Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kombinált teszt Nyíregyházán. Mennyire megbízható? fórum

Kombinált teszt Nyíregyházán. Mennyire megbízható? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 12. 13:54

szerintem csinaltasd meg a korhazban, az eredmenyt nem fogja befolyasolni, hogy a magancentrumban veszik le a vert vagy sem.


Mert a kombinalt teszt a 12 hetes UH es a vervetel kettosenek eredmenye. De szerintem egyikhez sem kell magancentrum, plane, hogy a magancentrum fizetos, plusz azert pest-nyiregyhaza nem kis tavolsag.

4. 3da688d0af (válaszként erre: 3. - Goldfish23)
2011. jan. 12. 11:33
Köszi. Itt elvileg ingyenes a kórházban, csak az orvos persze egy Pesti magáncentrumot ajánlott, így bizonytalan vagyok miért.
2011. jan. 11. 14:14

En ugy tudom minden otthoni kombinalt teszt vizsgalatot itt Londonban vegeznek, es ugy kuldik Magyarorszagra vissza innen. Errol mar a hoxan is olvastam egy cikket. Szoval ok leveszik a vert, azt meg csak meg tudjak csinalni.


Nekem csak az ara gaz otthon....mert itt kint ingyenes, csak bele kell egyezned a vervetelbe. Nekem pont tegnap volt.

2011. jan. 11. 13:52
Akinek itt csinálták, érdekelne a véleménye. Köszönöm.
2011. jan. 11. 13:52
Kombinált teszt Nyíregyházán. Mennyire megbízható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook