Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismertek olyan hatékony, illatos wc-tisztítót, ami baktériumölő, de illatos is egyben? fórum

Ismertek olyan hatékony, illatos wc-tisztítót, ami baktériumölő, de illatos is egyben? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 8. 17:34
Én is szeretem a Harpicot. És a Li..ben szoktam még venni a saját márkájú wc-tisztítót, szerintem nagyon jó! W5 a neve, azt hiszem.
10. kevian (válaszként erre: 8. - -magnólia-)
2011. jan. 8. 13:35

Ó nekem most esett le, hogy te nem a minden öblítésnél mozgósított dologra gondolsz, hanem, hogy mivel pucolod a wc-t. Én domesztosz szoktam venni, dehát pont azt akarod lecserélni. A harpicot nagyon dicsérik, hogy hatékony, de nem tudom milyen az illata.

Bocs, hogy félre értettelek!

2011. jan. 8. 12:55
Én legutóbb Harpic-ot vettem. Erre az van írva, hogy eltávolítja a vízkövet, elpusztítja a baktériumokat...a többit meg ki tudja??? Az illata lényegesen jobb, mint a Domestosé és meg is vagyok elégedve a hatékoonyságával. Régebben próbáltam a Bref-et, az nem volt jó, nem tisztított eléggé.
8. -magnólia- (válaszként erre: 7. - Kevian)
2011. jan. 8. 11:22

Bocs, te jobban tudod, te használod. :)

Csak nekem ugye olyan kell, amivel a peremet is körbe pucolhatom. Hát akkor lehet maradok a megszokottnál, végülis a hatékonyság fontosabb, mint az illat.

7. kevian (válaszként erre: 5. - -magnólia-)
2011. jan. 7. 21:00
Dehogyis csak illatosító. Nézd meg az üzletben..fertőtlenít is.
2011. jan. 7. 17:17
szerintem vagy-vagy a kettő együtt nem megy.
5. -magnólia- (válaszként erre: 3. - Kevian)
2011. jan. 7. 16:14
Igen, de az wc-illatosító. Nekem meg olyan kell, amivel kipucolom a wc-t. Illatosítóm van nagyon finom.
4. -magnólia- (válaszként erre: 2. - Zsú1965)
2011. jan. 7. 16:13

Hát minden reggel azzal indítok, hogy mikroszkóppal megvizsgálom a wc-t... :D

Szóval a domestos-t ugye úgy hirdetik, hogy baktériumölő és ilyet is szeretnék, nem egy olyat, ami csak szimplán pucol, mint mondjuk egy mosogatószer. Szeretem, hogy mind a wc-ben, mind a zuhanytálcában leold mindent úgy, hogy nem kell sikálnom semmit, csak annyira utálom a szagát. Mennyivel jobb lenne valami olyan, ami után finom, friss illat van!

2011. jan. 7. 16:04
A tartály nélküli kacsás nekem bevált.
2011. jan. 7. 15:59

Egy kicsit kötözködni akarok:


hogyan ellenőrzöd, hogy mennyire hatékony a baktériumölés területén?

2011. jan. 7. 15:49
Eddis domestos-t használtam mindig és a hatékonyságával nagyon meg vagyok elégedve, de utálom a szagát. Tudtok valami olyat, ami szintén BAKTÉRIUMÖLŐ, de ILLATOS is egyben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook