jan. 23. 13:17
Sziasztok! Én 60 kiló voltam két évvel ezelőtt és felszedtem az idő alatt: 92 kilóra magamat.:-o( 3 hónapja járok el a fitness edző terembe és rendszeresen iszom az aloe verás zöld teát,napi 1 litert. Szóval 3 hónap alatt adtam le: 18 kilót. 74 kiló vagyo most,de még mindig 14 kilóval több,mint 2 éve. Újabb 3 hónap alatt ettől is +szabadulok majd. Az étkezési szokásomon eközben nem változtattam semmit. Mindent ettem,ami csak jól esett,sőtt edzés végére farkaséhes voltam és zabáltam,mint állat. De mindez már izomra ment és +lévő zsírok nígy résza is átalakult izommá. Személyes tapasztalom alapján,csak mozgást ajánlok,a leg6tékonyabb zsírégető fogyókúra.
22. s.irma
2011. jan. 23. 09:31
van jó néhány
2011. jan. 22. 21:14
90-napos diéta persze nem olyan sziguruan.kevesebet eni .csak anyit amikor a gyomrod azt nem mondja hogy elég.napi 3 szor legaláb.és a regeli gyümölcs evést betartva.ha reggel nem birsz eni .100 százalékos gyumolcslevet hejete.nekem igaz lasan.de sikeresen.igy mindent ehetek csak minden nap mást.és nem vagyok felpufadva.s a gyomrom is könyeb.de zis egyénire szabot.a gyümolcsnap -nál rengeteg alma fogy.sok sikert.neked remélem töb kitartásob lesz mint nekem
2011. jan. 21. 21:00
Én is csináltam hasonlót, mint CurlyDawn, és egy év alatt lement 20 kiló. Én is 12 órában dolgoztam, és meg lehetett csinálni. Reggelire gyümölcs, egyféle. De nem csak egy alma, hanem annyi, hogy jól is laktam, lehetett banán is, de kevesebb. Amikor éhséget éreztem, ettem egy falat csokit. Nem egy egész kis sportszeletet, csak egy falatot. A következő éhségnél megint egy falat csoki. Ebédre inkább csak leves, vagy ha nem volt, akkor főzelékféle egy vékony szelet barnakenyérrel, feltét nélkül. Délután megint egy falat csoki. Este pedig már otthon husi savanyúsággal. De ha nagyon fáradt voltam, megtette 2-3 tojás, szintén kenyér nélkül, savanyúsággal. Lassan indult meg, lassan ment le, de utána évekig tartottam a súlyomat. Sajnos a klimax miatt újra meghíztam, most már csak a mozgás és a zöldségzabálás segít... :) Sok sikert!
19. gumci
2011. jan. 21. 08:39
Kinai akupunktúrás fogyasztó masszázs. Onnan megy le a felesleg ahol szükséges. kipróbáltam szuper. Éhezés nincs! na és persze a megtartás érdekében rendszeres mozgás.
2011. jan. 20. 20:49
Igen,tudok olyan termékről,ami méregteleníti a szervezetet,segít a fogyásban is,nem kell éhezni mellette,csak egy-két dolgot kell betartani!/pl.nincs édesség,csak zsírral lehet főzni,sütni,stb./A férjem két hónap alatt 13 kg-ot leadott,még a vérnyomása is beállt,nem szedi a vérnyom.csökkentőt!De a cukrot is beállítja,az inzulint is fokozatosan el lehet hagyni!Az ízületi fájdalmak is megszűnnek,mert mindenhonnan kitakarítja a lerakódott méreganyagokat. Csak egyszerűen hinni kell benne,és betartani a leírtakat!
2011. jan. 20. 18:13
Csatlakozom az update-ot ajánlókhoz. :)
2011. jan. 20. 13:05

Szia!

Én is az Update híve vagyok! Mindent ehetsz, csak fehérlisztet és finomított cukrot ne!!! De bővebben olvass utána a könyveiből.

Én is így adtam le 1,5 év alatt 15 kg-ot, és sosem éheztem. Mert azt utálok ám!!!


Az pedig baromság, hogy este 6 után nem lehet enni. A szakemberek azt mondják, hogy lefekvés előtt 3 órával nem tanácsos enni. Tehát aki éjfélig fenn van, az még 9-kor is vacsizhat, persze nem szénhidrátos cuccokat.

Ha pedig sok a súlyfelesleged, először mindenképp próbáld ki Norbi Duci Tréninges DVD-it, nagyon jók.


De először mindenféleképpen fejben kell eldönteni, hogy márpedig fogyni akarsz, addig nem fog menni! Nekem elég volt egyszer kimenni a strandra, végignézni magamon fürdőruciban, aztán a többi csini csajon, és máris megvolt az elhatározás!!!!

15. cickány64 (válaszként erre: 14. - 204b456479)
2011. jan. 12. 10:09
NAGYON KÖSZÖNÖM!UTÁNA NÉZEK MINDENKÉPP!!!
14. 204b456479 (válaszként erre: 8. - Cickány64)
2011. jan. 12. 09:52

Nincs, de tényleg ez a lényege, írd be keresőbe, hogy szénhidrát táblázat, mazsolázgass, a magas CH tartalmú kajákat kerüld.

A lényeg, hogy reggel lassú felszívódású CH-t egyél, tízóraira gyorsat, ebédre fele gyors, fele lassú, uzsonnára gyors, vacsira 2/3 lassú, 1/3 gyors, utóvacsorára meg lassú...kb.így van.

Erre is rákereshetsz, hogy mik a gyors felszívódásúak és mik a lassúak. Nézd meg a diétás naplómat...ugyan ez már más egy kicsit, mert terhes diéta, és el is szoktam néha csábulni (pl.kakaó) :-D de a hasamon kívül nem híztam a terhesség alatt sem, hála a diétának...


ja, és 160g Ch-t vihettem be egy nap, azt kell elosztani 6 részre egy nap.

13. cickány64 (válaszként erre: 11. - 01364db686)
2011. jan. 12. 09:49
mire gondolsz? nem értem....
2011. jan. 12. 09:47

Csatlakozom én is CurlyDawn hozzászólásához!

A Norbi update módszer is ilyen.Nagyon ajánlom!

Itt nem kell éhezni!Főleg a legújabb könyve szerinti módszert ajánlom!

2011. jan. 12. 09:45
Van ám, én azt szedem :))
10. cickány64 (válaszként erre: 9. - Nirvi)
2011. jan. 12. 09:45
Hidd el,legnagyobb vágyam,hogy leküzdjem az iszonyú éhségemet!
9. Nirvi (válaszként erre: 6. - Cickány64)
2011. jan. 12. 09:42

Látod, pont ezek kell változtatni és akkor menni fog!

Valamit valamiért....:)

8. cickány64 (válaszként erre: 5. - 204b456479)
2011. jan. 12. 09:41
Van erről valami leírásod,mik ezek a kaják,és mennyit lehet enni belőle?
2011. jan. 12. 09:41
Szia! Én a mértékletesség híve vagyok! Nem kell nyúllá válni, ahhoz hogy valaki fogyjon én se tettem. Amúgy szerintem a sok fehérje, husik, túró, sovány sajt nagyon jó diéták tudnak lenni ill a fehér kenyeret leváltani és a cukor helyett is mondjuk C*nderelt használni. Nekem is rohanós az életem munka plusz iskola, de amennyire lehet igyekszem oda figyelni leginkább a mennyiségekre irigylem azt akinek sokszor van ideje főzőcskézni magára külön ha tehetem én is azt teszem, de pl tegnap paprikás krumplit ettem sok savanyúsággal kenyér nélkül:) Este fele meg tényleg igyekszem fehérjézni. Nekem ez vált be:)
6. cickány64 (válaszként erre: 4. - Nirvi)
2011. jan. 12. 09:40
Ja,ez jó ötlet,csak mikor olyan éhes vagyok,hogy meg tudnék enni egy lovat,nagyon nehéz megállni evés közben!
2011. jan. 12. 09:39

szia!

Én szénhidrát diétával fogytam 6 kg-t 1 hónap alatt...és nem mozogtam semmit :-D

kiiktattam az étrendemből a cukrot, a fehérkenyeret, félbarna kenyeret, tésztát, napi 6x eszem keveset, megvan, hogy mikor milyen felszívódású szénhidrátot kell enni és akkor a következő étkezésig nem lesz éhes az ember. Nyugodtan ettem húst, szalonnát, kolbászt, sajtot, stb...nem ezek hízlalnak, hanem a köret.

2011. jan. 12. 09:37

Szerintem nem a zöldségtől lehet fogyni, hanem a mértékletességtől:)

Ehetsz mindent, csak mértékkel(viszont vigyázz, hogy ne túl keveset) és 6 után már semmiképpen!

Inkább egyél sokszor keveset mint egyszer sokat:)

Szerintem ez bejön:)

Zöldség nélkül is:)

3. e12ac2bb5c (válaszként erre: 2. - 5f6073c825)
2011. jan. 12. 09:37
Ez jó :-))))))))))))))))
2011. jan. 12. 09:36
Akkor marad a levegő :)
2011. jan. 12. 09:34

Elegem van már az örökös,egyforma tanácsokból!"Egyél sok-sok zöldséget,mozogj jó sokat és tuti fogyni fogsz!"

Biztos igy van,de akinek eleve szaladgálós a munkája,napi 9-10 órában,és 47 éves,mint én,az nem biztos,hogy duplára dagadt bokával,iszonyúan sajgó térdekkel még tornára vágyik.Plussz:egész nap csak percek vannak a kajálásra,végre mire hazaérak,van egy kis idő enni,vagy hazafelé a kocsiban,nem biztos,hogy répára,vagy karalábéra vágyom.Olyan sorstársak sorait várom,akik hasonló gondokkal küzdenek,és szeretnének egy kicsit fogyni.Hogyan kezdjünk hozzá???Miket kéne enni,ami nem zöldség,de nem is hizlal???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook