Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » XIII. és IV. kerületi általános iskolák fórum

XIII. és IV. kerületi általános iskolák (beszélgetős fórum)


2011. jan. 11. 10:22

Nagyon kellene a segítségetek, kérlek írjatok nekem az említtett sulikról! :)

Köszi. Noémi

2011. jan. 8. 21:37
Van még valakinek tapasztalata a sulikkal kapcsolatban? Köszi szépen előre is. :)
2011. jan. 8. 19:40
8 évre. Elírtam. :)
2011. jan. 8. 19:40

Köszönöm szépen az infókat. ( évre tervezzük mi is a sulit, nem 12-re.

Hétfőn megyünk elbeszélgetésre. Öt leendő elsős lesz ott a szüleivel és állítólag az igazgatóhelyettes vezényli le az egészet. :) Kicsit izgulok, de a gyereket nem stresszelem ezzel. Nagyon szeretnénk oda menni.

Én középiskolában tanítok és sok diákom jött a Károlyiból, többségükkel teljesen meg vagyok velük elégedve. :) Örülök, hogy jónak tartjátok az általánost.

3. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - 17e4cf390a)
2011. jan. 8. 19:36
A Károlyinak az általános iskolai része híresen jó...a gimi része egy kalap szar(tapasztalat,oda jártam)de az még egyelőre Titeket nem érint!:)
2011. jan. 8. 19:27
Az én gyermekeim a Károlyiba járnak és nagyon meg vagyok elégedve vele. Egyedül a lányom osztályfőnökeivel nem vagyok kibékülve.
2011. jan. 8. 19:14

Sziasztok! A lányom a 2011/2012-es tanévben kezdi az elsőt. A XIII. kerületben lakunk, és a IV. kerületben dolgozom, ezért ennek a két kerületnek az iskolái érdekelnének. Van valakinek tapasztalata valamelyik suliról?

A Berzeviczy Gizellába tartozunk, mi eddig a XIII: kerületi Gárdonyi Gézával és a IV. kerületi Károlyi 12 évfolyamossal szimpatizálunk.


Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook