Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyózzunk eggyütt!! fórum

Fogyózzunk eggyütt!! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 2. 15:23

Fogynivágyók jelentkezését várom,Akik meg akarnak szabadulni több tíz kilótól.Kitartó emberkékkel szeretnék levelezni ezzel kapcsolatban.

Középkorú nő.

2011. jan. 10. 17:58
Mindkettőtöknek igaza van :-)
2011. jan. 10. 12:14
Én remélem, nem bántottuk meg nagyon a fórum indítóját. A cél nem az volt! De ez tényleg veszélyes játék lett volna, amit Ő kitalált!
43. nagyreni (válaszként erre: 42. - 9c1b9b7ead)
2011. jan. 10. 11:49
Azt hiszem, ehhez már nem sok mindent lehet hozzátenni:-) Vannak értelmesebb fogyis fórumok is:-)
2011. jan. 9. 11:54
Behalt a fórum?!
41. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 38. - Sibetti)
2011. jan. 7. 20:32
Így van,akarat kérdése!
40. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 36. - Jollymama)
2011. jan. 7. 20:31

IGEN.Én pl Meg bírom állni.Rengeteget sütök a családomnak,meg is kóstolom, MÉRTÉKKEL!

Ne is haragudj, de Te folyton kifogásokat keresel.:-(

39. CsillagTM (válaszként erre: 37. - Jollymama)
2011. jan. 7. 17:39

megmondtuk többen, h ha kétnaponta eszel, akkor


- kicsinálod a szervezeted

- ingerlékeny és fáradt leszel

- nem zsírt fogsz lefogyni, hanem pl. izmot, azaz plötty leszel

- a dupláját fogod visszahízni

stb.


ha ezek után így akarod csinálni, lelked rajta!!

2011. jan. 7. 13:39
A párom azóta is fehér kenyeret eszik, és imádok sütni. Nem mondom, hogy nem eszek meg egy-két szelet sütit, de azt is inkább délelőtt. Fehér kenyeret, max. ha havonta hazamegyünk és szülőknél nincs más, akkor megeszem, de már Ők is tudják, hogy az legyen.
2011. jan. 7. 13:38
tudom hogy az én életem de azért írtam ide le,hogy kikérjem a véleményeket,természetesen mindenkinek elfogadom az álláspontját és mindet elolvasom ,de nem tudom mindet betartani.Úgy gondolom hogy elsősorban életmódváltoztatás ami arra tud késztetni egy embert hogy megszabaduljon pár 10 kilótól,na ez nekem most nem lesz
36. jollymama (válaszként erre: 35. - Sibetti)
2011. jan. 7. 13:35
és emelett nálatok is minden nap ott van az asztalon a fehér kenyér a süti meg a csoki,tészta és sorolhatnám még miféle ,mindezek láttán bírod tartani hogy te nem eszel belőle?
2011. jan. 7. 13:30
Én februárban lesz egy éve, hogy elkezdtem fogyózni. Elhagytam a fehér kenyeret és péksütiket. Reggelire eszem barna kenyeret. Igyekszem napi ötször keveset enni, és hetente 4-5 alkalommal egy órát otthon DVD-ról tornázom. Vacsira gyümölcs, zöldség esetleg abonett felvágottal. Én 160 cm vagyok , és 70 kg voltam akkor. Most 60 kg vagyok. Tudom, hogy mások kevesebb idő alatt többet fogynak, de nekem így jó. Nem éhezem, nem vagyok feszült és jól érzem magam! De tényleg, a Te életed!
34. CsillagTM (válaszként erre: 31. - Jollymama)
2011. jan. 7. 12:48

miért bonyolultabb mindig a felét enni (vagy elhagyni a cukrot/fehér kenyeret/nasit), mint kétnaponta éhezni?!


minden szinten (fizikailag, lelkileg) kicsinálnád magad. de a te életed...

33. szöszi71 (válaszként erre: 31. - Jollymama)
2011. jan. 7. 11:57

Hát így tényleng nem egyszerű, de ha minden másnap eszel csak akkor se fogsz fogyni, vagy ha igen akkor hamar visszafog jönni. Inkább egyél többször, de keveset. Ha az édeséget elhagyod már tuti befutó vagy:)

Ja és sztem azt is megtudod oldani, hogy este ne egyél semmit.

32. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 31. - Jollymama)
2011. jan. 7. 11:47

jó, a helyesírást hagyjuk..


de a fogyiddal kapcsolatban valaki már írta az "Edd a felét" -módszert. az hatásosabb lehet, mint ez a kétnaponta semmi..

2011. jan. 7. 11:42

Örülök hogy témánál maradtunk most hogy így benéztem .A helyesírási hiba elírás is lehet ,hiszen nem mindenki tanult gépelni,ez van ,én is nagyon sok hibát vétek és nem javítom ki.Annak is örülök hogy ennyire összhangúan lebeszéltek erről a fajta fogyókúráról,igyekszem mindenben,de.....

-4 gyerekem van

-itthon vagyok

-van egy férjem

-+egy sógorom

minden nap főzök + sütök, a magamnak külön vásárolt étel luxus költség amit nem engedhetek magamnak ,+én etetema gyerekeket amit meg kell kóstolnom,+ nincs időm elmenni konditerembe,+futni sem tudok ,mert nem tud utánnam futni a kismanó+ hegyen lakunk ezért kell hozzá a kondi.Ezek nem kifogások csak tények amik ellehetetlenítenek a fogyásban.NYáron végig bringáztunk ,egy kilót sem fogytam pedig volt hogy 4 óra alatt 70 km.-t tekertünk. Tudom hogyha konditerembe járnék és tízezreket költenék fogyis kajákra akkor menne ,de így nem ,ezért keresek drasztikusabb megoldást.Hozzáteszem még hogy a gyerekeimnek nem kell fogyókúráznia ,mert nem olyan alkatok pedig lassan kamaszodnak és el lehet képzelni hogy a napi 1 nagy tepsi nasi mennyi kalória lehet számukra.

30. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 28. - Awela)
2011. jan. 7. 11:00
:) szerintem tudom melyik oldalról beszélsz :)
29. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 26. - 8e163afeff)
2011. jan. 7. 10:59

ugyan, ne kérj elnézést! igazad van..

igazság szerint hagyni szoktam az ilyesmit a fenébe.. csak magamban zsörtölődök többnyire..

valójában kicsit butaságnak tartottam magát a fogyókúra-módszert is amit a hölgy választott, lehet hogy ezért is bújt most ki belőlem ez a kisördög..

biztos nem IQ-függő jó néhány hiba amit vétenek.. de vannak alapok.. amikből viszont szerintem leszűrhető...

a papír zsebkendőt nem gondoltam volna... :)

és a korrektor tényleg jó lenne, erre én is gondoltam, de szerintem egyszerűen nincs rá kapacitás... percenként indít valaki fórumot...

28. Awela (válaszként erre: 27. - A14deb9047)
2011. jan. 7. 10:33
Ez még egész elfogadható. Van egy olyan oldal, ahol kérdéseket tehetsz fel és mások válaszolnak rá. Szerintem az összes írástudatlan ott van...
2011. jan. 7. 10:23

Nagyon zavarnak az alapvető helyesírási hibák!

Bizonyos fokú felelősségünk van mindenképpen, hiszen sokan olvashatják. Némi figyelmesség...

26. 8e163afeff (válaszként erre: 25. - .fbpojzondpt.)
2011. jan. 7. 10:13
ok, én is bocs, nem tudtam, hogy ez csak elpattanás nálad - vannak ugyanis notórius észosztók, akik csak azért jönnek be egy-egy fórumba, hogy helyesírásra okítsanak. Én meg magyartanár vagyok, oszt tudom, hogy a helyesírás nem IQ-függő:) És abban meg igazad van, hogy tele van vele a világ, én is folyton azt hajtogatom, hogy hogyan tanítsam meg a gyerekeket, hogy a papír zsebkendő 2 szó, ha egyszer mindegyik csomagoláson egybe van... Szóval legalább a cikkekhez kellene egy korrektor megjelenés előtt, mert az azért tényleg publikálásnak számít... bocsi én is:)
25. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 24. - 8e163afeff)
2011. jan. 7. 10:05

bocs, csak most pattant el a dolog nálam...

nap mint nap.. cikkek címében, fórumok címében..

rengeteg hihetetlen helyesírási hiba... bántja a szememet... sajnálom...

24. 8e163afeff (válaszként erre: 22. - .fbpojzondpt.)
2011. jan. 7. 10:02
tudod, ezzel nem csupán te vagy tisztában - csak egyedül te gondolod úgy, hogy ezt jó dolog orr alá dörgölni...
23. 8e163afeff (válaszként erre: 20. - Rzsuzska)
2011. jan. 7. 09:58
így van. És ha neki csak a mindent-vagy-semmit megy, akkor működhet az ételmegvonás. De tényleg akkor, ha böjt módjára csinálja. És mivel a böjt lelkileg is hat, utána tisztábban akar az ember enni-élni, így automatikusan javulni fognak a nem-böjtnapok étkezései is.
2011. jan. 7. 09:57
Írjunk helyesen együtt!.........
21. CsillagTM (válaszként erre: 3. - 9c1b9b7ead)
2011. jan. 7. 09:53
egyetértek...kedves fóumindító, ne haragudj, de megdöbbentő, h ilyen baromságot akarsz csinálni, mikor tele van vele a média és a szakirodalom, h a szervezeted nem így működik...bár ha a betegségre/legyengülésre/jojó-effektusra hajtasz, akkor hajrá...
20. rzsuzska (válaszként erre: 19. - 8e163afeff)
2011. jan. 7. 09:46
Ez így oké is, ahogy leírtad. S ennek nem csak testi, hanem lelki jótékony hatásai is vannak.De ugye itt a hölgy azért választaná ezt a megoldást, mert nem az evős napok kajájának mennyiségét szeretné csökkenteni.
19. 8e163afeff (válaszként erre: 18. - Rzsuzska)
2011. jan. 7. 09:42
Igen, ezért is írtam, hogy ne koplalás kell, hanem böjt. Bragg pontról pontra leírja, hogy kell csinálni: böjt után hogyan kell elkezdeni enni pl. Először hetente 24-36 órát lehet így (közben rengeteg tiszta víz, legjobb a babáknak is adható ásványvíz), aztán lehet majd emelni a böjtök számát. Szóval megvan a maga módja.
2011. jan. 7. 09:39
Heti 1 nap oké, az biztos hogy hasznára válik. De nem úgy, hogy egyik nap nem eszik semmit, másik nap meg zabál. Az azért ne hogy már egészséges legyen.
17. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Jollymama)
2011. jan. 7. 09:36
Nem jó ötlet! "A felét egye" hosszú távon sokkal egyszerűbb és kímélőbb megoldás. Több gyümölcs, zöldség és mozgás.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook