Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mit gondolnál/éreznél, ha az 'új szerelmed' így beszélne az exével kapcsolatban? fórum

Te mit gondolnál/éreznél, ha az 'új szerelmed' így beszélne az exével kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. Pamutcukor (válaszként erre: 69. - Panka78)
2011. jan. 12. 19:11
Ebben teljesen egyetértek veled; nem véletlenül találkozunk emberekkel. De még ha nem is lenne így; a jellemfejlődésünkre abszolut jelentős hatással van, kikkel ismerkedünk meg, milyen kapcsolatban leszünk velük és mit tapasztalunk meg általuk - magunkkal kapcsolatosan is.
69. Panka78 (válaszként erre: 68. - Pamutcukor)
2011. jan. 12. 16:30

Remélem.. bár 10 évvel ezelőtt mikor megismertem a Kislányom apukáját, szóval akkor én is azt éreztem, hogy hűűűű, Ő a főnyeremény. Aztán tessék!:)

..de most ott tartok, hogy inkább kockáztatok, és belevágok ebbe, mert nem akarom később a fejemet a falba verni, hogy elszalasztottam valamit. (lehet másért fogom:D)

Úgy gondolom, hogy emberek nem véletlenül találkoznak, hogy ez az egész okkal történik. Pl., hogy végre én is nagyon boldog legyek:))

2011. jan. 12. 16:21

Lehet, hogy ő életed egyik legnagyobb ajándéka. Számomra a jelenlegi párom az. Ajándék. Pedig a mi kapcsolatunk is hogy indult részemről .. nagyon gáz voltam. De tessék, itt vagyok élő pozitív példának! Sosem fogom tudni neki megköszönni eléggé, hogy így kitartott mellettem a nehéz időkben is. Csodálatos ember.

Remélem, a tiétek is ilyen sikersztori lesz!

67. Panka78 (válaszként erre: 66. - Pamutcukor)
2011. jan. 12. 16:16

Köszi:)


MA a barátnőm is azt mondta, hogy:" Ha elszalasztod azt, amire vágysz, akkor bizony nem garantált, hogy lesz még egyszer ekkora lehetőséged."


Van benne valami:D

2011. jan. 12. 16:13

Így van!

Szóval fel a fejjel : )

És hajrá!

65. Panka78 (válaszként erre: 64. - Pamutcukor)
2011. jan. 12. 16:07

Nagyon aranyos vagy, köszönöm!

Tudom, hogy nem hagyhatom el magam, hogy előre kell néznek, és élvezni a pillanatot!

Talán azért is mentem bele ebbe az egészbe, mert úgy látom, érzem, hogy sok-sok jót, és szépet tartogathat Nekünk.

Tudod, egyszer már elment mellettem egy hasonló "valami", hagytam, elengedtem, mert akkor is féltem.

Ma már tudom, hogy rengeteget veszítettem.

Ebből okkulva, most úgy látom, mégegyszer nem engedhetem el magam mellől a boldogság lehetőségét!

64. Pamutcukor (válaszként erre: 63. - Panka78)
2011. jan. 12. 15:44

A legjobb megoldás ilyenkor, ha nem görcsölsz, hanem hagyod, hogy a kapcsolatod magától alakuljon. Ne akarj görcsösen ragaszkodni, újra szeretni, csak élvezd a pillanatot. És majd elválik, hogyan alakulnak az érzéseid.

Szerintem próbálj meg javítani az életed minőségén is - minden területen. Próbálj pozitívan gondolkodni, bízz magadban. A fejlődés magával hozza az önmagaddal való harmóniába kerülést. Fontos, hogy jól érezd magad! Hosszú folyamat, de nem is gondolnád, mennyi elégedettséget és örömet hoz, ha kitartó vagy és nem hagyod magad elsüllyedni.

Én drukkolok a kapcsolatodnak, ha tényleg őszinte és ennyi akadályt kibír, akkor van jövője. Nem is akármilyen!

63. Panka78 (válaszként erre: 61. - Pamutcukor)
2011. jan. 12. 15:33

Tökéletesen látsz!:) ..de igen, bizonytalan vagyok magamban!:S

Nem az érzéseimben, inkább abban, hogy egy csomó változás van az életemben, és most nagyon nem könnyű.

62. CsillagTM (válaszként erre: 60. - Qasmir)
2011. jan. 12. 00:28
:) hát, abszurd egy szitu volt:)
2011. jan. 12. 00:25

Szinte már mindenféle tanács és tapasztalat elhangzott itt, én azt szeretném erősíteni, hogy van remény.

Nagyon nehezen másztam ki egy több mint 2 éves kapcsolatból. Még javában az előző miatt "sírtam", amikor összejöttem a jelenlegi párommal - ez másfél éve történt. Mostanra szerelmes lettem belé és vele tervezem a jövőm : )


Nekem is eleinte hasonló érzéseim és gondolataim voltak, mint a te mostani párodnak. Viszont a sztorihoz hozzátartozik, hogy én már nem tartom a kapcsolatot az ex-szel. (Na ezt a szót nem is tudom, hogy kéne helyesen leírni : ) ) Nem tudom, hogy mennyiben fogja befolyásolni az a ti kapcsolatotokat, hogy ő továbbra is jóban van vele és fontos neki. De ha őszinte és megbízható a kapcsolatotok, akkor mindenképp adj esélyt a dolognak, megéri! Ez tapasztalat.

Ja és .. mellékesen megjegyezném, hogy szerintem neked is van még mit lazárnod magadban, Panka : ) Az írásaid alapján gondolom így. Nem vagy kicsit bizonytalan magadban is?

60. Qasmir (válaszként erre: 59. - CsillagTM)
2011. jan. 11. 16:13

"közöltem, hogy hányásos a haja!" :D :D :D

Akkor még jó fej is voltál! :D

59. CsillagTM (válaszként erre: 43. - Panka78)
2011. jan. 11. 16:05

hát, amikor én találtam egy ribit az exem ágyában (igaz, csak aludtak, mindkettő seggrészeg volt), akkor szépen felkeltettem a libát, közöltem, h hányásos a haja, és jobb lesz, ha elhúz a picsába a saját érdekében...de mindezt tök udvariasan...még nekem volt kínos :S :)


elmondva vicces, de életem egyik legszarabb éjszakája volt...rohadt egy köcsög az exem:)

58. CsillagTM (válaszként erre: 40. - Panka78)
2011. jan. 11. 16:00
hupsz, nem lehetett szép látvány...az ilyet el sem merem képzelni.
57. Qasmir (válaszként erre: 56. - Micimaci87)
2011. jan. 11. 15:49
Hát ha őszinte akarok lenni, akkor nálam is van a páromnak egy exe, akinek a neve kicsapja nálam a biztosítékot! Mondjuk a kapcsolatuk nem volt komoly, talán egy hónapig tartott. (bár nekem előtte is volt konfliktusom a leányzóval, tehát nem a párom miatt nem szeretem!) Viszont akivel előtte együtt volt 3 évig, Őt kifejezetten kedvesnek, meg helyesnek tartom! És persze egyáltalán nem bánom, ha néha e-maileznek, és megbeszélik, hogy kivel mi történt. Ha egyszer békével váltak el, miért ne beszéljenek?!
2011. jan. 11. 14:41
igaz...voltak még érzelmek az elején, de most csak a jelenlegi páromba vagyok szerelmes, csak ő jár a fejemben, viszont nemrég az ex-szel beszéltünk a mostani dolgokról, én is meséltem hogy hogy vagyok s ő is a nem sikerült találkájáról
2011. jan. 11. 14:35
én meg a fordított helyzetben vagyok:)...nekem október 16-án járt le egy 2 éves és 3 hónapos kapcsolatom s november 26-án kezdtem egy újat. A régit én zártam le, de amiatt, hogy már úgy éreztem, h semmit nem tesz az exem azért, h visszaálljon a rend, mert nagyon szét volt hullva a kapcsolat. Most meg néha beszélek az exszel, ugyanabba a kórusba járunk viszont az új, ha a nevét is kiejtem már akkor is haragszik.
54. Qasmir (válaszként erre: 52. - Panka78)
2011. jan. 11. 14:26

Bár tudod mi az igazság? Még jó, hogy külföldön élek, mert ahányszor meglátnám, megcsapnám!

És nem azért, mert még szerettem az exem, vagy hasonló, mert akkor már nem voltak érzelmek! Hanem azért, mert egy BARÁT nem tesz ilyet!!! És erre folyamatosan emlékeztetném! :D

2011. jan. 11. 14:20
Szeret Ő téged, csak egy kicsit meggyötörték a lelkét.
52. Panka78 (válaszként erre: 51. - Panka78)
2011. jan. 11. 14:14
NEm érte meg:)
51. Panka78 (válaszként erre: 50. - Qasmir)
2011. jan. 11. 14:09

Ismerős. Sajnos az én agyam is képes elborulni. Nagyon durván!

Én is csapkodtam meg már nőt!!!! Hááátt..:D

50. Qasmir (válaszként erre: 47. - Panka78)
2011. jan. 11. 14:07

Egyértelmű, hogy nem éri meg!

Én nem rajta kaptam őket, hanem a barátnőm véletlen szólta el magát, ráadásul az emberrel már külön éltünk amikor ez történt! De úgy elkapott az ideg, hogy nem tudtam uralkodni magamon, és a csajt az étterem előtt csapkodtam meg! Nah aztán persze lettek is következményei! Rendőrség, bíróság, meg ami kell! Tényleg nem érdemes, csak rohadt nehéz megállni!:D

49. Panka78 (válaszként erre: 48. - Qasmir)
2011. jan. 11. 14:06
Nekem sem ment soha.. most sem akarom legyőzni, egyszerűen csak így alakul.:)
48. Qasmir (válaszként erre: 46. - Panka78)
2011. jan. 11. 14:04

Az sosem baj! Bár én soha nem tudtam ésszel legyőzni a szívem, pedig volt amikor nagyon akartam! Szerintem még a mai napig sem menne!

Minden elismerésem azoké az embereké akiknek ez megy!

47. Panka78 (válaszként erre: 45. - Qasmir)
2011. jan. 11. 14:03

:)))

Én is ilyen vagyok, de akkor úgy éreztem, hogy nem éri meg:)

Már amennyire ebben a helyzetben tudtam gondolkodni:D

2011. jan. 11. 14:02
Ettől függetlenül nagyon akarom ezt az új pasit, csak most az eszem egy kicsit erősebb a szívemnél.
45. Qasmir (válaszként erre: 43. - Panka78)
2011. jan. 11. 14:01

Durva! Én ahogy magamat ismerem (persze tudom, hogy ez rossz, és egyáltalán nem nőhöz méltó) tuti megfogtam volna a ribancot, és úgy megcsapkodom, hogy össze fossa hugyozza magát! Aztán közöltem volna a "kedvessel", hogy takarítsa össze a nőjét, és húzzon el a francba!!

Aztán persze bőgtem volna! :D

44. Panka78 (válaszként erre: 42. - Qasmir)
2011. jan. 11. 14:00

Tudod nagyon furcsa. Én egy olyan nő vagyok, aki nagyon gyorsan szerelmes lesz. Most pedig nem vagyok az!

Nagyon vonzódom Hozzá, de csak ennyi. Illetve nem, mert szeretem, de nem vagyok szerelmes belé.

A miértjét sajnos nem tudom.

Hát.. 10 évet elfelejteni, lezárni, "kidobni" nagyon nehéz, igazából ez az, ami rossz.. Az, hogy lehetett volna másképp is, az, hogy csak én tettem meg mindent azért, hogy jobb lehessen, de a másik fél ebben nem vett részt!:(

43. Panka78 (válaszként erre: 41. - Qasmir)
2011. jan. 11. 13:58

Hát nem.. szerintem egy kicsit meg is kattantam.

Eljöttem, és kb. 1/2 óráig szó szerint röhögtem az autóban. (valószínűleg kínomban)

Aztán persze meg bőgtem.. éjjel-nappal!

42. Qasmir (válaszként erre: 40. - Panka78)
2011. jan. 11. 13:58
Egyébként az érzelmekkel hogy állsz? Mármint az új pasival! És mi van a régivel? Azon már túl vagy?
41. Qasmir (válaszként erre: 40. - Panka78)
2011. jan. 11. 13:56

Persze, értem én... Ez is csak egy teória!

De ott ott volt az a két hónap, amíg volt egy pici időd feldolgozni az eseményeket!(ami gondolom az ágy jelenet után nem volt egyszerű)

És 10 év hosszútáv, szóval ez valóban cáfolja a teóriát. Az meg hogy váltok, valószínűleg nem a kapcsolat legelejére vezethető vissza! :D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook