Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi az a gprs? fórum

Mi az a gprs? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 9. 19:45

Amúgy nálunk is volt ilyen. Azzal próbálkoznak, hogyha új telót vagy új kártyát veszel, akkor a csávóka beállítja az internetet a telódon. Ha azonnal nem szólsz neki, és nem tiltatod le, akkor vége, fizetheted a köv. hónapban a jó nagy összeget.


Amikor ez volt velünk, akkor utánanéztem a neten, és sok helyen olvastam, hogy ilyenkor írnak egy szép kis levelet, amire a mobilos azt válaszolja, hogy a következő hónapban vagy az egész, vagy részösszeget jóváír. Mi is kaptunk részösszeg jóváírást.


Ha keresgélsz a neten, akkor még levelet is találsz, ami alapján mi is megfogalmaztunk egyet. Akkor mertünk írni nekik.


Próbáld meg, érdemes.

2011. jan. 9. 19:41

[link]


Ezt a fórumot nézd át, itt mindent megtudsz.

2011. jan. 9. 19:17
Sziasztok,koszi a segitseget,de felhivtam ma a kocsog temobilt....es mit mondak????? Hogy netstart csomagba vagyunk es az ha uj keszuleket vasarolok akkor jar... de mondom nekunk van ruter es nincs szuksegem a mobilos netre. Akkor mondom errol nem kellett volna felvilagositast adnia valakinek? Meg pimaszul azt valaszolja,hogy az sms is ilyen szolaltatas,arrol kaptunk e felvilagositast? Szuper meg mi vagyunk hulyek..es mar majd 10 ezret kiszedtek a zsebunkbol....
8. russodebby (válaszként erre: 7. - Shaikan)
2011. jan. 9. 15:18
Tudom,mi hogy működik. Van olyan teló,ami pl. az mms küldésnél is használ "adatforgalmat", ami szoftver hiba. Kérdezd meg a Nokiát, nagyobb a valószínűség,hogy ők meg tudják mondani,mitől lehet.
7. Shaikan (válaszként erre: 6. - Russodebby)
2011. jan. 9. 11:48
A GPS, vagyis a globális helymeghatározó rendszer nem használ telefonkapcsolatot, az még offline üzemmódban is használható. NokiaX6-om van, és használtam már így.
2011. jan. 9. 11:38

Szia!

A GPRS az a leglassabb adat átvitel a telefonokon (ez még a wapnak a gyorsasága) érdemes utána nézni,mert lehet egyszer véletlen neteztél a telódon és azóta is folyamatosan "tölt le" valamit. Régen én is jártam így.

2011. jan. 9. 11:32

Én úgy tudom, hogy az egy adatátviteli forma (nyilván gyorsabb) . A beállításaidban le tudod tiltani. Használja az sms, mms, wap és még a fene se tudja mi.

Azért valaki csak okosabbat mond ez ügyben, mint én. ;)

2011. jan. 9. 11:22

Szia, köszi, de nem tud félrenyomódni, mert nem hordom a zsebemben és érintőképernyős:)


Ha netezek, akkor csak a mi wifinken keresztül, biztos, hogy le van tiltva az anélküli net.

Én még valami gps vagy valami útvonaltervezőre gondolok:S

2011. jan. 9. 11:16
fellépsz internetre.. ez egy szolgáltatás.. valószínűleg a zsbeedben félrenyomódik a gomb:-((
2011. jan. 9. 11:13

Folyamatosan ezért magas a telefonszámlám.

Nem is használok ilyet, azt sem tudom mi, a kijelzőmön sincs ilyen.

Ha telefonról netezek azt wifin keresztül teszem.

2-3 ezer fo-ot nyom minden hónapban a számlámon, pedig a mobil internetet is kikapcsoltam mikor megvettem a telót:S


Hívjam fel a szolgáltatót?

2011. jan. 9. 11:12
Mi az a gprs?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook