Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Abbahagyás után neked mikor jött meg? fórum

Abbahagyás után neked mikor jött meg? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 6. 13:08
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, és várok még újakat! Látom, nagyon eltérő..
2011. jan. 6. 09:11
Mikor abbahagytam egy fél évig 28-36 napra jött meg,de teljesen normálisan,igaz fájdalmasabb volt,de ez normális,majd szépen beállt 29-31 naposra.Teherbeesni az abbahagyást követően 1 évvel kezdtünk próbálkozni,második hónapban összejött.Előtte 6 évig szedtem.
2011. jan. 6. 08:31

Én most novemberben hagytam abba. Stodette-et szedtem, hogy rendbe rakják a progeszteron szintem, mert gyógyszerszedés előtt csak negyed évenként jött meg.

Az első mensim 33 napra jött meg, ami nálam jónak számít, mert a hormon gondjaim előtt is jó esetben 6 hétre, néha pedig 30 napra jött meg.

A terhességet nem tudom, most nem szeretnék kisbabát.

Hasi görcseim pedig eddig nem voltak.

2011. jan. 6. 03:46

én Yadine-t szedek, és már többször abbahagytam. Terhes még nem is próbáltam lenni, nem emiatt, hanem pld. emlőciszta miatt tettem le pár hónapra a gyógyszert. Nekem a 3 alkalomból, amikor megszakítottam a gyógyszer szedését, csupán 1szer volt gondom a ciklusommal. Akkor vmi miatt 40 naposra állt be, és maga a peteérésem is kitolódott kb. 30. napra. Amúgy, most is időre megjön, és a peteérésem is pontosan 14. napon van (megérzem, ezért tudom ennyire pontosan, és pont ma van :) )

Annó, amikor magasabb hormontartalmú gyógyszert szedtem, akkor volt gondom nekem is vele. Amikor abbahagytam a szedést, eleinte hetente akár 2szer is megjött, ez tartott 1,5 hónapig kb. Aztán meg volt, h 3 havonta 1szer.... Jah, és akkoriban (ha emlékeim nem csalnak), volt olyan görcsöléshez hasonló, mintha meg akarna jönni, aztán semmi.... Viszont, nekem manapság is mielőtt megjönne, napokkal előtte "jósló fájásaim" vannak. Olyan, mint a menstruációs görcs, csak jóval enyhébb.

Ma már semmi gondom szerencsére a ciklusommal.

A teherbeeséses kérdésre pedig a fent említett okok miatt nem tudok válaszolni :)))

8. *Csajszi* (válaszként erre: 1. - Mimike28)
2011. jan. 5. 21:50

Nem jott meg, rogton terhes lettem.

Beagyazodasnal voltak kis mensi tipusu fajdalmaim 1-2 napig, azota nem.

7. youlcsi (válaszként erre: 1. - Mimike28)
2011. jan. 5. 21:36

1. az első hónapban 28 napra. utána mint a mesében... majd 1 év után már sehogy.

2. nem, csak 27 hónap múlva

3. nem, egyáltalán nem voltak.

2011. jan. 5. 20:52

Szóval 5 év gyógyszer szedése után teljesen felborult a ciklusom, közel 1 év eltelt, mire beállt.

Általában minden 2. hónapban menstruáltam csak, de közvetlenül a gyógyszer abbahagyása után hóközben megjött.

Közel 1 év után lettem terhes clostival, a terhességem sajnos elhalt.

Rá egy évre sikerült teherbe esnem és a ciklusom beállt 5 hetesre, 35 (plusz minusz 2 nap) napra jött meg.

Ja és mintha újra tini lettem volna: PMS és görcsök

5. Gumimaci22 (válaszként erre: 1. - Mimike28)
2011. jan. 5. 20:50
Pont így voltam...rögtön mejgjött ahogy abbahagytam de ez ugye nem rendes mensi,hanem a gyógyszer okozta vérzés...utána össze-vissza jött meg,sokszor volt "meg fog jönni" érzésem,egy csomószor gondoltam,h na most tuti terhes vagyok!De nem,fél év múlva estem teherbe.
2011. jan. 5. 20:48

ABBAHAGYÁS UTÁN MEGJÖTT AHOGY KELLETT

viszont a következő ciklusok 60-80 naposak voltak

nem estem teherbe azóta sem, már 4 éve, hogy abbahagytam a gyogyit.

1 évbe telt, hogy beálljon a ciklusom, és utána kezdtük a próbálkozást.

2011. jan. 5. 20:45
Ha a fogamzásgátló tabletta abbahagyására gondolsz: miután befejeztem a szedését megjött(ahogy szokott) és rögtön terhes lettem.
2011. jan. 5. 20:43

Minek az abbahagyása után????

Fogamzásgátlóra gondolsz???

2011. jan. 5. 20:42

Sziasztok! Szeretnék egy kis közvéleménykutatást készíteni, ami talán rajtam kívül sok mindenkinek segítség lesz még a jövőben. Kérlek, válaszoljatok az alábbi kérdésre:

1. az abbahagyás után hány napra jött meg neked először?

2. Teherbe estél -e rögtön az 1. vagy a 2. hónapban?

3. Voltak -e kb. 1 hónap elteltével hasi görcseid napokig anélkül, hogy egyáltalán megjött volna?


Köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook