Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Világosabb haj, erősebb hidrogén? fórum

Világosabb haj, erősebb hidrogén? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 11. 18:09
Hiába veszel a fodr.kellékesben bármit, nem lesz szép egyenletes színű a hajad. Mivel van egy fél éves lenövésed (kb. 6 centis lehet?), a többi meg festett,a kettő rész nem lesz egyforma, ha mindenhova ugyanazt az anyagot kened. Kivéve, ha időközben le lett vágva a festett rész, mert akkor nem szóltam.
7. pure (válaszként erre: 2. - Ade3888e36)
2011. jan. 11. 14:53

Ezt jó tudni akkor egyforma hidrogént és festéket veszek.

Az a baj, hogy drága a fodrász nekem és én is meg tudom csinálni a hajam még le is vágom, beszárítom. Azt hiszik fodrásznál voltam. :)De a festéssel van egyedül bajom. Na hátha most sikerül! :)

Köszönöm szépen!

6. pure (válaszként erre: 3. - Angica0901)
2011. jan. 11. 14:52
Az lesz, ma bemegyek a fodrászkellékesbe aztán hátha kisül belőle valami jó. :) Köszönöm!
5. pure (válaszként erre: 4. - Judit87)
2011. jan. 11. 14:51

Festett, de már fél éve.

Valamennyire befogja, de nem olyan, mint szeretném.

A hajam viszont nem akarok leszívatni két árnyalat miatt. Köszi szépen!

2011. jan. 11. 14:45
Hát...ismerős helyzet.Fodrászok közt dolgoztam és ők mindíg mondták, hogy festékkel festéket világosítani nem lehet.Ha nem festett a hajad, tehát eredetelig sötét akkor esetleg világosthatja a nagyobb %-os peroxid, de nem 100%.Ha festett a hajad akkor nem fog érni semmit.Akkor lehet világosbarna a hajad, ha leszívatod:((De az meg nagyon károsítja)és így kened rá a világos vagy inkább középbarnát.Hidd el én is próbálkoztam sokat ezzel.Egyszer sikerült(1,5 évig kinlódtam), de aztán visszafestettem sötétebbre mert az jobban állt.
2011. jan. 11. 14:42
Én fodrászkellékesnél kapható hajfestéket vennék, és ahhoz ugyanott hidrogént.
2. ade3888e36 (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. jan. 11. 14:38
A gyakorlatban működik, de azt jobb ha tudod hogy ha nem a saját márkájának megfelelő hidrogénnel kevered a festéket akkor az kihatással lehet az eredményre. Egyébként meg nem nagy ördöngősség. Az elgondolás jó. Ha nagyon sötét hajad van akkor lehet hogy egy gyenge szőkítés előbb nem ártana, vagy vehetnél világosabb festéket.
1. pure
2011. jan. 11. 14:36

Elég sötét hajam van és szeretném világosbarnára festeni.

Hiába veszek világosabb színű festéket nem fogja be ezért arra gondoltam, hogy külön veszek hozzá hidrogén és nem azt használom amit a festékhez adnak.

Ez így jó lehet?

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook