Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Általános Iskolákkal kapcsoltatos tapasztalatok fórum

Pécsi Általános Iskolákkal kapcsoltatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2010. jún. 29. 20:31
Most már másodikos a fia,a Belvárosi iskolába jár,nagyon elégedett vagyok.Angol-testnevelés szakos oszályba jár.
2008. febr. 2. 16:37
Nagyon kár azért,hogy ilyen kevesen vagyunk pécsiek.:(
2007. okt. 5. 09:56
Nagyon szépen,köszönöm,utána fogok járni.A kisfiam barátja Bálint,hogy melyik osztályba jár sajnos nemtudom.:)
4. Lujza28 (válaszként erre: 3. - 0e78668d3d)
2007. szept. 19. 11:28

Nagyon szívesen!

A nagyfiam is most másodikos! A 2/a ba jár, talán ismerik is egymást, vagy talán osztálytársak!:)

Remélem sikerül jó iskolát és tanárt választani! Az nem baj ha kicsit messzebb van a suli mint ahol laktok. Lesznek majd nyílt órák általában minden suliba, arra érdemes lesz elmenni, megismerheted a tanárokat! Én is ott választottam ki a mi tanárnéninket! Sok sikert!

2007. szept. 13. 19:59
Szia.Mi szabolcsban lakunk,de az tuti nem ide fog járni,hisz oviba sem de jár.Nagyon félek,mert nem tudom,hogy melyik lenne a jó választás.Köszönöm,hogy irtál egy barátja is oda jár,igaz ő idén másodikos.
2. Lujza28 (válaszként erre: 1. - 0e78668d3d)
2007. szept. 3. 10:39

Szia! Nálunk tavaly volt az iskolakezdés a nagyfiammal! Ő a Bánki Donát úti általánosba jár.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, a mai napig imád suliba járni, és hál istennek megy is neki szépen!

Szerintem az is nagyon fontos, és ez iskolátol független, hogy milyen tanárokat választasz, vagy ahol nem lehet választani, milyet fogtok ki! Mert lehet az az iskola akármilyen "elit", vagy más véleménye szerint nagyon jó, ha a tanárral nem találja meg a közös hangot a gyerek!

Nekem azt hiszem ebben hatalmas szerencsém volt!!

Ti merre laktok?

2007. szept. 3. 08:07

Szeretnélek megkérdezni titeket,hogy kinek milyen tapasztalata van a iskolákról,nagyon félek,jövőre én kicsim is iskolába megy,de nagy kérdés vajon melyikbe?

A ti gyermeketek,hova jár?Melyik sulit javasoljátok?

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook