Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki, hogy a Farmerama játékban hogy kell tojást szerezni? fórum

Tudja valaki, hogy a Farmerama játékban hogy kell tojást szerezni? (tudásbázis kérdés)


2018. nov. 29. 13:46
Én nem tudom, sajnos
8. fogadósné (válaszként erre: 1. - Katibeaify)
2014. ápr. 16. 08:47
Amikor ajándékozási nap van, kérjél valakitől tojásfát, akkor is lesz tojásod.
2011. szept. 30. 16:36
hat eloszor is kell minel hosszabb ideig ero dolgokat ultess hogy sok szoget deszkat meg stb.-t kapjal tuanna a muhejben ha minden megvan megepited es kiteszed!oala es mar masnap reggel meg is van az elso tojas
2011. jan. 8. 07:53
Nem lehet szöget venni sehol. Ha aratsz, akkor lehet találni - ha a feladatoknál megcsinálod a terméesztői feladatot (sok növényt kell beküldeni), kapsz egy trófeát, aminek következtében nagyobb százalékban találsz ilyeneket, ill. ahogy niki is írta, barkácscuccot kell küldeni az ismerősöknek, hamar meglesz.
5. 171925f409 (válaszként erre: 4. - Katibeaify)
2011. jan. 8. 07:26
Szöget szerszámot fát azt nem lehet venni azt úgy tudnak küldeni neked az ismerőseid mint barkács cucc ha elértél már egy szintet akkor tudsz tőlük kapni és te is tudsz nekik küldeni addig nem tudsz tojó területet venni:(
4. katibeaify (válaszként erre: 3. - Mamuci55)
2011. jan. 8. 06:54
Az megvan hogy hol van a gazdabolt de ott nem találom hogy hol kell szöget venni meg a többit ami kell az olépitéshez.
3. mamuci55 (válaszként erre: 1. - Katibeaify)
2011. jan. 8. 06:10
Vannak ólfejlesztések,amikor aratáskor ad a gép "szerszámokat"Ebből lehet majd tojástojó tyúkólat fejleszteni,a rendes tyúkólra rátéve.Itt lesznek majd tojások ,nem voltam bonyolult?Az ólfejlesztések a városban vannak.
2. Camay (válaszként erre: 1. - Katibeaify)
2011. jan. 8. 05:20
Tartsal tyukot es majd lesz tojasod. :)vagy vegyel a piacon.
2011. jan. 8. 05:07
Tudja valaki hogy a Farmerama játékban hogy kell tojást szerezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook