Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egri nőgyógyászok tarifái és vélemények, tapasztalatok róluk fórum

Egri nőgyógyászok tarifái és vélemények, tapasztalatok róluk (beszélgetős fórum)


17. Orsica24 (válaszként erre: 16. - Kyoko)
2020. jún. 13. 10:49

Szia!

Megtudtál azóta valamit Kelemen doktorról? Én is nála akarok szülni. :)

16. Kyoko
2020. máj. 7. 08:56
Sziasztok, nem tudom hogy valaki olvasni fogja-e, de kíváncsi lennék arra, hogy Kelemen doktor úr mennyiért vállalja a szülést? Lassan 8 éve hozzájárok mindenféle problémámmal, ő lesz a választott dokim is, csak jelen helyzetekben még nem volt alkalmunk beszélni vele, de ettől függetlenül, ha valaki szült már nála az elmúlt években, akkor milyen tapasztalatai vannak róla, illetve mennyi is volt az egész pénzügyekben? Előre is köszönöm! (amúgy én teljesen elégedett vagyok a doktor úrral, csak ajánlani tudom!)
2017. márc. 13. 07:08
Sziasztok! Remélem még olvassa valki ezt a topicot. :) Nemrég költöztünk Egerbe a párommal, és mivel már nagyon szeretnénk babát, szeretnék felkeresni egy nőgyógyászt, hogy minden rendben van-e. Tudna írni valaki esetleg magándoki elérhetőségét? Interneten nem találtam semmi konkrétumot. Vagy a szakrendelés hogy működik, kell időpontot foglalni? Baj, ha még nem vagyok bejelentkezve, ideiglenesen sem? Köszönöm előre is!
2013. jan. 26. 17:08

Egri nőgyógyászt ajánljatok 50 éves nőnek műtéthez.

Tarifák?

köszi

2012. szept. 4. 18:25

Szia

Valaki volt már dr. Mikó Gabriellánál?

Ha igen akkor milyen kedves stb?

Tarifa?

12. fejeragi (válaszként erre: 11. - Leravy)
2012. márc. 9. 15:43
Szia! Irtam a masik forumon...
11. leravy (válaszként erre: 10. - Fejeragi)
2012. márc. 8. 15:24

Szia,

De jó, már nem is hittem benne, hogy valaki még olvassa ezt a fórumot...

Pont tegnap voltunk a kórházban, és véletlenül összefutottunk Tárczy dokival, így ő lett a dokim... később, amíg rá vártam, találkoztam Kelemen dokival is, szimpi volt, de most már maradok Tárczynál, ha elégedett leszek! Eddig kedves, de még nagyon nem ismerem... jókat olvastam róla, reméljük minden rendben lesz!


Fülöp Viktort nem ismerem...


Esetleg szülésznőt tudsz ajánlani? Lehet választani?

10. fejeragi (válaszként erre: 9. - Leravy)
2012. márc. 3. 15:48
Szia! En Kelemen Zsoltrol eddig csak jokat hallottam,Tarczyt nem ismerem! Az en orvosom Fulop Viktor! Nekem "bevalt"!!!:)
2012. febr. 27. 14:48

Sziasztok, van még valaki, aki olvassa ezt a fórumot?

Most költözünk Egerbe, 25 hetes kismama vagyok, és keresek egy jó dokit! Tárczyt és Kelemen dokit ajánlották eddig, van róluk valami vélemény?

8. Evici85 (válaszként erre: 7. - C92b8757f2)
2011. jan. 22. 10:57

igen sokan mondják Fülöp Viktort is, én személyesen nem ismerem.

Hát szerintem mostanság olyan 5-6000ft között mozognak/ alkalom.

Bár lehet még keveset is írtam

2011. jan. 22. 10:44

Köszi Evici, minden vélemény számít. Még nem tudtam dönteni, meg végülis még ráérek.

Most a napokban még Dr Fülöp Viktort ajánlották nekem, róla tud valaki valamit? Egy magánrendelés milyen áron mehet mostanság, úgy ha rendszeresen járok a választott dokihoz? Nekem 3 éve 4000/alkalom volt a dokim, de az akkor olcsónak számított.

6. Evici85 (válaszként erre: 5. - C92b8757f2)
2011. jan. 21. 17:10

Nekem Fricz indította be a szülést!

Nagyon kedves aranyos ki doki!

2011. jan. 19. 09:42
Engem is érdekel a téma, Varga és Fricz akin gondolkodom, júniusra vagyok kiírva.
2011. jan. 9. 17:37
Varga Doktort dicsérik nagyon...nem tudom én még nem voltam nála. Meg a Tárczy Csabát, róla azt hallottam hogy nem a pénzre megy, az egyik bari nőm most szült nála, meg van vele elégedve. Hát kitudja, de én is nagyon kíváncsi vagyok ki melyik dokihoz jár és milyen. nekem is már aktuális lenne...
2011. jan. 9. 16:25
erre én is kíváncsi lennék!
2011. jan. 9. 16:17
Egerben keresek egy jó, nőgyógyászt. Érdekelne, hogy kinél mennyi a magánrendelésen egy vízsgálat, szűrás, spirál felhelyezés stb és ti kivel vagytok megelégedve?
2011. jan. 9. 16:16
Egri nőgyógyászok tarifái és vélemények, tapasztalatok róluk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook