Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mágneses Biorezonancia - Leszokni a dohányzásról. Mik a tapasztalatok? fórum

Mágneses Biorezonancia - Leszokni a dohányzásról. Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
130. Böce (válaszként erre: 129. - Kék Lilla)
2017. aug. 21. 13:34

Gratulálok a kitartásodhoz, csak így tovább! Ügyes vagy.


Kár, hogy anyukád nem tartott ki. Sajnos, így vissza fog szokni.

Én már 10 és fél éve nem cigizek, de ha rágyújtanék, tuti vissza is szoknék. De nem akarok, sokkal jobb cigi nélkül.

129. Kék Lilla (válaszként erre: 128. - Böce)
2017. aug. 20. 10:21

Szia Böce és Mindenki

Ködzönöm az okos jókívánságokat. A buli jól sikerült

nagyon. Februárban mikor beteg lettem anyu 55 évi masszív cigizés után letette, de legnagyobb sajnálatomra tegnap

láttam hogy az egyik vendégtől

elkunyerált vagy 5 szálat lassan

az este folyamán az italához.

De ő csak most mert buli van...!

Anyu legalább engem ne hülyíts

tudjuk sajnos ez mit jelent.

Én kitartottam, nem volt túl

nehéz de azért sokat gondoltam

rá.

Lilla

128. Böce (válaszként erre: 127. - Kék Lilla)
2017. aug. 19. 16:26

Szia!

Tarts ki! Én is úgy éreztem, hogy elvettek tőlem valamit, de azt mondtam, nem elvették, én váltam meg tőle!


Ne süppedj bele az önsajnálatba, hanem inkább légy büszke magadra, hogy ezt is meg tudod tenni!


Önmagad miatt se gyújts rá, én azt mondtam magamnak, hogy már csak megmutatom magamnak és mindenkinek, hogy képes vagy rá! És büszke vagyok magamra!


Szóval ne sajnálgasd magad, inkább légy büszke. És keress örömöket, nevess sokat, légy laza.


Menni fog! Jó bulizást!

2017. aug. 19. 13:11

Sziasztok

Este grilles buli. Az első olyan hogy nem iszom és nem dohányzom szét az agyamat ...!!

Sajnos még mindig hatalmas

áldozatnak érzem ezt, magamat

pedig egy szerencsétlen lúzernek akitől mindent elvesz az

élet...! Nem baj, ki KELL tartanom valahogy !!!!

2017. aug. 18. 15:12

Sziasztok

Böce köszi a hsz- dat.

Szóval 2. nap.

Reggeli után erős sóvárgás a

kecsketejes kávém és hozzá a

két szál cigi után. Téblábolás

össze-vissza a lakásban, erős

megrablottság-és kifosztottság-érzés. Nem tehetek róla de azt

érzem hogy elvették az utolsó

dolgot ami még örömet tudott

okozni. Persze tudom én hogy

erősen túlzok, ez az egész így

hülyeség a részemről, baromi


rossz a hozzáállás, stb...

Böce tanácsát követve szorgalmasan iszom a vizet, már

a 4. liternél tartok. Lekötöm

magam, elmegyek sétálni, de egyfolytában sajnálom magamat.

Folyton ott van a fejemben.

Most ott tartok hogy megbántam

hogy elmentem a leszoktatásra,

ettől függetlenül ez s nap úgy fog

eltelni hogy nyista cigi.

Sziasztok, holnap megint írok.

125. Böce (válaszként erre: 124. - Kék Lilla)
2017. aug. 18. 00:53

Szia!

Kiartás, menni fog. Igyál sok vizet, üdítőt ne, gyümölcslevet se, semmi olyat, amiben nikotinamid vagy niacid van, mert amiatt kívánni fogod a cigit.


A sok víz segít kiüríteni a nikotint és nem fogod kívánni.


Sok szerencsét!

2017. aug. 17. 17:06

Sziasztok

42 éve cigizek. Imádtam, és most is imádnám...! Sajnos a

körülmények arra kényszerítenek

hogy abbahagyjam, mert beteg

lettem. Tudtam hogy önerőből nem fog menni, ezért ma délután

elmentem én is abiorezonanciás

leszoktatásra. Kb. 2 óra telt el

mióta kijöttem az épületből.

Simán rá tudnék gyújtani, de természetesen nem teszem.

Holnap megint írok. A srác 2 hét

múlva várja a visszajelzést.


Tehát holnap.

123. Böce (válaszként erre: 121. - Bundzsy_ketto)
2017. júl. 5. 17:54
Meg Afrikában nem is neteznek, úgyhogy te se tedd...
122. Böce
2017. júl. 5. 17:53

Én 10 éve voltam ilyen biorezonanciáson. Nagyon-nagyon le akartam szokni a cigiről (már napi majdnem 2 doboznál tartottam), és úgy éreztem, hogy kell a lelkemnek valami erősítés.


Hogy az segített-e vagy az erős elhatározás, azt nem tudom, de a kezelés után én egyáltalán nem kívántam a cigit. Utána is csak álmomban. De ott még rá is gyújtottam :D


10 éve nem dohányzom. Viszont azt is betartottam, hogy az abbahagyás után csak vizet, ásványvizet ittam, semmiféle üdítőt, mert azokban általában van nikotinamid, ami a nikotinfüggő receptorokat újra izgatja és ezért nem tudnak sokan leszokni.


No meg azért, mert nem olyan igazi az elhatározás.

121. bundzsy_ketto (válaszként erre: 120. - Georgina319)
2017. júl. 4. 22:29

Hello magneshivő emberek.

Van egy legios mondas: "minden a fejben dol el"

Remelem nem azt akarjatok mondani, hogy egy magnessel a fuletekben leszoktatok a cigarettarol?

Minden a fejben dol el! ha fogvajot dugsz a fuledbe akkor is leszoksz, ha akarod, ha nem akkor johet az aranymagnes is, gyemant pityputtyal. Itt akkor is a cigi nyer! A dohanyzas betegseg az agyban, mint az alkohol a jatekfuggoseg vagy barmi amire ra tudunk szokni. Gatlastalanul uzzuk es kesz! Nem lehet magnessel gyogyitani. Ahhoz az agyba kellene cigikihagyo magnest tenni az meg nehez lenne kicsiket! Sok sikert a magneshez, de ne fizessetek folosleges butasagert. Afrikaban het percenkent hal meg egy gyermek szomjan vagy ehen, koltsd arra a penzed.

2015. júl. 31. 09:50
Nekem nem sikerült leszoknom biorezonanciával, a barátnőmnek igen, de ő agyban is le akart szokni, nem úgy, mint én.
2015. júl. 30. 19:22
Ja, és nem volt semmi hókuszpókusz, cigicsikk "feldolgozás". Viszont a második kezelésen megkérdezte a pasi, nem fáj e a fejem, mert lát valami gyulladást a fejem körül.Aznap délután kezdett el annyira fájni a torkom,hogy nyelni nem tudtam.( természetesen nem tudott róla)
2015. júl. 30. 19:19
Én kb. 8 éve szoktam le a cigiről biorezonanciával.Egy nap elegem lett a cigiből, úgy döntöttem leszokok, de tudtam, hogy magamtól nem fog menni.Annyira függő voltam,hogy volt olyan, amikor azt gondoltam, csak a munkahelyemen cigizek majd,rosszul lettem munkába menet a nikotinhiánytól.Napi másfél dobozzal szívtam.Azóta egy szálat sem.
117. Regin_a (válaszként erre: 107. - Regin_a)
2015. júl. 29. 20:53
Látom, már kommenteltem korábban :)
116. Regin_a
2015. júl. 29. 20:53

Biorezonancia?

Csikket vigyél, bedobják egy varázsdobozba és kivonják a "rossz rezonaciát", ha erröl beszéltek.

Én kóklerségnek tartom, de két embert ismertem, erős dohányosok voltak, az egyik orvos és abbahagyták.

115. cumus (válaszként erre: 108. - Zsú1965)
2015. júl. 28. 13:58
Èn 8 évvel ezelött a tapasszal szoktam le és természetesen sok akarattal.
114. grizus (válaszként erre: 112. - Letihill)
2014. aug. 9. 08:26
Minden agyban dől el. Nekem fogynom kéne, de még nem döntöttem el. Szerencsére nem dohányzom, de a testvérem igen. Nem örülök neki, de nem dumálok neki, hogy szokjon le, mert attól soha a büdös életben nem szokna le és csak frusztrálnám. Ez az ő élete.
113. Yeti11 (válaszként erre: 112. - Letihill)
2014. aug. 8. 20:44
Igen, igazad van!Csak akkor szabad odamenni, ha saját MAGAM le akarok szokni! Pár hete voltam, utána kb. 6 órán keresztül tébláboltam "elterelés" miatt mindenféle üzletben, bánja is a pénztárcám, mivel próbáltam magamnak örömöt okozni 1 pár cipövel...:-) De az általam várt hatás, az ún. "agymosás" -effektus elmaradt ill. egy másodpercre sem müködött..Egész idö alatt az járt az eszemben, h nem szabad rágyújtani, mivel kimosták az agyamból az INGERT..haha!Aztán rádöbbentem, h hiszen ez nem igaz, másra se tudok gondolni, jobban mint elötte! Azóta is vígan dohányzom..de megpróbáltam! OK, bevallom, a környezetem miatt volt a beindulás, amúgy az anyagiakon kívül semmi hátrányát nem érzem..kb. 40 éve..Szóval a SAJÀT elhatározás a lényeg és akkor hókusz-pókusz nélkül is fog menni.Valóban, az agyban döntjük el és csak mi dönthetjük el, nincs az a müszer, ami ezt helyettesíthetné..
112. letihill (válaszként erre: 111. - Grizus)
2014. júl. 24. 21:38

Persze megszegtem a szabályokat.Ugyanis vannak szabályok.Kaptam egy nagyon rossz hírt,és rágyújtottam.Nem kellett volna.Rossz volt az időzítés,és már hitem sincs benne.Ennyi.Az egész agyban dől el.Én még nem jutottam el addig.

Üzenem azoknak akik gondolkodnak a kezelésen,csak akkor menjenek,ha tényleg le akarják tenni a cigit,nincs zavaró tényező,és minden nagyon nyugi a környezetében.

111. grizus (válaszként erre: 110. - Letihill)
2014. júl. 19. 02:14
Nem lehet, hogy ez nem alkalomtól múlik el? Arra nem gondoltál, hogy Neked is tenned kell valamit a siker érdekében?
2014. júl. 18. 22:55
Sziasztok!Na én tegnap voltam ezen a leszoktatáson,ma már vígan dohányzom.Bizonyára van akinek használ,annak aki csinálja jó pénzért.Soha többé nem ugrok be ilyen marhaságoknak.
2012. nov. 9. 13:17

Visszaolvastam a hozzászólásokat, mivel én is kacérkodom evvel a leszokási módszerrel

Most van kuponon nagyon kedvező áron, gondoltam próba szerencse

nem vagyok egy erős dohányos, ma is még rá sem gyujtottam.

Van, hogy kettőt szivok, van hogy 5-öt.

Tehát én bármikor le tudnám tenni, de nem teszem, mert a napi szertartáshoz hozzátartozik.

És ettől félek, hogy nekem nem a nikotin hiányozna, hanem azok a mozdulatok, az, hogy este kimegyek a teraszra, amig telefonálok, vagy a déli kávé mellé elszivni.

Szóval szerintem ez a nehéz, az agyadat átállitani, hogy ezektől a szokásoktól eltávolodj!

De nem akarok cigiző lenni, sajnos a gyerekeim is szivják, és példát akarok mutatni, ma már "ciki" a cigi!

108. Zsú1965 (válaszként erre: 104. - Blazserbozso)
2012. nov. 7. 13:06

Én pl.egyáltalán nemhittem benne, és nem is volt bennem szent ehatározás. Gondoltam, próba szerencse, mert nem vagyok túl akaraterős, sajnos.

A cigicsikkes hókuszpókot a helyére tettem magamban (sokaknak kell a varázslat), és nekem bizony haszált.

A leghatékonyabb módszer jelenleg,. de ez sem válik be mindenkinél.

Mindenesetre, akinek segítségre van szüksége, az ne hagyja ki, nem olyan nagy összeg.

Ugyanez nen mondható el a tapaszról, az mellett én vígan bagóztam.

Ja , és napi 2 dobozzal szívtam...

107. Regin_a (válaszként erre: 106. - Cicaaa65)
2012. nov. 7. 09:05

Látatlanban? Látva is baromság

:)


Ugyanakkor 2 embert ismerek akik abbahagyták, az egyik orvos

Nem más ez mint valami agykontroll. HA hiszel benne mélyen, használ, de reális ember nem hisz, igy nem is tud leszokni vele

106. cicaaa65 (válaszként erre: 104. - Blazserbozso)
2012. nov. 7. 08:41
Ez még látatlanban is kamu, átverés.
105. Emili56 (válaszként erre: 104. - Blazserbozso)
2012. nov. 7. 00:01
Én 6 éve szoktam le ezzel a biorezonanciás kezeléssel. Igen, kell hozzá az elhatározás, hogy valóban eddig és ne tovább a cigivel, de nekem biztosan segített, s a barátaimnak is. Most nem tudom az árakat, akkor egy karton cigaretta ára volt...ennyit talán másoknak is megér az egészségük.
2012. jan. 26. 11:09

Nos, én nagyon morcos vagyok ezekre a cégekre, mindet betiltanám és nagyon gusztustlannak tartom, hogy a törvények engedélyezik az ilyen félrevezetéseket. Ugyanabba a csoportba sorolom, mint a betelefonálós játékokat, a tévéshopos átveréseket és a beteg, kiszolgáltatott embereket megcélzó "csodagyógymódok" lelkiismeret nélküli forgalmazóit.

Én magam részt vettem egy ilyen biorezonanciás marhaságon, megkajáltam sajnos a dumát. Miután jópárszor próbálkoztam akkor már a leszokásról, gondoltam, megpróbálom. Akkor még 10 ezerbe fájt a kísérlet. Elmentem és már az furcsa volt, hogy az utolsó elszívott cigim félbehagyott csikkjét be kellett vinnem és azt beletették egy ócska konzervdobozba (!), ami vezetékekkel volt összekötve a csodagépppel. Mondván: "ez a készülék így az általam szívott márkájú cigi rezgésszámát veszi át". Én gondolkodó ember vagyok, ez a humbug már akkor sértette a fülem. Aztán két rézlapra rátettem a kezem, 10 percig sámánkodtak és mehettem utamra. Fél óra múlva már ugyanúgy ingerenciám volt a rágyújtásra, néhány óráig kínlódtam, aztán rágyújtottam.

Felhívtam őket, azt mondták, menjek vissza egy ingyenes "megerősítő" kezelésre. Visszamentem, eredmény ugyanez. 3 órára sem szoktam le ezzel és nem is éreztem a világon semmit.

Mostmár, hogy azóta magamtól képes voltam felhagyni a cigivel (remélem, ki tudok tartani), világosan látom, hogy ez a biorezonancia-kamu egy placebo. Azoknak használ, akik képesek elhinni ezt a tudománytalan baromságot, de azok maguktól szoknak le, nem a biorezonanciától. Ha valakinek a placebo hatás megér ennyi pénzt, mert ezzel tudja magát "meghülyíteni", az fizessen és próbálja ki. De azt ígérni, hogy ez bármilyen mértékben használ, mert a cigi rezgészámát átvéve kiiktatja a rezgéseivel a cigaretta iránti függőséget... hát ez a világ legnagyobb hazugsága.

103. Zsú1965 (válaszként erre: 102. - Ökörszem)
2011. ápr. 20. 13:45
Én már 8 éve vagyok hálás nekik...
2011. ápr. 20. 11:13

Egy éve nem írt senki ide...

Én kipróbáltam a biorezonanciás kezelést. Kamunak is tűnik meg nem is. Lehet hogy csupán te beszéled be magadnak, hogy valóban hat... minden estre a kezelés után elbágyadtam, és szenvedek azóta is, mert az elvonási tünetek jelentkeznek (nem folyamatosan, hanem rámtör néha a gondolat.) Qrva jól esne egy cigi, de azért mondok nemet, mert végig akarom csinálni és nem azért mert megutáltam, vagy olyan nagyon segített volna a program. Öntöm magamba a vizet és nem eszem tele magam, igyekszem nemkávézni és nem sörözni... Szóval semmit nem merek.

101. githaj (válaszként erre: 97. - 2f4fe453b8)
2010. máj. 25. 07:25
Neharagudj de nem rtek veled egyet. Én leszoktam majd 30 év utáni dohányzásról, az utolso idoszakban pipadohányt szoktunk tolteni a cigipapírba és abbol naponta elszívtam 2o szat. Tobbszor szerettem volna leszokni de nem ment.Meghallottam hogy van egy érdekes módszer és jelentkeztunk. Nem tudom ugyanaz e amirol szó van. Nekunk pántot tettek a fejunkre, térdunkre pléh forma lemezt arra a kezunket és gépre kotottek 20 percre.Tulajdonképpen a nikotin éhséget blokkolták le, amit jóval késobb tudtam meg a kezelo orvosomtól.Aki le akar vele szokni, leszokik, vagyunk tobben akik igen de akadnak olyanok is akiknek nem sikerult. Semmiképpen nem a cigire koltott pénz teszi az egészet, mert amíg cigiztem fizetés elott is volt pénzem most meg nincs.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook