Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Epson SX105 nyomtatóm van, begyűrte a papírt nyomtatás közben, kivettem, de most nem nyomtat. Mit tegyek? fórum

Epson SX105 nyomtatóm van, begyűrte a papírt nyomtatás közben, kivettem, de most nem nyomtat. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)

2011. jan. 8. 21:06
annyira nagy baja nem lehet, csak nem értek hozzá. azt hittem majd itt tudnak segíteni:(
2011. jan. 8. 21:04
Szerintem vidd el Hétfőn szerelőhöz. Nekem már nincs jobb ötletem. Sajnálom.
2011. jan. 8. 21:02

Át néztem, nem látok már benne papírt.

kiadja simán, csak ha nyomtatni szeretnék akkor egy ideig behúzza és semmi.

Már még a konnektorból is kihúztam már, de semmi. Újra azért nem tudom telepíteni, nem megoldható mert a gépemen egy olyan windows lett feltéve amivel nem kompatibilis a nyomtató. csak simán össze van dugva és amit kellett az eddig ki tudtam nyomtatni...:( most akkor mit csináljak??

2011. jan. 8. 20:17
Valahol lehet egy beakadt papírfecni. A munkahelyemen volt dolgom ilyesmivel, ott is nagyon alaposan át kellett nézni a nyomtatót minden begyűrés után, mert a legkisebb darabkára is azt hitte, hogy egy egész papírlap.
2011. jan. 8. 20:16
Indítsd újra a gépet, ha úgy se indul el a nyomtatás, akkor szedd le a nyomtató programját és telepítsd újra. Mikor elindul a program kalibrálni kell. Elvileg utána működni fog! Nekem újra indult az Epsonom.
2011. jan. 8. 20:13

Epson SX105 nyomtatóm van, begyűrte a papírt nyomtatás közben. Nehezen sikerült kivenni a begyűrt papírt, de azóta nem nyomtat!!

Scanner, másol, de nyomtatni nem nyomtat!

Tud nekem ebben valaki segíteni???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook