Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Hogy tudnám 14 hónapos kislányomat cici nélkül elaltatni?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Totyogók

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

9. fokhagyma2011-02-05 17:42
Okosan döntöttél. Szopiztass, ameddig csak tudsz, és ameddig a babád igényli!
(válasz Ganz 8. hozzászólására)

8. Ganz2011-01-10 08:35
Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólást!
Egyáltalán nem fárasztó nekem, sőt már alig várom , hogy jöjjön a szopizás ideje, csak azt szerettem volna megtanítani, hogy magától elaludjon.
Akkor még várok 1 évet(ha lesz tejem), és akkor megpróbálom megbeszélni vele...;))

7. hancsalean2011-01-09 14:57
De ha nagyon fárasztó ez Neked, akkor fokozatosan 1 hét alatt megtaníthatod rá. Símogasd sokat, beszélj hozzá és minden nap kevesebb ideig hagyd rajta. Sírás nélkül nem megy és igazán 2 éves koruk körül fogadják el, értik meg a helyzetet. Ennyi idősen csak beletörődnek.
(válasz Ganz 1. hozzászólására)

6. hancsalean2011-01-09 14:55
Én azt tudom csak mondani, hogy nagyon hamar felnő majd a kicsi, sokan nem tudnak szoptatni, Neked sikerült és még mindig szopik. Ne vedd el még Tőle/tek ezt az örömöt. Nekem a nagy 2,5 évig , a középső 20 hónapig, a legkisebb még 21 hónaposan is szopik. (éjjel is felébredt többször is, csak 1 hete makacsoltam meg magam és így csak 1 alkalomra csökkent az ébredése).

Tényleg csak pár másodperc az élet, bármikor elveszíthetjük egymást, örülj ennek a meghittségnek és MINDEN alkalommal jól jegyezd meg a pillanatot.
(válasz Ganz 2. hozzászólására)

5. katili2011-01-09 14:31
Megértelek,mert én a kisfiamat csak 2 évesen tudtam leszoktatni arról,hogy cicin aludjon el,azután még 2 és fél éves koráig szopott.
Szívfájdalommal tudod leszoktatni,mert az anya szíve "megszakad",amikor sírni hallja a gyerekét...
Pár nap az egész,szerintem nem kellenek hozzá hetek.Sok sikert!

4. Naricsi2011-01-09 14:31
Meglásd leteszi magától!
(válasz Via_ 3. hozzászólására)

3. Via_2011-01-09 14:15
Szerintem kár az ilyesmit erőltetni, leszokik róla magától.
(válasz Ganz 2. hozzászólására)

2. Ganz2011-01-09 14:13
Az a helyzet, hogy elalvás előtt mindig szopik és utána elalszik mellettem.
Átteszem az ágyába, és nagyon jót alszik akár délután, akár este...reggelig.
Mindig mosolyogva, gügyögve, kipihenten ébred!
2 éves koráig vagy tovább szeretném szoptatni, de szeretném megtanítani, hogy egyedül elaludjon.

1. Ganz2011-01-09 14:08
Hogy tudnám 14 hónapos kislányomat cici nélkül elaltatni?