Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fisher Price bölcső hinta fórum

Fisher Price bölcső hinta (beszélgetős fórum)


2011. jan. 6. 18:44

Szia! Nekünk Fisher Price hintánk volt, amit én is és a kisfiam is imádott. Ő nagyon izgő mozgó volt, úgy emlékszem, hogy 6 hónapos kora után nem volt már el.

Két fokozatbna dönthető az ülőke, már 6 hetesen használtuk, az etetést is abban kezdtük el.

Sokszor aludt benne, és nagyon megnyugtatta. Két féle képpen lehetett hintáztatni, mint egy bölcső, és mint egy hinta. Zenélő forgó állatkák lógnak le róla, a zenéket le lehet kapcsolni.

Az az igazság, hogy nemhiszem hogy lesz több gyerekem, de egyszerűen nem tudok megválni tőle, pedig már szinte mindent eladtam. :))

Szóval én jó szívvel ajánlom, hasznos!

9. marques (válaszként erre: 8. - Martin3)
2011. jan. 6. 15:33

Hát, tudja már a fene.

Mindkettőt újszülött kortól ajánlják.

Az elektromos bölcsőt szerintem inkább az első 3 hónapban, a pihenőszéket pedig utána lehet használni. Kb. akkortól tud egyedül hintázni is...

8. martin3 (válaszként erre: 7. - Marques)
2011. jan. 6. 15:06

igen az egyik a pihenőszék név alatt fut, a másik nem bölcső néven? elektromos bölcső, vagy valami ilyesmi, nem?

szerintem feleslges 2 fajtát venni, hamar elmegy az a 2 hónap az elején, addig a kiságyban is tud pihenni, figyelni, ráadásul a pihenőszékben kissé döntve ül, és én úgy tudom újszölöttnek a vízszintes a legegészségesebb.. vagy a bölcső az teljesen vízszintes?

7. marques (válaszként erre: 6. - Martin3)
2011. jan. 6. 14:17

Kedves Martin3,


én is ugyanerre gondoltam, mint pihenőszékre!

Nagyon jó ötletlen találom, hogy ilyen sokáig lehet használni, így a nagyobbak nálunk is beleülhetnek :)

A hintára, ami elektromosan oldalra és előre-hátra hintáztat azért gondoltam, mert az első időkben (talán) jó lehet a picinek.

Amíg még nem nézelődik annyit, nem fog, stb.

6. martin3 (válaszként erre: 1. - Marques)
2011. jan. 6. 13:48

szia! nekünk épp fisher price pihenőszékünk van, a rezgős változat, amit lehet fixre állítani és lehet hintázni is benne. új ára kb 18ezer körül van, én használtan vettem egy teljesen újszerűt 10ezerért(de tényleg annyira új volt, mintha a boltból hoztam volna, semmi karcolás, kopás nem volt rajta). Most a 4.babánknál jött az ötlet, hogy vegyünk neki egy ilyet, hát én imádom! könnyű, bárhova el tudom vinni a lakáson belül, sőt a kocsi csomagtartójába is befér(csak a játszóívet le kell pattintani róla) és jön velünk pl a nagyihoz... A rezgő funkció viszont az én manómat egyáltalán nem nyugtatta meg, elég hasfájós volt, ha fájt a hasa, hiába kapcsoltam be,semmit nem ért(nálunk! lehet másnál jó!), viszont kb 3hós korától egyedül hintáztatja magát, szabályosan löki magát, a kis lábait előre hátra húzza a hinta ritmusa szerint, úgy mint a nagyok arendes hintán! (ugyanis én azt hittem, majd nekem kell benne hintáztatni, de nem, ő simán hajtja magát! ÉS nagyon szeret benne lenni.

azt hogy meddig jó, az kg kérdése, nekem a 4éves kisfiam 15kg, a 2 évesem szintén....így a 4 évesem, aki imád hintázni, mindig beleül és ringatja magát...a hintának pedig semmi baja,

én ajánlom!(kár hogy csak a 4.babánál találtam rá..)

2011. jan. 6. 13:44
Nekünk hintánk van ami rezeg , és 6 fokozatban hintázik , és zenél. Imádja a kisfiam , és nagyon szeret benne aludni. A rezgés csillapitotta a pocakfájást is.Én csak ajánlanám , mert nagyon megkönnyiti a dolgom.
2011. jan. 6. 12:58

Szia!

Mi 8 hónapos koráig használtuk,utána járni kezdett,és azóta a szekrényben áll.

De nagyon szerettük,és sokat aludt,vagy éppen pihent benne amíg a háztartást intéztem.

2011. jan. 6. 12:46

Nekem fisher price pihenő székem van ami rezeg ami nekünk főként bevált mert ahogy rezgett csillapította a kicsi hasfájását, borzasztóan szerette már az elejétől fogva, még most is használjuk, pedig lassan két éves, abból nézi a mesét stb. Szóval az az ő kis "fotelje és annak idején etető szék helyett is jó volt, főként míg nem tudott ülni. Szerintem nagyon hasznos viszont úgy tudom a hintát nem tudod olyan sokáig használni ott tényleg súlykorlátozás van.

Sok sikert.

2. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Marques)
2011. jan. 6. 12:38

Szia!

Én ugyan még az első babát várom, tehát tapasztalatom nincs, de szerintem mindkettőt felesleges venni, elvileg úgyis csak 1 éves koráig jó kb., rá van írva elvileg, hogy hány kg-ig jó és olyan drágák ezek...

Én szimpla pihenőszéket fogok venni játékhíddal, nem kell hogy rezegjen, zenéljen, stb...szerintem természetellenes. De persze ezt mindenki maga dönti el, hogy mit szeretne. :-)

2011. jan. 6. 12:24

Az lenne a kérdésem, hogy mennyi ideig tudták használni a babák, és hogy mennyire szerették?

Gondolkodom, hogy ilyet vegyünk, vagy előre-hátra hintázós pihenőszéket, vagy mindkettőt?

Sajnos a 2 "nagyobb" mellett kelleni fog valami, amibe néha le is tehetem... :)

Várom a tapasztalaitokat, s előre is köszönöm a segítséget.

(persze tudom, hogy rám kötve lesz el legjobban, de egész nap az borzasztóan fárasztó tud lenni)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook