Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csak egy jó okot kell találni! fórum

Csak egy jó okot kell találni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csak egy jó okot kell találni!

1 2 3
88. Riana
2011. máj. 3. 08:41
A fényképek magukért beszélnek, most már egy csini csaj vagy! Gratulálok! (én is nekifogtam ...)
2011. márc. 21. 09:37
Szia! Gratulálok neked az eredményes fogyásodhoz és kitartást még a többihez.Szeretném ha lenne időd egy kicsit bővebben irnál nekem a fogyásod módszeréről,pontosan mikor mit ettél stb..Nekem is van súly problémám ami nagyon nem akar lemenni hátha a te módszered nekem is segitene köszi.
86. Kocska
2011. febr. 22. 22:08

Gratulálok!gondolom már sokan meg sem ismernek:)

Én is -23 kilónál tartok,de én terhesség után.

És nekem is még van hátra,de kitartás neked is!!!Ha ilyen gyorsan ilyen jól ment, menni fog ez még tovább is.tuti

2011. febr. 19. 11:00
Gratulálok!!Nagyon ügyi vagy!További sok sikert és kitartást!
2011. febr. 14. 23:00
Engem már meggyöztél.Hajrá sok sikert ügyes vagy.
2011. febr. 2. 21:13

Szia!

Neked aztán van kitartásod! Sok-sok hajrá Neked! Így női szemmel is egyre jobban nézel ki! Sok sikert! ;-)

2011. jan. 30. 19:59
Nagyon gratulálok neked és további kitartást kívánok hozzá.Hidd el a barna borostás is meg lesz nemsokára, vagy egy másik.
2011. jan. 27. 17:12

Gratulalok a sikereidhez es a kitartasodhoz !!!En is 116kg vagyok es mar sokszor el keztem fogyozni csak mindig abba hagyom de most meg probalom a te modszeredet

koszonom

2011. jan. 25. 11:27
Gratulálok! Kitartást a továbbiakban! Kívánom, hogy érd el az álomsúlyodat, és hogy utána jól érezd magad az "új" bőrödben:-)
2011. jan. 16. 13:03

Irigylésre méltó kitartás!

Nyárra nagyon csini leszel a strandon:)

2011. jan. 13. 22:18

Gratulálok!

Minden elismerésem a Tiéd!:)


Nekem is adhatnál egy löketet.:D

2011. jan. 12. 13:03

Szia!

Nem tudok mit hozzátenni az előttem szólókhoz! EZ IGEN, le a kalappal előtted! Már most is nagyon jól nézel ki! A cikked minden hasonló tastalkatú lánynak( köztük nekem is) nagyon inspiráló! Gratula a kitartásodhoz!

76. Dzsimp
2011. jan. 12. 07:58

Szia!!!

Hát csak annyi, hogy le a kalappal. GRATULÁLOK!

Nagyon szép vagy már most is. Szimpatikus vagy nekem. Ez volt ám az igazi lökés számomra!

Még egyszer gratulálok, és további sok sikert! Szívből kívánom, hogy valósítsd meg a célod!!!

2011. jan. 11. 20:20
Hatalmas gratula Neked! Irígylem a kitartásod! További sok sikert! Bár már most nagyon jól nézel ki! :)
2011. jan. 11. 15:43
Nagyon ügyes és kitartó vagy. Csak így tovább. Remélem nekem is sikerülni fog. Én is elkezdem és apró lépésekkel haladok majd előre, nem úgy mint régen. :-)) MInden jót Neked!
2011. jan. 11. 13:27
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat! Én is mindenkinek sok kitartást kívánok! puszi :)
72. gota
2011. jan. 11. 12:34

Fúúúúúúúú, nagyon csinos vagy már most is! :)


Persze kívánok Neked további kitartást és erőt és csak így tovább! De erre az eredményre máris büszke lehetsz!

2011. jan. 11. 12:32

Szia!

Gratulálok,nagyon ügyes vagy!Ne add fel akkor sem,ha esetleg egy-két hónapig stagnálsz.Nagyon jól csinálod és gondolj bele, hogy újabb 7hónap és eléred az álmod :)

Kitartás,már nincs sok hátra ;)

2011. jan. 11. 11:13

GRATULÁLOK!!!!

Nagyon ügyes vagy:)

2011. jan. 10. 17:06
nagyon ügyi vagy csak igy tovább
68. Sz.F.Kata (válaszként erre: 60. - 3532273647)
2011. jan. 10. 17:04
Szia ne add fel kitartásnak van jutalma ügyelj arra hogy sok zöldséget fogyassz meg gyümölcsöt valamint teljeskiörlésü pékárut egyél este 18-óra után viszont lehetőleg semmit se ha nagyon éhes vagy akkor mag fehérjét pékárú nélkül ezzel nem éhezel viszont fogysz és ezt be lehet tartani azután is hogy leadtad a fölösleget.
2011. jan. 10. 16:39

Szia Éva!

Megnéztem a képeidet, és szeretnélek megdícsérni, mert nagyon szép arcod van, ezért további sok sikert, erőt és kitartást kívánok neked! Ha ennyitől megszabadultál már, a többit is le fogod adni! Drukkolok!! :)

2011. jan. 10. 11:48

Éva!

Nagyon ügyes vagy, elismerendő amit véghez vittél. Ha ilyen motivált és eltökélt vagy,biztos ripsz ropsz megszabadulsz a maradék kilóktól is. De így is csinos vagy már :) Én is hasonló elv szerint szeretnék fogyni egy keveset, de még csak egy hete csinálom, mindenképp további erőt adtál, úgyhogy köszi!

2011. jan. 10. 10:30
Te egy nagyon szép lány vagy, nagyon gratulálok az eredményedhez. Ne add fel!! Hihetetlen a változás az arcodon.
64. Fel a fejjel (válaszként erre: 62. - Candy Apple)
2011. jan. 10. 00:01

Milyen igaz!

A kissrácban iszonyat mekkora akarás van. Példát vehetnénk róla. Ő nem választhatott, hogy egészséges vagy beteg akar lenni, neki ezt adta a sors sajnos. De mi dönthetünk miként élünk. És ami fontos: mi tehetünk arról amilyenek vagyunk.


Úgyhogy mindenki kösse fel a felkötni valót, szedje össze az erejét, ne nyavalyogjon, mert másnak ezerszer rosszabb! /mondom ezt magamnak is/

És ha nem tetszik amit a tükörben látunk tegyünk ellene!

63. lindii
2011. jan. 9. 23:35

Szia Éva!


Nagyon gratulálok!

Sajnos bennem nincs ehhez elég kitartás, de majd egyszer talán sikerül!

Azért jó, hogy léteznek ilyen ügyes emberkék,biztos vagyok benne, hogy sok embernek erőt adtál!

Köszönöm a többiek nevében is!

2011. jan. 9. 19:46

Szia Éva!Gratulálni szeretnék az elért eredményedhez, csak így tovább! Szerintem legalább egy jó okot mindenki találhat: a saját egészsége.

Voltam én is 100 kg fölött, tudom milyen érzés: testileg, lelkileg. Több évbe telt, amíg megszabadultam a feleslegtől. Azóta is jojózom úgy 4-5 kilóval, de ennél jóval többtől kellene megszabadulnom, hogy elérjem az egészséges testsúlyomat és fittebb legyek. Nagyon sok kitartást kívánok Neked!


Most nézem a TV-ben Benedek álmát. Azt hiszem, ha ez a kisfiú képes arra, amire, akkor mi ...

2011. jan. 9. 12:17
Minden elismerésem:)
60. 3532273647 (válaszként erre: 49. - Éva0103)
2011. jan. 9. 10:00

Sziasztok!

105 kg voltam,lement 10 kiló és 3 éve itt megakadtam..ill.voltam már 88 is,de ahogy egy kicsit elengedtem magam,visszatértem a 96-ra.-és ha továbbra se vigyáztam,akkot se ment szerencsére feljebb.

Most jan. 1-től 96-ról lement 2 kiló.Nagyon jó lenne folytatni,és egy kicsit 70 alá menni (és természetesen megtartani)

1993-ban 85-ről lement 55-re 8 hónap alatt,így tudom az elméletet.2000-ig 62 kiló voltam,szülés alatt 6 kiló,majd utána 6 hét alatt +16!

Azt mondják stressz evő vagyok,így vezetem le a feszültséet.

Párkapcsolatom is vsz. erre ment rá,ill. egészségügyi okok miatt is nagyon le kellene fogynom.

Ugye,találtam egy-két jó okot?

Ildi

2011. jan. 9. 09:31
Ügyes vagy! Már most is tök jól nézel ki!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook