Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mágneses Biorezonancia - Leszokni a dohányzásról. Mik a tapasztalatok? fórum

Mágneses Biorezonancia - Leszokni a dohányzásról. Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
100. bari03 (válaszként erre: 99. - 1e04eb9002)
2009. márc. 9. 18:18

Szia!


Gratulálok! :)


Én így gondoltam, hogy agyban dől el, ahogy Te csináltad ill csinálod. Hogy tudod kezelni az agyadban.

2009. márc. 3. 12:09
Szia, nem tudok végig olvasni 97 hozzászólást de elmondom mi a tapasztalatom. Én cca. 5 évvel ezelött voltam az Oktogonnál kezelésen. Akkor azt hiszem 4 éve cigiztem, napi 1-1,5dobozzal (stressz). Mikor kijöttem, nem is figyeltem a cigire, csak este jutott eszembe hogy hiszen még rá sem gyújtottam. Meglepő volt. Aztán 1 évig nem gyújtottam rá, nem zavart ha mások cigiztek akár mellettem sem. Megint stesszes időszak és visszaszoktam kb napi 5 szálra, de aztán babát akartunk és egyik-napról a másikra letettem. Ez 3 éve volt. Azóta sem dohányzom. De bármikor vissza tudnék szokni ha akarnám...csak igyekszem nem gondolni rá. Tehát nekem azért megmaradt a "cigis" gondolkodásom.:)
98. bari03
2009. márc. 2. 22:06

Én voltam biorezonancián. Tényleg éreztem, hogy utána történt vmi változás a szervezetemben. Pl. borzalmasan szomjas voltam utána napokig.

De hogy ez a hatás mi volt, azt nem tudom. EGy biztos, nem szoktam le tőle.

Én úgy gondolom, ha vki eldöntötte agyban, hogy le akarja rakni, de úgy érzi, hogy ehhez segítségre van szüksége, akkor mindent kipróbál. Továbbá a leszokás módja embertípustól is függ. Vki lerakja magától pl. 20 év napi 1 doboz cigizés után. Vki néhány évi napi fél doboz után sem tudja magától. Sztem mindenkinek meg kell találnia a saját megoldását.

Zárójelben jegyezném meg, hogy Én a szkeptikusokon mindig jól szórakozom :) Tudniillik Én nem vagyok az :)

2009. márc. 1. 16:36

Ez a sztori a tegnapi Szkeptikus Konferencián hangzott el:

az egyik néző elmeséli, hogy 40 év dohányzás után, 5 évvel ezelőtt leszokott egy ilyen kütyüvel a bagóról, de valójában nem érzi úgy, hogy leszokott volna: azóta is naponta rá akar gyújtani, csak történetesen a biorezonanciás kezelés alkalmával számolta ki, hogy mennyit költött cigire az elmúlt 40 évben, és azóta is ez a visszatartó erő.

2009. febr. 20. 12:58

Vágó István próbálkozása

[link]


És a helyreigazítás (némi bulváros tálalással):

[link]

95. bari03 (válaszként erre: 94. - 2f4fe453b8)
2009. febr. 18. 22:25

Rendben :)

Szerintem ameddig agyban nem dönti el az ember, hogy lerakja a cigit, addig mindegy. Bármit csinálhat, nem fog leszokni.

94. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 93. - Bari03)
2009. febr. 18. 12:43

Költői kérdés volt :)

Egyébként meg azt hiszem egy kis tanulással, természettudományos ismerektek (fizika, kémia, biológia) bővítésével.

93. bari03 (válaszként erre: 92. - 2f4fe453b8)
2009. febr. 17. 23:58
Ezt kifejtenéd bővebben?
2009. febr. 17. 17:33
És a biorezonanciáról hogyan lehet leszokni?
91. bari03 (válaszként erre: 90. - Blue Moon)
2008. okt. 3. 16:41
Drukkolok! :)
2008. okt. 2. 19:03
én is remélem :-)))
89. bari03 (válaszként erre: 88. - Blue Moon)
2008. okt. 2. 17:41
remélem az a most sokáig nem, az jóóóó hosszú lesz :)))
2008. szept. 30. 14:46
tudom, hogy fogok még dohányozni...de most sokáig nem :...
87. bari03 (válaszként erre: 86. - Blue Moon)
2008. szept. 30. 14:03
Jól tetted :)
2008. szept. 30. 08:14
Igen :-) Nem kell az oda csáb-nak :-)))
85. bari03 (válaszként erre: 84. - Blue Moon)
2008. szept. 29. 15:00

Igen :)

Végül kidobtad azt a nálatok maradt 1 szál cigit?

2008. szept. 29. 08:38
Na akkor ezt jól meg is beszéltük...:-)
83. bari03 (válaszként erre: 81. - Blue Moon)
2008. szept. 27. 12:59

Igen, majd egyszer...

Csalódott vagyok, hogy nem sikerült. Kicsit el is keseredtem. De senki máson nem múlt / múlik csak rajtam.

Bizony, cigizni jó, viszont annyi hátránya van, hogy órákig lehetne sorolni...de az emberek mégis szívják...érdekes, hogy egy ilyen kis tárgy milyen fontos szerepet tölt be emberek életében

82. bari03 (válaszként erre: 80. - Blue Moon)
2008. szept. 27. 12:55

Dobd ki! Szerintem jobb lesz ha nem látod. Az agyadban még benne van, a tudatalattidban ezért is álmodsz róla, ez is bőven elég, nem kell a kísértés.

Én ezt úgy képzelem el, mint fogyókúránál. Olyankor ne legyen otthon csoki, chips, olyan dolgok , amik hízlalnak.

81. Blue Moon (válaszként erre: 79. - Bari03)
2008. szept. 25. 13:30
talán ....majd...eccer....nekem nem lenne senkim aki boldog, hogy letettem, akkor én is cigiznék...az egészségem annyir anem érdekel...cigizni jó...de nem szabad :-(
2008. szept. 25. 13:28

Valószínű az agyam még nem tette le egészen...azért álmodom vele..valóban nagyon élethű...és a lelkiismeretfrdalás is amit érzek...

a múlt héten vendégek voltak nálunk elég sok...15 fő körül, abból 10 dohányos....mind az én nykamba pöfékelt...nem akartam rágyújtani de azt sem mondom, hogy nem kívántam meg ahogyan fújták ki magukból a füstüt...fucsa volt...

egyik itt hagyott 1 szálat ...kieshetett a dobozból vagy tudomis én...mindegy..azóta ott fekszik az az egy szál cigi az asztalon, és velem kacérkodik...ki kell dobnom úgy látom!!!!

79. bari03
2008. szept. 24. 00:03

Nem sikerült. Dohányzom. Pénzt költök arra, hogy mérgezzem magam. Egyszerűen nem vagyok normális! Igazából nem csoda, mert most nem volt bennem semmi motiváció, lendület, stb.


Vki pár hete írta, hogy nem tudott aludni. Ezt Én is tapasztaltam, mind a két kezelés után. Mivel csak egy-egy ilyen éjszakám volt többet nem igazán tudok mondani ez ügyben.


Én miután rászoktam szakközépben, napi kb. fél dobozt szívtam, 1-2 évig. Aztán egyik nap csak este tudtam rágyújtani, mert a szülőkkel voltam egész nap és csak akkor tudtam elszabadulni úgy, hogy ne bukjak le. Ekkor anyum már ideje be volt avatva, hogy dohányzom, de apum nem. Nagyon rosszul esett ez a cigi, nem is szívtam végig. Akkor elhatároztam, hogy nekem ez nem kell. Másfél évig nem szívtam 1 slukkot sem. Ebben az időszakban tapasztaltam, hogy jobban érzem az ízeket, szagokat. Ebben a másfél évben nem ájultam el (pedig ájulós vagyok), nem voltam rosszul, nem köhögtem. Viszont sokszor álmodtam a cigivel, úgy, mint Te Blue Moon. És mindig nagyon élethű volt. Az ilyen esték után, amikor felébredtem reggel, csak ültem az ágy szélén és végig gondoltam, hogy ugye nem, ugye nem voltam olyan hülye, hogy rágyújtottam... Aztán, egyszer kértem 1 slukkot...másnap vettem a dobozt...


Szóval nagy-nagy GRATULÁLOK mindenkinek, aki lerakta!


Remélem egyszer Én is sikertörténet leszek :)

78. Blue Moon (válaszként erre: 77. - Fda58604ed)
2008. szept. 23. 15:21
biztosan nem kamu...nekem bejött pedig 15 évet dohányoztam...szimpla elhatározásból nem ment volna ezt elhiheted nekem!
2008. szept. 23. 12:07

Páromat 2x küldtem, miután sikerült rávennem.

Nem sikerült, első alkalommal 3 napig bírta, másodszorra pedig 1 napig sem. Szerintem kamu az egész, de az is biztos, hogy a kedvesből is hiányzott az elhatározás...:(

2008. szept. 23. 11:52
gyakran álmodom a cigivel..érdekes...álmomban dohányzom...utána illetve közben pedig furdal alelkiismeret miatta
2008. szept. 22. 22:00
Nekem nem segitett! Sőt, a tesómnak sem!
74. bari03 (válaszként erre: 72. - Pintyőke72)
2008. szept. 22. 20:37

:)))))))


Pár órája voltam a bónusz kezelésen. Sokkal kevésbé kívántam a cigit közvetlenül utána, mint az első alkalommal...egészen pár perccel ezelőttig jól elvoltam, de befejeztem az evést (vacsora) és most nagyon rossz :((((( Minden cigi leszokási projektemnél az egyik, ha nem a legrosszabb a kaja utáni hiánya :((( Képes vagyok rá, képes vagyok rá, képes vagyok rá, ..... brrrrrrrrrrr

73. Blue Moon (válaszként erre: 72. - Pintyőke72)
2008. szept. 22. 14:50
:-)))
72. pintyőke72 (válaszként erre: 70. - Bari03)
2008. szept. 21. 21:38
Bari,ha elkerülöd a konyhát,mit fogtok enni?? :D
2008. szept. 21. 18:05
nekem nem segített.ennyi a tapasztalatom
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook