Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6 gyermekes anyák!! fórum

6 gyermekes anyák!! (beszélgetős fórum)


21. kittiszi (válaszként erre: 1. - Nanettike)
2011. jan. 28. 22:31
szia hát én is nagy családos vagyok van öt saját és két lízingelt gyermekem koruk 27-24-15-6-4- meg a két lízingelt ő a második férjemé 26-21 évesek sokan vagyunk de nagyon szeretjük egymást unatkozni nem szoktam mert közbe műszakban dolgozom hát röviden ennyi..
20. Gavrilo1 (válaszként erre: 18. - Nyanyus69)
2011. jan. 11. 10:04
Pontosan, a koromra. És nálunk a férjem sem fiatal már. Ő kilenc évvel idősebb nálam. Apukám az ő korában már nagypapa volt.
2011. jan. 9. 15:15

gondolom egy kislány megint jól jönne:))

imádom a lányokat elég sokban volt részem:))


nálunk most van egy vendégkislány, megy a hancur :))

2011. jan. 8. 22:40

Miért nincs sok időd?

Néztem az adatlapodat, a korodra gondolsz?

2011. jan. 8. 18:26

Sziasztok!


Nálunk öten vannak. 4 fiú és egy kislány. A fiúk 17, 15 és fél, 13 és fél, 9 és fél és a kislány 2 éves és 4 hónapos. Én még szeretnék egy hatodikat is (sok időm ugyan már nincs a gondolkodásra)

2011. jan. 7. 16:23

Mindeki hazajön tanulás után,itthon ebédelnek,az óvodás sem marad ott aludni.

Kicsi pihenés után tanulni kell.

Mikor elsősök lettek, szeptemberben az étkezőasztalnál együtt tanultunk, de pár hét után a szobájukban,önállóan tanulnak,ha nem értenek valamit,szólnak. A nagyoknak szúrópróba szerint kérdezek ki,a kisebbeknek együtt nézzük át, illetve van egy SNI-s kisfiúnk, Vele át szoktam venni a tanultakat.

Na az este nálunk is húzós:))


Hatkor óracsörgésre:) rendrakás,táskarámolás,én addig kikészítem a vacsorát,aztán fürdetés zsinórban ( lányok együtt fürdenek),és 8-kor ágyban kell lenni:))

Akkor jön el az én időm:))

Megszokták ezt a rendszert,várják a pénteket,amikor látványosan lazítunk,nem rohanunk, szombat délelött pizsiparti van...lehet,hogy katonás rendszernek tűnik,nálunk bevált,mindennek meg van a maga ideje.

Vannak külön-napok,amikor próbálok csak egy gyerekre koncentrálni,szerintem szükségük van arra is,hogy csak egyénileg foglalkozzak velük,elmondják a magukét,kicsit kényeztetve legyenek.

Anyukám hétvégén el szokott vinni 1-2 gyereket felváltva,akkor aki marad,az kap kitüntető figyelmet.űNekem abból könyebb,hogy a férjem folyamatos műszakban dolgozik, 3 nap munka 3 nap szabad,akkor segít,illetve akkor tervezek ilyeneket,hogy bevásárlás...

2011. jan. 7. 14:12

nekem, 13, 10, 6, 5, 2,5 , 17 hónapos...


igazából ami nálunk nehezen megy az az este... tanulás, fürdés fekvés,,, a tanulást hogy an oldod meg?

2011. jan. 7. 13:40

Milyen programokra gondolsz?

Iskola,óvodába való járásra? Vagy különóra ?


Nálunk a hétköznapok jól meg vannak tervezve,következő elétemben PR menedzser leszek:))

Az iskolásokat a Kamasz viszi,de egyedül is el tudnának menni,az Óvodást vagy én,vagy Apa,vagy a barátnőm, a hazaút is minden napra meg van szervezve. Mi hétköznap elég szoros napirend szerint élünk,szerintem másképp nem nagyon megy a dolog,hétvégén lazítunk.


Van 23 évesem,15, és 11, Ők fiúk, a lányok 8,6 és a kicsi 8 hónapos.

13. nanettike (válaszként erre: 11. - Nyanyus69)
2011. jan. 7. 07:41

szia... megnéztem a képeidet és körülbelül hasonló korosztályt nevelünk, nagyon aranyosak, és nekem is van egy bogikám:))


te hogyan szoktad a programokat összeegyeztetni a többivel??

2011. jan. 7. 07:38

szép napot, a kis család útnak inditva , iskolába , oviba csak a kicsi van itthon...

hát az unalom nem szerepel a szótáramban:))

2011. jan. 6. 21:32
Unalom...az mi? :))))
2011. jan. 6. 21:28
le a kalappal! helyesek vagytok. gondolom sosem unatkoztok... :-) nekünk csak 3 van, de nem érzem, hogy sokan lennénk.
2011. jan. 6. 21:25

Szia,máris jelentkezem:))

6 gyermekünk van, 3 fiú és 3 lány:)

2011. jan. 6. 21:21
Én is gratlulálok.Nem lehet egyszerü.Nekem 2 kisfiam van,de most tervezzük a 3 babát,ami remélem mihamarabb megfogan.
2011. jan. 6. 21:17
minden tiszteletem a tiéd és nagyon gratulálok hogy ilyen szép nagy családod van...
6. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 1. - Nanettike)
2011. jan. 6. 21:12

Gratulálok a bájos Családodhoz!

Amikor ilyen fotókat látok,mindig elgondolkodok,hogy legyen kistesó..

2011. jan. 6. 21:07
Gratulálok!Mi 5 gyermeket neveltünk fől,és még a mai napig valamilyen szinten nevelünk,a fiúk, 29 és 27 évesek,a nagy lányunk 26 éves,Ő is anyuka már,az iker lányok 19 évesek,Ők tanulnak még.
2011. jan. 6. 21:02
köszönöm, nagyon szeretem őket bár néha nagyon nehéz összeegyeztetni a programokat, ezért lettem volna kiváncsi, hogy más hogyan csinálja:))
3. Orsi86 (válaszként erre: 1. - Nanettike)
2011. jan. 6. 20:53
Gratulálok!:) Hatalmas feladat lehet ennyi gyerekről gondoskodni! Mi most várjuk az elsőt és ha 5-6 gyereket nem is, de 3-4et szeretnénk!:)
2011. jan. 6. 20:49
Én is!!! :-))) Jézusom, komolyan az összes tiszteletem a tied. Jelenleg egy!!!! 6 hónapos kisfiú anyukája vagyok, de ahogy (sajnos) alakulnak a dolgok, egyedül marad....nem lesz kistestvér. Még 1x gratulálok, gyönyörű szép családod van. :-)))
2011. jan. 6. 20:40

Sziasztok!

Nagyon szívesen beszélgetnék olyan szülőkkel akik legalább 5-6 gyermeket nevelnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook