Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel csökkenthetném kisfiam állandó arcüreggyulladásának gyakoriságát? A betegség utáni első pár nap után az oviban minden kezdődik elölről fórum

Mivel csökkenthetném kisfiam állandó arcüreggyulladásának gyakoriságát? A betegség utáni első pár nap után az oviban minden kezdődik elölről (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 10. 18:41
SÓBARLANG?ÉN ODA SZOKTAM VINNI A FIAMAT.NAGYON JÓ.
2011. jan. 10. 18:39
Orr-fül-gégész és infralámpa. Engem a lámpa már többször megmentett! Jobbulást Neki!
2011. jan. 10. 18:32
Az infralámpa is nagyon jó arcüreggyulladás esetén. Mi is éppen ezt alkalmazzuk.
2011. jan. 10. 17:43
bocs,egy kötőjel kimaradt...
7. katus3 (válaszként erre: 6. - Kolibri)
2011. jan. 10. 17:41
Esetleg egy másik gyerekorvoshoz vagy fül-orr gégészetre kellene elvinni,hátha az okosabb.
6. Kolibri (válaszként erre: 3. - Diandra)
2011. jan. 10. 16:07

Ezt ki tudja megmondani? Ha a korzeti nem hozza fel ezt a dolgot?

Egyszer merult fel, hogy esetleg az orrmandula nincs rendben, de aztan ennyiben maradt a kerdes.

5. Kolibri (válaszként erre: 4. - Correct)
2011. jan. 10. 16:05
Orrcsepp, orrszivas az napi program, sajnos, de nem eleg. Nagyon ugyesen fujja az orrat, nagyon odafigyelunk, hogy ne gyuljon be a cucc.
2011. jan. 10. 16:02
Sűrű orcseppezéssel és orrszívással vagy orrfújással. Nem szabad engedni, hogy begyűljön a trutyi. Ha ilyen durva akkor esténként lehet melegíteni a pofijait óvatosan, akár egy hajszárítóval is.
2011. jan. 10. 16:01
nekem másfél évig feszt gyulladásban volt, 27szer szúrták fel (/DB)....az egyik fogam miatt volt...a 2. fogorvos jött rá....az tartotta gyulladásban, nekem már cisztától kezdve minden volt benne és nagyon fájt. neki nem lehet vmi góc ami gyulladásban tartja?
2011. jan. 10. 16:00
csökkenthetném...csak a c neha nem mukodik...
2011. jan. 10. 15:59
Mivel sökkenthetném kisfiam állandó arcüreggyulladásának gyakoriságát? A betegség utáni első pár nap után az oviban minden kezdődik elölről

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook