Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények a PI vízről; fórum

Vélemények a PI vízről; (beszélgetős fórum)


9. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 8. - Nőci1)
2010. szept. 23. 16:08
Egyszerű, kiöntöd egy pohárba és ott hagyod pár napig. Ha még akkor sem poshadt és zavaros, akkor valódi. Egyébként miért gondolod, hogy átvernek? Ha ennyire gyanakvó vagy, kérd meg, hogy mutassák meg, hogy töltik fel a flakonodat.
2010. szept. 22. 14:38

Sziasztok.

Érdeklődnék ,honnan tudom eredeti a víz,nem csap vizet adnak el nekem? Érdemes inni? Nekem és családnak elég sok baja van,érdekelne mennyit kell inni. Én cipelném haza,a vizet ha megéri,jobb mint az ásványvíz?

7. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 6. - SZMesi)
2008. máj. 16. 22:49

Szia!

Ez sokkal olcsóbb, mint amiket eddig találtam. Elküldenéd nekem is a tudnivalókat. Még mindig elégedett vagy vele? Azóta kellett már filtert cserélnetek?

2007. szept. 10. 00:46

Sziasztok!


Már egy hete készítjük szorgalmasan a PI vizet, és én mindent abból készítek. Kávét, teát. Egyébként szívesebben is iszom, mint a csapvizet.

Mi is a japán gyártmányt vettük, és nekem nagyon tetszik.

2007. szept. 6. 17:04
én 26.550,- Ft-ért vettem. a részleteket szívesen elküldöm minden érdeklődőnek privátban.
2007. szept. 6. 15:37
hol le7 ilyet venni és mennyiért?
3. gyurma (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2007. szept. 6. 14:42
én is vettem ilyen készüléket, és egyáltalán nem volt drága! Japán gyártmány, igaz pi vizet készít csapvizből.
2. bnedora (válaszként erre: 1. - SZMesi)
2007. szept. 2. 23:22

Szia!

Gondolom nem volt olcsó, ezért jobb lett volna előre tájékozódni ezzel kapcsolatban. Nagyon sok az átverés. Amúgy engem is érdekelni, mivel anyósomnak is ajánlották a PI víz fogyasztását.

2007. szept. 2. 22:51
Most vettünk egy csapvizet megtisztító és PI vízzé alakító gépet. Van már valakinek tapasztalata ilyen témában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook