Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járt már valaki a Bolgárkerék utcai genetikai tanácsadáson? fórum

Járt már valaki a Bolgárkerék utcai genetikai tanácsadáson? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 6. 17:56
Istenhegyin én két dokival találkoztam, mindkettő pasi. Az első nagyon rendes volt, a másodiknál csak egy UH-t csináltattunk talán úgy a 35. hét körül, a sok pénzért kb. 5 perc alatt lemérte, csinált egy "fotót" és kész, azt mondta nagy a baba, nézessem meg megint a cukrom. Nem volt kedves se, aszisztens meg végig chatelt, anyum mögötte állt:) Egy hét múlva elmentünk egy másik uh-ra, ott a csaj (nem orvos) részletesen megnézte a kicsit, így megtalálta a vesemedence tágulatot is, amit a doki nem. Sőt a kicsi se volt nagy, csak hosszú, apa nagyon magas.
2011. jan. 6. 17:34
De jó hogy nem oda mentünk:)) AZ istenhegyin tök korrektek és a legjobb hogy megvárható az eredmény másfél óra és nem kell napokig várni:) Igaz a csajszi nagyon undok volt,lehet csak rossz napja volt bár Ő a legjobb szakember Magyarországon. A 18 hetesre azért már a régi dokihoz mentem vissza akinél a lányommal voltam:) Ő nagyon szimpi volt, simán szülnék is nála ha nem lenne orvosom:) Na de ez nem a bolgárkerék utca úgyhogy bocs hogy így elkalandoztam.
2011. jan. 6. 13:13
Nem tetszett már az elején se, hogy bár volt időpontom, várattak kb. 2 órát, végül visszahívtak másnap. Kombinált tesztet is ott csináltunk, ott meg az eredményről a beígért sms nem jött. Úgy éreztem csak a pénzre hajtanak.
6. Baby0309 (válaszként erre: 5. - Malkata)
2011. jan. 6. 13:10
Mi történt,ha szabad tudni?
2011. jan. 6. 13:06
Én is voltam, nincs jó véleményem róluk, átmentünk Istenhegyire, bár ott is volt egy későbbi UHn egy hülye doki:S
2011. jan. 6. 13:02
Én voltam. Mi a kérdés? Kérhetem inkább privátban?
3. pteri (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2011. jan. 6. 12:56

igen, 15 éve. Azt se tudom, már mi volt?

De gondolom nem erre vagy kíváncsi.

2011. jan. 6. 12:54
Én csak az istenhegyin voltam
2011. jan. 6. 12:52
Járt már valaki a Bolgárkerék u.3 sz. alatti genetikai tanácsadáson?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook