Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kezeljük a férfiak vadászösztönét? fórum

Hogyan kezeljük a férfiak vadászösztönét? (beszélgetős fórum)


1 2
43. 3f2a864951 (válaszként erre: 42. - Orsolya33)
2013. márc. 9. 10:09

Forditva is igaz ugyanez. A no mindig a rossz tapasztalataira hivatkozik, pedig amit annak nevez, az valoszinuleg irrealis elvarasainak egyenes aranyu kovetkezmenye.


Lehetne inditani egy olyan topikot is, hogy "Hogyan kezeljuk a nok termeszetes es tulelesi osztoneibol fakado szuksegleteit?"


Annak is lenne ennyi letjogosulsaga.

42. orsolya33 (válaszként erre: 37. - Jéghegy)
2011. jan. 11. 14:59
Hát a hapsik jobban megsértődnek,ha valaki átveri. VOlt egy pasim,aki rosszul járt az első barátnőjével,amit rajtam is kitöltött,de én otthagytam,viszont a következőnek meg learattam a babérokat,mert megmutattam,hogy egy nő más is lehet. Ha egy férfit egyszer megbántanak képes és az összes nőn megbosszulja és az szív,aki nem érdemli meg.
41. Jéghegy (válaszként erre: 40. - Qasmir)
2011. jan. 11. 13:31

Ezt nem most mondta, már régebben.

A bújás után csak annyit mondott, hogy nem gondolta volna, hogy erre még valaha képes lesz.

És, hogy köszöni!

40. Qasmir (válaszként erre: 37. - Jéghegy)
2011. jan. 11. 13:18

Nehezen nyit? Nehezen enged bárkit közel magához???

De órákon keresztül bújik hozzád???

Akkor a kettő közül valamelyik nem igaz!

2011. jan. 11. 12:24
Kérdés, hogy kell-e kezelni?:)
2011. jan. 11. 11:14
Szia:)
37. Jéghegy (válaszként erre: 35. - Orsolya33)
2011. jan. 11. 11:13

Lehet igazad van, csak mindig azt mondja, hogy Ő nehezen lesz szerelmes, meg már annyit bántották, hogy nagyon nehezen nyit, nagyon nehezen enged bárkit közel magához. ..de ez nem ellenem szól, csk magát védi.

Ezért gondoltam, hogy még nem "lehet" szerelemes!:)

2011. jan. 11. 11:12
Megyek, mert felkeltek a lányok. Majd esete benézek. Sziasztok!
35. orsolya33 (válaszként erre: 32. - Jéghegy)
2011. jan. 11. 11:11
Szerinted egy pasi mondana ilyet és bujkálna??? Feladná a kemény férfit??? ÁÁÁÁÁÁ. Szerintem szerelmes :))))) A párom is társaságba férfi volt,de nagyon, még asszonynak hívott és csak titkosan fogta meg a kezem,főleg az elején, de otthon,meg nem győzött nyávogni nekem és a fenekembe bújni,puszilgatni.
34. Jéghegy (válaszként erre: 29. - Nikletty)
2011. jan. 11. 11:09

Hééé! Nem azt mondtam,hogy nem szeretem! Nem vagyok szerelmes belé!

Még nem temetett be a lila- me a rózsaszín köd!:)

33. orsolya33 (válaszként erre: 28. - Jéghegy)
2011. jan. 11. 11:09
Fiatalon viselkedtem én is úgy,szóval nagyon látszott rajtam,hogy boldog vagyok vele és állandóan bújtam,meg úgy viselkedtem,mintha már évek óta együtt lennénk...Csak természetesen, "mintha csak barát lenne",és csak Ő közeledjen. Az első szex, szerintem ki hogy érzi. Volt,hogy 2 hónapig várattam és nem lett belőle semmi. A jelenlegi párommal olyan jókat beszélgettünk és nagyon sok közös vonásunk volt,nem volt kérdés,hogy egy pár leszünk. Picit cicáztam vele, végül is 4 nap múlva megtörtént,ennek lassan 5 éve,azóta van két iker lányunk.Volt rossz és jó is a kapcsolatunkba,de igazán most kezdtük egymást megérteni,össze csiszolódtunk.
32. Jéghegy (válaszként erre: 30. - Orsolya33)
2011. jan. 11. 11:08
Gondoldod, hogy ő már szerelemes? ..mert én erre még nem tudtam rájönni!:))
31. Jéghegy (válaszként erre: 28. - Jéghegy)
2011. jan. 11. 11:04
..jó ok. ne ömlengjünk, de azért sok minden az arcunkra van írva:D ..de ez a férfiakra is jellemző (lehet):D
30. orsolya33 (válaszként erre: 26. - Jéghegy)
2011. jan. 11. 11:03
De Ő már biztos az! Ha pedig az,akkor tabuk nélkül mehet a kényeztetés :)))) Mert akkor már megvan a pasi.Amivel pedig megtarthatod,az állandó dicsérgetés és gondoskodás. Persze azt is csak úgy,ha oda vissza megy. Itt is,mint mindenhol vannak kivételek,valakit az egekig magasztalhatsz,valaki pedig olyan,hogy csak a farka után meg és nem érdekli mit veszít.
29. nikletty (válaszként erre: 26. - Jéghegy)
2011. jan. 11. 11:03

pfú, az meg hogy van?


ezt én el sem tudom képzelni, hogy vágysz szeregetni egy pasit, ha nem is szereted?

28. Jéghegy (válaszként erre: 27. - Orsolya33)
2011. jan. 11. 11:03
..de mi az, hogy nagyon kimutatja?:)
27. orsolya33 (válaszként erre: 21. - Sunshine24)
2011. jan. 11. 11:01
Nem az őszinteséggel van a baj,hanem,ha pl. a nőnek tényleg nagyon tetszik a pasi és nagyon akarja,akkor túlzásokba esik,nagyon kimutatja az érzéseit,a pasinak ekkor már nem érdekes,mert nem tud hódítani.Ahogy írtam,egy nő mindig többet vár egy kapcsolattól,ha vannak érzelmei egy nőnek,hamarabb mint a pasinak és ezt kimutatja,akkor baj,ezért kell taktikázni,vagy inkább érzelmileg vissza fognia magát egy nőnek.
26. Jéghegy (válaszként erre: 23. - Orsolya33)
2011. jan. 11. 11:00
Én még nem vagyok belé szeremes, de azért szívesen babusgatom:)
2011. jan. 11. 10:59

És lehet, hogy bolondság, de tegnap 4 órán keresztül nem csináltunk mást, csak Ő bújt hozzám, én meg szeretgettem. (kb. 3 mondatot beszéltünk)

Azt mondta, hogy rég volt neki ilyen jó!

Azt hiszem, hogy ez mindkettőnknek elismerés volt!:)

Játszmák nélkül:D

24. sunshine24 (válaszként erre: 12. - Shaikan)
2011. jan. 11. 10:59
A mennyiségnél fontosabbá vált a minőség. Nincs ezzel semmi probléma.
23. orsolya33 (válaszként erre: 17. - Jéghegy)
2011. jan. 11. 10:57
Az elején nem,egyáltalán. Épp ez a lényeg,hogy vadászhasson a nőre,hogy a nőt meghódítsa. Ha az elején csinálná a nő ezt,akkor az első éjszaka után mehet.Az elején egy nőnek,amellett,hogy önmaga marad, egy kicsit kell a távolságot tartani,viszont éreztetni,hogy tetszik a pasi. Hagyni kell,hagy udvaroljon. Amikor meg már mindenki szerelmes,utána jöhet a dicsérgetős,babusgatós rész.
22. Jéghegy (válaszként erre: 15. - Orsolya33)
2011. jan. 11. 10:56

Ez igaz!

Ő az első, bújós férfi az életemben!

Komolyan, olyan mint egy baba!:)

Még jót is mosolyogtam, mert hozzám bújt, majd megjegyezte, hogy valahogy így érezhetik magukat a csecsemők, mikor az anyukájuk átöleli, szeretgeti őket.

Majd megjegyezte: úgy lennék a kisbabád!:))

21. sunshine24 (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2011. jan. 11. 10:56
Egy átlag pasi nehezen jön rá magától, igenis a szájába kell rágni. Ha normális egyeddel hozott össze a sors, akkor inkább hálás lesz a sorsnak, hogy egy őszinte, nyíltszívű nővel él. Ha meg ezért mész a levesbe, akkor azért a kapcsolatért talán nem is olyan nagy kár.
20. nikletty (válaszként erre: 17. - Jéghegy)
2011. jan. 11. 10:55
na ehhez nem tudok szólni, nekem párom az első... szóval tényleg minden tökúj volt minden, azt sem tudtam még mit-hogy... nem hogy taktikázni... :P
19. 859d58d4d8 (válaszként erre: 15. - Orsolya33)
2011. jan. 11. 10:55
Igen, ez így van, jól látod!:-)
18. orsolya33 (válaszként erre: 16. - Nikletty)
2011. jan. 11. 10:54
Így van! Mégpedig nagyon!!!!!
17. Jéghegy (válaszként erre: 14. - Nikletty)
2011. jan. 11. 10:54

Ez így van, de szerintem az elején még annyira felesleges. Hiszen az ismeretlen még ilyenkor megvan.

Ezt azért írom, mert sokan már az elején taktikáznak, praktikáznak.:D

2011. jan. 11. 10:53
S igen, a pasinak nagyon fontos, hogy az érezze a nő az oldálán felnéz rá, értékeli amit csinál, dícséri, nekik nagyon fontos a "ego simogatása".
15. orsolya33 (válaszként erre: 13. - Jéghegy)
2011. jan. 11. 10:53
Amúgy én is csak mostanság jöttem rá,hogy ez nekik mennyire fontos és mennyire jó!!! Tényleg olyanok,mint a gyerekek,ha megkapják azt az igazi nőies,anyás gondoskodás, úgy meg lehet őket szelidíteni és a tenyeredből fognak enni. De viszont nekem is olyan jól esik Őt babusgatni,pedig van két babusgatni való lányom és amellett,hogy Őket is állandóan falom,a páromat is.Jól esik szeretetet adni is és nem hanyagolom el a páromat sem.
2011. jan. 11. 10:52
Szerintem néha kell egy kis játszás, szóban vagy erotikával, egy új kis cucc, program bármi, néha igen is kell egy kis felrázás, hogy "érdekesek" maradjunk egymás számára hosszabb idő után is, hogy érezze igen akar minket.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook