Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hüvelyi szárazság és nemi élet (Ovestin krém) fórum

Hüvelyi szárazság és nemi élet (Ovestin krém) (beszélgetős fórum)


5. abri
2014. jan. 15. 17:36
Változókorban hüvelyszárazságra használt valakinek? Állítólag az az oka hogy folyton húgyúti problémáim vannak,emiatt kaptam.
4. Katka_85 (válaszként erre: 2. - Sunshine24)
2011. jan. 7. 16:39
Az orvosom is mondta, hogy ő se érti, hogy miért van ilyen problémám, holott ez klimaxoló nőknél szokott jelentkezni, ebben a korban nem lenne szabad, és azt mondta, hogy olyan is van, akinek 20 éves korban "leáll" a petefészke - magyarán szólva: klimaxol. Azt javasolta ő is, hogy most próbáljuk ki ezt a krémet, és meglátjuk, hogy mi lesz...
3. jaed
2011. jan. 7. 14:38
Nekem is ezt a krémet javasolta a nőgyógyászom szülés után. Én sosem használtam, pedig nekem is hasonló jellegű problémám volt, de én is a fogamzásgátlóra gyanakodtam, ezért abbahagytam, és azóta semmi baj nincs. Én ezt javasolnám Neked is. :-)
2. sunshine24 (válaszként erre: 1. - Katka_85)
2011. jan. 7. 13:59
Lehet, hogy én vagyok tájékozatlan, de én úgy tudom, hogy ezt a krémet változó korban lévő nőknek szokás felírni. Ha jól látom te egy velem egykorú lány vagy, semmi szükséged ilyen krémre. És az orvoson is elgondolkoznék. Nem találgatni kell, meg krémeket felírogatni, hanem vizsgálatra küldeni az ember lányát. Ja, vagy ez így egyszerűbb és érdekeltsége van, ha ilyen krémet ír fel? Sajnos itt tartunk. A tablettát meg nem cserélni kell, hanem elhagyni örökre. Mióta nem szedem, semmi problémám ilyesmivel. Csak a baj forrása volt. Nem támadólag írtam mindezt, félre ne érts. Csak már olyan idegesítő ez a sok semmirekellő orvos.
2011. jan. 7. 13:27
Valamiért hüvelyi szárazságom van és alhasi fájdalmat érzek szeretkezés közben . Elmentünk nőgyógyhoz a párommal és azt mondta valamiért száraz a hüvely nem termel nedvességet... felírt egy Ovestin nevezetű krémet hogy próbáljam ki lehet a hormonhiány miatt van ez nekem de lehet hogy a fogamzásgátlótól is azt mondta próbáljuk ki ha ez sem segít akkor tablettát kell cserélni kérdésem a köv. ezen krémet használta e már valik tapasztalatok és lehet e szeretkezni a krém használata közben nem lessz a páromnak semmi baja ? A krém női hormont tartalmaz..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook