Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hasmasszírozó öv fórum

Hasmasszírozó öv (beszélgetős fórum)


2011. jan. 11. 10:20

Sziasztok!

Tegnap sikerült beszereznem a csoda teát :) a Natúr varázst. Lehet most már inni + has masszírozó övezek + vagy evező gép, vagy Norbira ugrabugra... talán így már alakulni fogok! :)

Egy dologtól tartok. 31 éves vagyok, terhesség után maradt kis fölösleg, amit a pajzsmirigy betegségem miatt nem tudtam ledolgozni, sőt még jött is hozzá némi plusz. Szóval nagyon a hasamra koncentrálok, onnan kellene ledolgozni. Ha befeszítem a hasam, akkor a hájacska alatt érzem az izmot, de azért a markom tele van a fölösleggel :) Szóval attól félek, hogy ha leolvad rólam a zsírréteg, akkor a bőröm nem fog lógni a hasamon???? Azt nagyon nem szeretném :S

Remélem az öv nem engedi, hogy lógós maradjon a bőröm!

16. a0c1361e44 (válaszként erre: 13. - Aprilis11)
2011. jan. 8. 23:14
Minden gyógyteát csak kúra szerűen lehet fogyasztani! A csalán teát is.
15. a0c1361e44 (válaszként erre: 11. - Aprilis11)
2011. jan. 8. 23:13

Mindent bele:))))

Kitartást!

Én nem szoktam ilyen teákat inni, lehet kellene. Majd keresek valamit...

14. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - Badonyimariaeva)
2011. jan. 8. 23:12

Mostanában én is lusta vagyok, de már gondolkodok ismét a tornán.

Csak elkezdeni nehéz, aztán már megy:)

13. aprilis11 (válaszként erre: 12. - Badonyimariaeva)
2011. jan. 8. 22:16

Én most csalán teát iszok pár napja, de félek tőle tegnap olvastam itt a csalán teás topicot, ott írták a lányok, hogy ásvány anyag hiányt okoz, ezért nem lehet sokat inni... viszont ugyan ezen a témán belül más azt írta, hogy 1 l-t is megiszik belőle naponta.....

Szóval a csalán teát hanyagolni fogom, inkább a Natúr varázs teát iszom, mert a stressztől úgy veszem észre nekem lassul az anyag cserém (ez meg nem tesz jót a fogyózásnak), ez a tea meg legalább gyorsítja, meg fogyaszt is.

Mennyit iszol a zöld teából, melyik fajtát használod és hogy készíted el? nyáron kipróbáltam ezt is, kb 1 hónapig. A zöld dobozos kínai zöld teát. Azt mondta a hölgy a gyógynövényes üzletben, hogy a 2 l-t úgy kell elkészíteni, hogy annyi filtert tegyek 2l vízbe, mint amennyi csésze tea kijönne belőle. Szóval 2l = 20 dl, az 10 csésze tea, ha 2 dl-rel számolunk, akkor 10 filter..... ez engem kinyírt volna tuti, mert ha már 4-5 filtert raktam a 2l-be, nagyon sokszor kellett pisilni mennem és már görcsölt a hasam vagy a vesém vagy mim itt bent.... :)

12. badonyimariaeva (válaszként erre: 11. - Aprilis11)
2011. jan. 8. 21:30

Ezt nem hiszem!


Én már évek óta iszom a zöld teát és biztos,hogy van fogyókúrás hatása.

Most az ünnepek alatt nem ittam annyi teát mint szoktam,a zsíros kaják, csak vizet kívántak.

Olyan zabálási rohamok kaptak el,hogy csak na!

De ha teázok, egyáltalán nem vagyok éhes, ez biztos!

2011. jan. 8. 20:59

Sziasztok! :)

Kék Irisz:

2 hónap? az nem is olyan sok :) egyre jobban örülök, hogy megnyitottam ezt a topicot, egyre lelkesebb vagyok: ma már nem csak rázattam magam a haszizgetővel, hanem evezőgépezetem is :)

Én sokadjára első alkalommal negyed órát bírtam.


Hú mit hallottam ma a TV-ben:

én eddig azt hittem, hogy pl a zöld tea segít a fogyásban, de ma azt mondta egy pasi a tv-ben, hogy az "az emberek nem is sejtik, hogy mikor zöld teát iszogatnak, akkor nasiznak! "


Most csal lesek ki a fejemből :)

10. badonyimariaeva (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2011. jan. 8. 20:43

Nagyon ügyes vagy!

Én is tornázok, de mostanában nem eleget, de belehúzok..

Minden nap edzeni fogok.

9. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - Aprilis11)
2011. jan. 8. 13:57

Nálam általában 2 hónap a látható eredmény. Elsőre sosem veszem észre csak abból, hogy a nadrágjaim nagyok, majd már súlyban is megmutatkozik.

Én nem szoktam sokat tornázni. Napi 30-35 percet. Sőt amikor újra kezdek, akkor nem birok ennyit.

Ajánlom a pilátesz tornát. Mindent megmozgat és nagyon hatásos.

8. aprilis11 (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2011. jan. 8. 09:44

És mennyi idő kell ahhoz, hogy valamennyire már látható legyen a torna hatása?

Egyébként gratulálok, hogy segített a torna a gerinc problémákat megoldani!!!

7. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - Badonyimariaeva)
2011. jan. 8. 09:21

De nem ám:))))

A torna megerősitette a gerinc melletti izmokat és azóta jól vagyok:) 10 éve szinte sosem fáj:)))) Csak fontos a torna.

6. aprilis11 (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2011. jan. 7. 22:53

Nekem az a bajom a felüléssel, hogy megcsinálok x db-ot és elkezd fájni a gerincem közepe: zsibbad, szúr..... (egyébként nincs a gerincemmel baj) pedig úgy csináltam, mint ahogy Norbi, vagy Réka mondta a videón, ja meg jártam egy pár hétig kondi terembe, ott meg az edző mondta hogy kell, meg ugye nézte is mit bénázok :)

Ezért gondoltam, hogy kipróbálom az övet :)

5. aprilis11 (válaszként erre: 2. - Fisica)
2011. jan. 7. 22:46
Bevált? De jó! Mennyit használtad napi szinten és meddig? :)
4. badonyimariaeva (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2011. jan. 7. 21:59

Nem kellett megműteni?


Nekem is van ilyen övem, de nem ér semmit.

3. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Aprilis11)
2011. jan. 7. 21:03

Nekem a felülésről van tapasztalatom.

5 db porckorong sérvem van, volt, hogy lábra sem tudtam állni. 11 évig szenvedtem mert a doki csak azt mondta, hogy pihenjek. Rendesen le is épültek az izmaim. Aztán el kezdtem felüléseket csinálni. A derekam is meggyógyult és a hasam is lement...

2. Fisica (válaszként erre: 1. - Aprilis11)
2011. jan. 7. 20:10
nekem volt hasonló, kínaiba vettem pár éve 1500ért, nekem bevált:)
2011. jan. 7. 19:39

Sziasztok!

Van egy has masszírozó övem, pár napja rendszeresen használom (napi fél órát).

Jóval szülés után vagyok, munkába állás előtt szeretném a hasamról lefaragni a fölösleget! :) Sajnos a felüléseket nem bírom a gerincem miatt, így gondoltam, hogy kipróbálom az övem.

Ha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, akkor szívesen olvasnám, mert a neten személyes tapasztalatról írást nem találtam. Gondoltam itt valaki talán tud hozzá szólni a témához! :)

Írjatok! :)

Juci


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook