Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rémálomnyaralás-Egyiptom fórum

Rémálomnyaralás-Egyiptom (beszélgetős fórum)


1 2
56. aysa777 (válaszként erre: 55. - Fairytalentum)
2011. febr. 1. 12:27
Köszönöm-az-"együttérzést",szívemből-szóltál!!!!Még-a-3tól-is...
55. fairytalentum (válaszként erre: 1. - Aysa777)
2011. febr. 1. 10:08

Arabosan megmondva ez egy nagy KARAF! /moslék/

Sajnálom hogy így jártál,és jogos volt a panasz!

Nagyon-nagyon messze áll ez az 5*-tól.

Gyalázat!

54. aysa777 (válaszként erre: 53. - Timejja75)
2011. febr. 1. 07:39
ugye-ugye;)
53. timejja75 (válaszként erre: 52. - Aysa777)
2011. jan. 31. 22:03
tiszta szerencse.
52. aysa777 (válaszként erre: 50. - Timejja75)
2011. jan. 31. 20:56
Kár,hogy-élőben-már-kicsit-más...de-nem-fogok-győzködni,szerencsére-kevesebben-látják-úgy-mint-te...:)
51. aysa777 (válaszként erre: 49. - Timejja75)
2011. jan. 31. 20:55
A-kedvemért-megteszed,hogy-ha-van-lehetőséged,elutazol-ebbe-az-állítólag-csodálatos-szállodába?:)Mert-ha-neked-ez-megfelel-5*osnak-5*os-árért,akkor-no-comment...
2011. jan. 30. 21:12

[link]


itt van egy csomó kép a "borzalmas "hotelról.

49. timejja75 (válaszként erre: 38. - -magnólia-)
2011. jan. 30. 21:09

megnéztem a neten a szállodáról fellelhető fotókat,az alapján tök rendben van a hely.

Mindíg vannak akik nyávognak,akik nagyítóval közlekednek a nyaralás alatt,hogy mit lehetne lefotózni.

Az ilyenek sehol sem tudják magukat jól érezni.

48. bucili (válaszként erre: 1. - Aysa777)
2011. jan. 15. 13:35
GYALÁZAT!
47. aysa777 (válaszként erre: 46. - Dominós)
2011. jan. 14. 07:28
ezzel tisztában vagyok, ez a mondandóm/ észrevételem lényege...
46. dominós (válaszként erre: 1. - Aysa777)
2011. jan. 13. 21:10
hát nem azért, de mi Tunéziában 3*-ban voltunk, és az különbül nézett ki, mint nálatok az 5*.
45. aysa777 (válaszként erre: 44. - 5d58fc17fc)
2011. jan. 11. 10:26

Azt még elfelejtettem írni a privátban, hogy ha egy study tour-os ennyire elfoglalt, akkor miért nem alkalmaznak az utazási irodák több kollégát erre a munkakörre? Ott vannak a frissen végzett, diplomás fiatalok, akik nem tudnak elhelyezkedni, itt meg ilyen gondok vannak...ha több study tour-os lenne, akkor nem kéne rohanni egyik szállodából a másikba, hanem el lehetne tölteni pár napot ott, és az alatt feltérképezni, biztos vagyok benne, hogy ahol ilyen problémák vannak a study tour-os előbb-utóbb belefutna ezekbe a hibákba, és akkor ő sem jelentené azt, hogy abban a szállodában minden rendben volt, és ez szuper...vagy a szállodáknak sem érdekük, hogy több időt töltsön ott, hiszen tudják, hogy ezek a hibák megvannak, és ezt bárki láthatja, aki nem pár órát tölt a hotelben...a lényeg, hogy ez nem az utas dolga, az iroda dolga, hogy meggyőződjön arról, hogy amit értékesít az megfelel-e a valóságnak, és amikor valamit 5*osra hirdet saját véleménye alapján, az valóban 5*e...és akkor talán nem a vendég/utas fedezné fel a hibákat...


Az becsülendő, hogy Te nem ajánlanál egy ilyen szállodát, mások nyugodt szívvel megteszik...hogyne tennék, hiszen alapvető dolgokkal/hibákkal nincsenek tisztában (mindegy, mi ennek az oka)...


Az idegenvezetős részre meg válaszoltam a priviben...

2011. jan. 8. 23:38
Igen sajnos vannak horror hotelek bárhol a világon. A szakemberek próbálják kiszűrni a dolgot, de nem mindig jön össze, mert nem tudunk bemenni minden szobába és minden emeletre. Kevés idő alatt, sok szálláshelyet meg kell néznünk egy nap. Egy biztos, ha belső vizsgálatkor kiderül a hotel sara, ajánlani nem fogjuk... Én nem ebben az utazási irodában dolgozom, hanem egy másikban, láttam már én is sok mindent, votlak helyek, ahol féltem elaludni, pedig én szakmabeli vagyok, mégis megkaptam a cart. Abban is biztos lehetsz, hogy senkit nem engedtem oda még a testemen keresztül sem. Viszont ez a pórul járt vendégeket nem vígasztalja teljesen természetesen, mert vele megtörténtek a dolgok. Csak egy valamit nem értek, az idegenvezetők ilyen esetekben akár át is visznek másik szállodába, kivéve ha pont szilveszterről van szó, mert olyankor brutál meg van kötve a kezük a rengeteg vendég miatt.
43. aysa777 (válaszként erre: 42. - -magnólia-)
2011. jan. 8. 18:52
Szerintem jogosan, de mondom, aki álomvilágban él, csak tegye:)..egyébként leírtam azt is, hogy a szíved joga azt hinni, amit szeretnél, és olyan véleményt írni, amihez csak kedved van...csak azt fejtsd ki kérlek, hogy miért gondolod, hogy ezzel szórakoznék, hogy kamuképeket gyártok nyaralásom alatt, kamuvideót készítek, és kamuból, meg szórakozásból fórumot írok ki...mert erre nagyon kíváncsi lennék...
2011. jan. 8. 16:24

Hűha, de felhúztad magad... Hát ez igazán szép, szerintem én nem ilyen felháborodott stílusban írtam, de ha te így érzed jól magad, akkor tedd azt.

Ez egy fórum, máskor írd oda, hogy csak azok válaszát várod, akik ugyanazt gondolják, mint te.

41. aysa777 (válaszként erre: 38. - -magnólia-)
2011. jan. 8. 16:14
Ja, és még egy dolog: lehet, hogy érdemes lett volna a végéig kivárnod...ha azok is kamuk, akkor tényleg no comment a felfogásod...
40. aysa777 (válaszként erre: 38. - -magnólia-)
2011. jan. 8. 16:10
Még valami: a mohás faldarab az udvarban készült, bárki láthatta, csak a már reggel 9kor a bárban alkohollal kezdő, minden mindegy neki vendéget nem érdekli...van pia, van kaja, többi kit érdekel alapon...én nem ez a kategória vagyok (ezt minden egoizmus nélkül, vagy felsőbbrendűség nélkül mondom)...a fürdőszobában pedig nem volt olyan négyzetcenti, amit ne lehetett volna lefotózni...csak ahogy írtam a vendégek nagy része már délre "jól érezte magát", nem foglalkozott vele...én viszont igen, mert ezért a ...ért 5*os árat fizettünk, és az iroda is így adta el...ezt próbáld megérteni, és ne azt hogy mindent fel lehet tüntetni negatív, meg pozitív színben...mellesleg ezt nem lehet pozitívban...de szíved joga véleményt formálni, ha szerinted ez kamu, akkor rendben:) Csak arra kérlek, ha egyszer ellátogatsz ebbe a szállodába, és ezt tapasztalod, vagy másik 5*ba, amit 5*osnak adtak el Neked, és ilyen "élményeid" lesznek, akkor is majd ugyanolyan pozitívan, és optimistán mondogasd az utolsó mondatot első részét!:)
39. aysa777 (válaszként erre: 38. - -magnólia-)
2011. jan. 8. 15:53

Inkább nem írok erre semmit...1 dolgot tudok mondani: menj el ebbe a szállodába kérlek idén, ha tudsz, kérd azt a szobát, amelyikben voltunk, és írd utána, hogy kamu!Köszi!

Más: Én is voltam 5*os szállodában Egyiptomban, ami 5* volt...sőt laktam is Egyiptomban, van tapasztalatom, összehasonlítási alapom, minden, ami kell...

Más: ha ez neked "csupán negatív színben való feltüntetés", akkor kívánom, hogy élj egy álomvilágban, ameddig hasonló nem történik Veled...de akkor remélem nem fogsz panaszkodni, sem jegyzőkönyvet felvenni, hanem mosolyogva fogsz ülni a teraszon, miközben a patkány a lábad előtt fut el, mosolyogva fogod tűrni, hogy minden étkezésnél hiányos az asztal, a hátadba teszik a tányért annyira nem lehet elférni, és akkor is mosolyogni fogsz, ha már hányingert kapsz a fürdőszobától...ja, és örülök, hogy az emberek nagy része a realitás talaján állva elszörnyülködik ezen, és nem beleköt...ennyi

2011. jan. 8. 15:39

Szerintem egy nagy kamu a video. Nem néztem végig, csak bele-bele pillantottam. Mohás faldarabka és hasonlók tök közelről lefotózva... Épp csak az nem látszuk, hogy az hol van. Mert ha a képeken egyértelműen látszana, hogy minden szem előtt van és tök feltűnő mindenki számára, az más lenne, de ezek lehetnek tök eldugott helyen, amit a kutya nem lát...

Én voltam egyiptomban, szintén 5 csilagos szállodában, de tényleg 5 csillagos volt. Minden nap rendesen kitakarítottak (a takarító még azzal is viccelődött, hogy hol szép formában kirakta a pipere cuccainkat a mosdó körül, hol a már koszos törülközőinkból hattyút hajtogatott), tökéletes volt a kiszolgálás, mindenki nagyon kedves volt, főleg velem. :D Mindennel nagyon meg voltam elégedve.

Azt gondolom bárhol is vagyunk, mindent fel lehet tűntetni negatív színben, remélem senki kedvét nem veszi el ez a videó!

2011. jan. 8. 13:35
Azért még mindig várok olyanokat is, akiknek hasonlóan rossz élményekben volt részük főleg-de egyébként bármelyik-utazási irodával kapcs...
36. aysa777 (válaszként erre: 35. - Hajnalfény73)
2011. jan. 8. 11:11

Akkor értem már, ha egyedül, vagyis egyénileg utaztatok, persze, nem is lehetett Veletek idvez...

Nagyon sokan magukba tartják, nem lépnek...régen is volt, hogy 1-2 dologgal nem voltunk elégedettek valahol (szintén arab ország), de szemet hunytunk felette, mert a többi kárpótolt...de itt semmi:(... a videó nem érzékelteti a személyzet hozzáállását (lusta, udvariatlan, tiszteletlen, unott, semmi kedvesség, vagy segítőkészség, sokszor nekem volt már kényelmetlen kérni a bárban egy pohár narancsjuice-t-tisztelet a kivételnek), az állatokat (nem tudtam fényképezni, de volt a kertben macska, kutya(!!!), egyes szobában egér, patkány-szerencsére nem nálunk), vagy, hogy mikor bármelyik mellettünk (vagy felettünk, vagy alattunk, ki tudja) szobában wc-t használtak, azt mi is hallottuk a lefolyón keresztül...túlélőtábornak megtenné:D/:(:(:(:(:(

35. hajnalfény73 (válaszként erre: 31. - Aysa777)
2011. jan. 8. 11:06

Nem volt velünk idegenvezető, a neten foglaltuk saját magunk a szállást.

Amúgy gyönyörű környezetben voltunk, az épületek is újak voltak szinte. Lefotoztuk a nem tetsző dolgokat, de végül nem léptünk tovább.

Inkább bántott az, hogy meg sem próbáltak tenni semmit sem.

Ettől függetlenül igyekeztünk jól érezni magunkat. Aludni tértünk csak a szállásra be.

Azért nálunk messze nem volt olyan, mint NÁlatok...

A mi szállásunknál új bútorok voltak, minden szép volt, eltekintve a leírtaktól.

A takarítók linkek voltak...nem takarítottak alaposan.

De nálatok látszik, hogy minden lelakott, koszos egybefüggően.

2011. jan. 8. 10:55
Jaaaaaa:):):P...látod már mennyire megvisel ez az egész, még a koncentráció-képességem is csökkent...:P
33. andi6020 (válaszként erre: 29. - Aysa777)
2011. jan. 8. 10:53
Felesleges kioktatnod, tisztába vagyok vele, ez írtam és is a Medinás fórumodba, csak gondoltam, nem ismétlem magam, ha nem muszáj. :P
32. aysa777 (válaszként erre: 31. - Aysa777)
2011. jan. 8. 10:42
de..apartman, utólag jöttem rá, hogy írtad...na de akkor is!!!!
31. aysa777 (válaszként erre: 30. - Hajnalfény73)
2011. jan. 8. 10:40

Köszönöm az "együttérzést"!!!

nagyon sajnálom, hogy Veletek is ez történt, ezt is rossz volt olvasni:(...nem volt Veletek idegenvezető, aki tudott volna segíteni (rá csak jobban hallgat mindenki gondolom), vagy aki jegyzőkönyvet tudott volna felvenni? Persze utólag könnyű, de ha legközelebb bármi ilyen van, nyugodtan fotózzatok, jegyzőkönyv, és reklamálni, mert az sem normális, hogy ahogy ítad, lábaskákba gyűjtöttétek a vizet a szoba különböző pontjain...:(Pár nem mondtad, az milyen szállás volt, de akkor is...azon már kár gondolkodni, tanultatok belőle:(

2011. jan. 8. 10:31

Megnéztem a képeket a belinkelt oldalon...húh....elég gáz.

Csodálkozom, hogy ilyen besorolást kapott..:( ez szomorú.

Mi egyszer voltunk Szlovákiában egy olyan helyen, ami végül is tisztának mondható volt és új is volt az egész. Bár volt néhány gond, amit a tulaj felé jeleztünk is, de teltház volt, így másik szobát nem tudott adni, de igazából nem is nagyon érdekelte a gondunk.

Beázott az egész, tele volt az apartman itt-ott lábaskákkal, azzal fogtuk fel a vizet. Az ágyakat is úgy toltuk ide-oda, hogy ne essen ránk a víz.

A mikró koszos volt, a fürdőszoba sem volt igazán tiszta.

De mi mindezt hiába is tettük szóvá. Ami dűhítő volt, hogy még csak elnézést sem kértek.

De a Ti szállásotokhoz képest gyönyörű volt és tiszta.

Azért is nem csináltunk belőle ügyet, mert kibírtuk, megoldottuk. Max. máskor nem megyünk oda többet.

29. aysa777 (válaszként erre: 28. - Andi6020)
2011. jan. 8. 09:17
Egy és ugyanaz a Medina és a Best Reisen...mindegy, hogy hívod...és mi is 4jére voltunk már velük...és egyben utoljára is:)
28. andi6020 (válaszként erre: 27. - Aysa777)
2011. jan. 8. 09:09
Mi a Best Reisennel járunk egyébként.
27. aysa777 (válaszként erre: 26. - Andi6020)
2011. jan. 8. 09:02

Ne kihúzd, hanem satírozd, amennyire csak tudod!!!! (;))...de komolyan...


Szerintem a Medinával is van, csak nem tudunk róla annyira...akiket mi ott megkérdeztünk, senki nem volt elégedett 100%ban (mert ismerkedtünk magyarokkal, kérdezgettük őket, hogy csak nekünk nem tetszik, vagy valós a problémánk, és mindenki azt mondta, hogy háááát van ez meg az, de inkább legyint és nem szól), mi fel mertük vállalni már ott is az idegenvezető+szálloda+ki tudja milyen manager-ek előtt, és itthon is, a másik min. 15 ember nem...szóval vannak itt gondok...

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook