Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bizonygatni a szerelmet fórum

Bizonygatni a szerelmet (beszélgetős fórum)


2011. nov. 9. 22:55
De van egy másik lehetööség, ne haragudj, nem néztem az adatlapod, nem tudom, hány éves vagy... de lehet, nem vele képzeled el a megöregedést, öö meg egy überromantikus típus és valahol jó az érzékelööje, tudja, hogy nem láncolhat magához örökké...
2011. nov. 9. 22:38
Ezt ismerem.)DDD önbizalom hiany lehet a szaszor feltett Szeretsz ?Hianyzok?Gondoltal ram?... kerdesek mögött , Ha en szeretek valakit ereznie kell es nem kerdeznie.. es viszonoznia.. Ilyen egyszerü a Szerelmi keplet.)
14. MissHeart (válaszként erre: 13. - 91d4989ab9)
2011. nov. 9. 20:57

Én egy kis cetlit találtam a párom dolgai között, amin vagy tízféle becézési forma volt, mint pl. szívem, szerelmem, kiscicám, hercegnőm...ilyesmi. :) Mikor rákérdeztem mi ez, pironkodva bevallotta, hogy amikor még csak össze jártunk, nem lehettünk sokat együtt, azon gondolkodott hány féleképpen tud becézni, és ezt papírra vetette. Mai napig őrzöm ezt a kis cetlit a szerelmes levelekkel együtt. Időnként átolvasgatjuk, legalább is én, mert jó érzés visszaemlékezni mennyire szerelmesek voltunk. :)


Ilyet már én is csináltam, hogy cetliket rejtettem el mindenhová, a hűtőbe is.

13. 91d4989ab9 (válaszként erre: 10. - 91d4989ab9)
2011. nov. 9. 20:47

vannak pasik akik képesek ezeket a kis boritétokat ugy örizgetni utána mint a kincset, nemrég találtam meg nála amiket ugy 5 éve irtam:D nem gondoltam volna hogy őrizgeti:D



ja meg jómég az is hogy amikor nem is számitrá itt ott eldugsz neki pár soros üziket, pl ha nem alszol vele épp akkor a kispárna alá:D vagy iróasztalra olyan papirokra amit biztosan meg kell néznie:D stb

12. 91d4989ab9 (válaszként erre: 11. - MissHeart)
2011. nov. 9. 20:43

:D


vannak még ötleteim:D pl lehet csinálni ajándékkártyákat is amire mindenfélét lehet irni amit ő szeret, de te annyira nem


és irsz neki ilyeneket neki adod és ő beválthatja nálad amikor csak akarja:D


szóval jol gondold meg miket irsz rá:D

11. MissHeart (válaszként erre: 10. - 91d4989ab9)
2011. nov. 9. 20:41

:)

Ez jóóó, ez nagyon tetszik! :)

10. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. nov. 9. 20:38
szia:d csak egy ötlet irj neki egy csomo kis boritékba mindenféléket amit szeretsz benne, meg aranyosságokat meglepiket, és tedd egy dobozkába kösd át egy szallaggal és add neki azzal hogy minden nap kivehet egy pici boritékot:DDDDDD de csak egyet:D
9. e16fe97baf (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. nov. 9. 20:33
sajnos nagyon letud húzni magához az ilyen társ..előbbutóbb szabadulni akarsz majd..lelkiismeretfurdalás és kudarc lesznek a társaid önhibádon kívül...
8. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. nov. 9. 20:28
Önértékelési zavar, önbizalomhiány, birtoklási vágy. Ilyen szituációból húznám a kondenzcsíkot.
2011. nov. 9. 20:26
Önbizalomhiánya, önértékelési problémái vannak. Biztosan vissza vezethető korábbi történésekre.
2011. jan. 6. 11:23
Valami nagyon nem működik a fiatalember "vevőkészülékében"...
2011. jan. 6. 10:17
Esetleg egy korábbi kapcsolatában nem érte nagy csalódás? Átverték, hazudtak neki, ilyesmi? Az is kihathat, de valóban nem lehet ezt örökké így csinálni.
4. pure
2011. jan. 6. 10:07

Szerintem is önbizalomhiánya van, ha szereted és mégse érzi.

Voltam hasonló cipőben és tényleg fárasztó egy idő után. Sok sikert nektek!

3. 5e67f791bc (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. jan. 6. 10:05
Az ágyban minden oké? Mert ha önértékelési gondja van, a szexre is kihathat.
2011. jan. 6. 10:03
Önbizalomhiánya van szegénynek! Nem tudsz mást csinálni, csak szeretni őt, de ha besokallsz, akkor ki fogsz szállni, mert nem bírod majd ezt a kényszert és talán az a pofon kell majd neki. Minden összefüggésben áll...talán enyhe depresszióval is küzd.
2011. jan. 6. 09:59

Következő a problémám: páromnak folyamatosan bizonygatnom kell, hogy szeretem. Amikor együtt vagyunk akkor minden szép és jó, de ha külön vagyunk és pár napot nem találkozunk már azt hiszi nem szeretem vagy másként érzek. Eleinte aranyos volt, hogy úgymond győzködöm, de ma már fárasztó, hogy kétnaponta "szerelmet vallok". Szó szerint kicsikarja. Folyamatos bizonyítás kell neki szavakban és tettekben. Nem bízik abban, hogy szerethető lenne.

Előtte ezzel nem volt gond, hogy megkérdőjeleztek volna az érzéseimben. Annyira maga alá tud kerülni, mintha világvége lenne.

Tényleg szeretem, de azt is érzem, hogy kezdek kiábrándulni emiatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook