Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítenétek? Véleményeket, tanácsokat várok! (köszönöm) fórum

Segítenétek? Véleményeket, tanácsokat várok! (köszönöm) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. jan. 10. 08:16
Köszi Mindenkinek aki írt!
147. Panka78
2011. jan. 9. 16:37

Figyi! Szerinem beszélj Vele!

Ha félsz attól, hogy nem találod majd a szavakat, írj Neki levelet.

Talán úgy jobban sikerül majd megfogalmaznod, azt amit érzel.


Csak így tudsz tiszta vizet önteni a pohárba!

Ha nem tudja, hogy ez így neked rossz, miért változtatna? (mondjuk maga miatt, de ez más tészta)

Beszélj-beszélj-beszélj!

Ha fontos vagy neki, hidd el, változtatni fog. Lehet, hogy 'segítened' kell, de ugye mi nők tudjuk, hogy a pasikat irányítani kell.

Jobb tisztázni a dolgokat! Ha olyan történik majd, ami Neked rossz, magyarmán nem történik semmi, könnyebb/jobb lesz, minnél előbb elengednek.

Hidd el, ez a Te érdeked!

2011. jan. 9. 16:19

Bevallom, hogy maga alá gyűrt ez az egész!


Kicsit "vicces", hogy megrémült attól, amilyen reakciót kiváltott belőlem ez az egész!

Azt mondja, hogy bízik bennem, abban, hogy nem hagyom ott..

Csak tudjátok, úgy vagyok vele, hogy szeretnék egy kapcsolatot, de nem mindenáron!


Amíg nem tudtam "erről" úgy éreztem, hogy megtaláltam álmaim pasiját.. és rossz azzal szembesülni, hogy talán mégsem!

Egy dolognak viszont örülök.., hogy nem lettem szerelmes! Mert így 'simán' is pocsékul érzem magam.:(((((

2011. jan. 9. 16:16

Higgyétek el, hogy nekem is van 1000 meg 1 kérdésem!

A baj csak annyi, hogy nem biztos, hogy most "szükségem" van a válaszokra!

144. Panka78
2011. jan. 9. 16:10

Viszont egy dolgot fontosnak tartok leírni!

Annyira meghallgatnám ezt a pasit!:D

143. Panka78
2011. jan. 9. 16:09

Lehet, hogy csak kell neki valaki, aki ápolja a lelkét.

Aztán annyira, olyan rég akarja ezt a nőt, hogy amint lehetősége lenne rá, egyből a nő karjaiba futna!

Ahogy meg olvastam, ennek a nőnek nem létezik olyan, hogy tiltott gyümölcs!

Amint megtudná, hogy ti komolyan együtt vagytok, úgy rárepülne a pasidra, hogy öröm lenne nézni!

2011. jan. 9. 15:13
azért elég érdekes és tanulságos volt visszaolvasni. sokan látják a dolgot hasonlóképpen, azonban konkrét ötlet tanács pár esetben, mert ugye nem is lehet! Ezt a fóruminditónak és a srácnak kell eldönteni, ha annyira szereti Őt, akkor az én vél.szerint igy végigolvasva kissé kibővitve az infokat , nos akkor nem beszélek a másik nőről!!!!!! mert miért is beszél róla,???!!!! na van itt tényleg megbeszélnivaló azthiszem, az első kommentemben azt irtam hogy vágj bele bármennyi ideig is leszel boldog megéri, mostmár vannak kétségeim,hogy boldog-e leszel vele?! Őszinte véleményt vártál, a tanács ismerd meg jobban és ne türd el,hogy a nőciről szóljon a beszélgetésetek, mert akkor lassan átmennek a talik a "lelkitárs" relációba.........
141. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 133. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 14:39

De most akkor csak egyszer említette, vagy egyfolytában erről beszél? :)

Az én munkahelyemen is van egy férfi, akivel néha eljártam cigizni. Jókat lehetett vele beszélgetni filmekről, zenéről, lelki dolgokról akár. De ez napi 10-15 perc volt. Aztán nőnapon beállított egy akkora csokorral, mint egy kiselefánt. Na, akkor éreztem, hogy nem lesz ez így jó. megjegyzem többször mondtam neki, hogy eszébe se jusson udvarolgatni vagy valami, és nem is kacérkodtam vele.

Lényeg, hogy le kellett építsem, mert képtelen fölfogni, hogy nem megyek bele flörtimörtizésbe vele. Elvetette a sulykot, átlépett egy határt.

Na, ő is egy olyan típus, aki azóta is küld néha levelet, és hülyeségeket beszél benne. Úgy viselkedik, mint egy elhagyott szerető.

Szeret szenvedni, ez a szenvelgés a lételeme.

Úgyhogy az, hogy ki mit lát bele egy munkahelyi kapcsolatba, ennyire eltérő lehet...Kívülről pedig minden másképpen fest. A kollégák pedig pletykásak, és örülnek ha van min nyammogni.

Nem vettél észre nyígásra, szenvedésre való hajlamot a srácon?

140. sorstárs (válaszként erre: 135. - Panka78)
2011. jan. 9. 14:11

Többek között innen tudjuk: 97. és 99. hozzászólás!

Ha már így kérdezed, szerintem naiv vagy. :) Én meg túl kemény?! :)

Jó megtartani azt, akiről tudjuk, hogy odavan értünk addig, amíg nem derül ki, hogy attól akiért epekedünk, lesz-e viszonzás. Kényelmes, elegáns módszer. Nők és férfiak is alkalmazzák.

139. Panka78 (válaszként erre: 138. - Panka78)
2011. jan. 9. 14:11
DE hangsúlyozom! Senki nem tudja, hogy Ő mit választ, hogy mit választott!
138. Panka78
2011. jan. 9. 14:09

Igaz, azt én sem értem, hogy abban az esetben, ha valaki komoly kapcsolatot vágyik, ha szeretetre, akkor miért nem azt választja?

Mennyivel jobb a "csak" játszadozás? Főleg akkor, ha a férfi résztvevőt sem testileg, sem pedig lelkileg nem elégíti ki..:S

137. Panka78
2011. jan. 9. 14:07

Szerintem, mindenki életében van valami hasonló történet.

Igaz, az is kérdés, hogy ezt le tudjuk, le akarjuk-e zárni!?!?!

136. Panka78
2011. jan. 9. 14:05

Én adnék neki egy esélyt!

Akkor talán kiderülne, hogy mi játszódik le a pasiban.

135. Panka78 (válaszként erre: 134. - Sorstárs)
2011. jan. 9. 14:04

De ezt honnan veszitek?

Elmesélt valamit az a szerencsétlen pasi!

Azt nem tudjuk, hogy még mindig azért a nőért ácsingózik-e! Tudjuk?


Nem akarja elveszíteni a fórum indítóját! Akkor csak érez valamit! Vagy én vagyok túl naív?

134. sorstárs (válaszként erre: 133. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 13:57
Így van, nem rajtad és nem kettőtök kapcsolatán van a hangsúly, ez önmagáért beszél!
2011. jan. 9. 13:49

Egyfolytában azt hangoztatja, hogy nem a nőn van a hangsúly, ebben a történetben.


Mit bánom én! A tényen nem változtat.. hangsúly van valamin! és itt most ez a lényeg:(

2011. jan. 9. 13:46

Azt mondja, hogy kapcsolatra vágyik.

De igazából kérdés, hogy milyenre..

2011. jan. 9. 13:29

Az, hogy te ezt szeretnéd látni, és hogy valóban így is van-e, az ugye nem biztos, hogy egyezik.

Mi, nők sajnos sokszor túlképzeljük a férfiak érzéseit. Lehet, hogy még nincs felkészülve egy komoly kapcsolatra, elég lenne neki egy románc az elérhetetlen nővel.

Eközben Te egy komoly kapcsolatra vágyó, gyermekes anyuka vagy. Lehet, hogy ez (= a te körülményeid, a veled járó csomag) elriasztja.

DE ez csak egy verzió. Millió lehet még, de ezt csak ő tudja. Ha nem beszél őszintén arról, hogy veled kapcsolatban mi van, csak a másik nővel + a munkahelyi sértettséggel kapcsolatban beszél, az mellébeszélés, szerintem.

Így pedig Te csak a jelekre támaszkodhatsz, amikből olvasnod kell!

130. Panka78
2011. jan. 9. 13:26

És, hogy koncentráljon Rád, ha a Te életed sem tiszta?

Neked férjed van, Neki meg ez a Nő!


Bár úgy gondolom, hogy ez a nő, nem játszik tisztességesen!

129. Panka78
2011. jan. 9. 13:25

Nem lehet, hogy ennek a fiúnak csak egy baja van?

Éhezik a szeretetre!

Ott volt ez a nő, jobb híjján ez is jó volt!

Aztán annyira belelovalta magát a történetbe, hogy sérült!

Nem biztos, hogy most is azért a nőért rajong!

Szerintem, ha igazán szeretni fogod, elfelejti azt a másikat.

2011. jan. 9. 13:17

Pedig annyira éhezik a szeretetre!

Ez látszik!

..csak akkor nem értem, hogy miért nincs benne 100%ig ebben a kapcsolatban?

2011. jan. 9. 13:12

Nem gondolod, hogy egy erős, határozott férfi kell neked, nem pedig egy gyerek, akit még nevelni, formálni kell?!?! Gyereked már van, most társ kellene, akire támaszkodhatsz, és akivel működik az "érzelmekben adsz és kapsz" dolog.

Ő nem tűnik alkalmasnak erre a feladatra.

126. 8285925b39 (válaszként erre: 125. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 13:12
... ehhh... szerintem kiveséztük.... :)
2011. jan. 9. 13:10
A legjobb duma: "Én nem szeretnélek ez miatt elveszíteni!"
2011. jan. 9. 13:09

Sajnos én is ezt érzem!

Hogy nem vagyok Neki elég fontos!


És olyan bénának érzem,hogy egyfolytában azt magyarázza, hogy ne haragudj! Én nem azt akartam! Lelkifurdim van, hogy megbántottalak! stb. stb.

123. 8285925b39 (válaszként erre: 120. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 13:08
Ne miattad temesse el!!! .... saját maga miatt, és immár egészséges lelkülettel forduljon feléd. Ez a fair. :)
122. sorstárs (válaszként erre: 120. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 13:07
Temesse el, aztán álljon eléd határozottan! DE addig Te ne várj, és ő ne gondolja azt, hogy Te ott vagy kéznél!
2011. jan. 9. 13:06

Szerintem a nő fürdőzik az ő imádatában, a pasi meg a tőled kapott figyelemben.

Jöhetne valaki, aki most már érted van oda, mert így nem megfelelő a leosztás neked ebben a trióban!

2011. jan. 9. 13:05
Akkor mondjak le arról, hogy miattam "eltemeti" ezt a munkahelyi dolgot?
119. 8285925b39 (válaszként erre: 116. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 13:04
... hja meg határozatlan, meg tehetetlen, meg nincs tekintettel az érzéseidre, a veled való kapcsolatra...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook