Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvői csokor allergiásoknak fórum

Esküvői csokor allergiásoknak (beszélgetős fórum)

14. abo07
2011. febr. 28. 10:46

Sziasztok!

Nekem idén tavasszal lesz az esküvőm. Csokor kérdésben nem volt nagy választék, mikor az angol oldalakon rábukkantam a bross csokrokra, rögtön tudtam, hogy nekem ilyen KELL... Már el is készítettem. Szerintem meseszép lett. Ráadásul külföldön lesz az esküvőnk, és külön öröm, hogy nem kel kint készíttetnem a csokrot... Olyan színű lett, amit szeretnék. És örökre gyönyörködhetek benne... Ha valakit érdekel szívesen küldök képet, tuti nem allergizál.

Szép napot és jó készülődést mindenkinek!

2011. jan. 10. 14:51
A kitűző is kérdés, passzolnia kell a csokorhoz...
2011. jan. 9. 19:16
Vagy ami még eszembe jutott, persze ez attól is függ, milyen magas vagy: az ún. "bíder" csokor. Minden zöld élő, csak az az egy szál virág lenne a selyem... aki szalad, nem látja, aki megáll, nem azt nézi... És akkor a vőlegény kitűzője??
2011. jan. 9. 19:09
a kristálycsokrot én is néztem már, jó lenne tapasztalatokat olvasni róla. a bimbós virágot nem merném bevállalni.
10. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Gombi1981)
2011. jan. 9. 19:06

Azt olvastam néhány hónappal ezelőtt, hogy aki pollenallergiás, az egyen meg naponta egy evőkanál mézet. Így állítólag a szervezete nem termel antihisztamint a virágpor ellen.


Mondjuk egy gyönyörű bimbós hosszú szál rózsa csokor helyett?? (már láttam ilyet...)

2011. jan. 9. 18:59
vagy a kristálycsokrot javaslom én is, vagy a tulipánfa virágát.... mindkettő drága, de előbbi egy életre szól, utóbbiból 3 virág is elég egy csokorba, és gyönyörű:-) állítólag kevésbé okoz allergiás tüneteket...
8. Serry (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2011. jan. 9. 18:57
Rossz vicc.... nem hallottál még róla?
2011. jan. 9. 18:56

Nekem is első körben egy megjegyzés jutott eszembe: Miért nyáron van az esküvő amikor még a levegőben is virágpor van? Ha ennyire allergiás vagy? De ez a ti napotok neked kell tudni.


Selyemvirágcsokor? Szóba jöhet? Nagyon élethűeket tudnak már csinálni. Érd kelődj virágárusoktól.. ha más nem telefonon. De rendeléskor valakinek úgy is be kell mennie.:)

2011. jan. 9. 18:55
2011. jan. 9. 18:55

már ne is haragudjatok, de ez milyen rakció?!

aki nagyon beteg, mint a férjem is az allergiától, iszonyatosan megviseli pár órás szaglászás.... ejnye már...

4. gombi1981 (válaszként erre: 3. - Gubóka)
2011. jan. 9. 18:54
Gubóka, ott van a szmájli, talán nem akart megbántani :)
3. Gubóka (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2011. jan. 9. 18:52
nem állt szándékomban hozzászólni, de h te mekkora egy ...... vagy! hogy lehet irni? még viccbol is... neked h esne keszulnel az eskuvodre es valaki iylet irna...miylen emebrek vannak...
2011. jan. 9. 18:51
Nagy eséllyel úgyis elváltok. Akkor meg minek tennéd ki magad ilyen veszélyeknek? ;-))))
2011. jan. 9. 18:42

Sziasztok!


Allergiás vagyok minden virágra,ezért szóba sem jöhet, hogy az esküvőmön, ami nyáron lesz, virág kerüljön a kezembe,vagy akár a közelembe. Alternatívaként találtam a kristálycsokrot és a tartósított virágot, de ez utóbbi elég drága, ezért keresem még a megoldást. Volt valakinek hasonló problémája?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook